BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  5 maja 2012 (pierwszy post)

Jakie rozmiar butów kupować ? większy czy mniejszy - mając nadzieję , że się rozejdą . Ja mam wciąż ten sam problem , nigdy nie mogę dobrać odpowiedniego rozmiaru .
Nr 37 jest dla mnie za mały a zaś 38 już za duży i wszędzie tak jest gdzie nie pójdę .
Byłam w CCC , mierzyłam koturny z tylnymi paseczkami ... 37 spoko , gdyby nie to ze pięty ciut wyłażą zza buta , a 38 zaś za luźne , pasek za luźny i latają stopy w te i wewte .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

pijana
pijana
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłam w stacjonarnym sklepie nike, właśnie żeby mieć 100% pewności. zapłaciłam trochę więcej bo kupiłam je w berlinie, ale w polsce cena niewiele niższa bo to najnowsza kolekcja. większość kupuję w sklepie, nieliczne, jakieś limited edition etc kupuję ze stanów, ale to też ze stacjonarnego sklepu.

A to nie mam na co liczyć, że będą u nas - w sklepach typu Nike właśnie, Adidas, Reebok same ochłapy w tej Częstochowie :ninja: Ciuchów po 1-2 sztuki, rozmiary zazwyczaj 36 i 38, z butami podobnie. Ale może na jakiejś wiarygodnej stronce znajdę coś wartego uwagi.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to nie mam na co liczyć, że będą u nas - w sklepach typu Nike właśnie, Adidas, Reebok same ochłapy w tej Częstochowie Ciuchów po 1-2 sztuki, rozmiary zazwyczaj 36 i 38, z butami podobnie. Ale może na jakiejś wiarygodnej stronce znajdę coś wartego uwagi.

urbancity lub defshop lub losowy renomowany obuwniczy
chyba ze maja byc hehe ze stanów
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A to nie mam na co liczyć, że będą u nas - w sklepach typu Nike właśnie, Adidas, Reebok same ochłapy w tej Częstochowie

a to dziwne, bo chociaż jeden but z nowej kolekcji powinien być.
pooglądaj sobie na ebayu, najlepsze air maxy jakie miałam były ze stanów i z berlina, więc od takich sprzedawców polecam kupować jeśli będziesz szukała.
pijana
pijana
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: urbancity lub defshop lub losowy renomowany obuwniczy chyba ze maja byc hehe ze stanów

Mogą być rodem z polskiego sklepu, ziomeczku, jak najbardziej :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: a to dziwne, bo chociaż jeden but z nowej kolekcji powinien być. pooglądaj sobie na ebayu, najlepsze air maxy jakie miałam były ze stanów i z berlina, więc od takich sprzedawców polecam kupować jeśli będziesz szukała.

Jedyne maxy jakie widziałam u siebie w mieście to te, które kupiłam - w Sizeerze, na próbę właściwie, bo nie wiedziałam czy przypadną mi do gustu (i do stopy). Ebay'a się trochę obawiam, bo nie kupowałam nigdy nic w zagranicznych serwisach, ale może rzeczywiście czas rozwiać obawy i zacząć :P
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ebay'a się trochę obawiam, bo nie kupowałam nigdy nic w zagranicznych serwisach, ale może rzeczywiście czas rozwiać obawy i zacząć

ja zawsze kupuję paypalem i jest ok.
teraz jest naprawdę fajna kolekcja, no ale ceny takie jak zawsze przy nowej kolekcji.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  9 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogą być rodem z polskiego sklepu, ziomeczku, jak najbardziej

to ze na urbancity sa zdjecia murzynów to nie znaczy ze sklep jest murzyński
kupuje und polecam zawsze profi zapakowane i gratis piekne skarpety z logiem popkilera
pijana
pijana
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to ze na urbancity sa zdjecia murzynów to nie znaczy ze sklep jest murzyński kupuje und polecam zawsze profi zapakowane i gratis piekne skarpety z logiem popkilera

Wiem, wiem, że nie murzyński :rotfl: Rozejrzę się tam, dzięki :tak:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91: Nr 37 jest dla mnie za mały a zaś 38 już za duży i wszędzie tak jest gdzie nie pójdę .

Czasem mozna trafić w niektórych sklepach na połówki :)

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  11 maja 2012
http://w.fotka.pl/387a4bbfda.jpg

:zakochany:

kupiłam już koturny z CCC ale chyba muszę wymienić je na o rozmiar większe ...
wyłażą mi te pięty jednak , tylko ciut ale nie wiem czy te buty się rozejdą ... jak wymienię to żeby się nie rozeszły bo sie pochlastam . , potem bedą z nich klapki a nie koturny ... a juz się napaliłam .;p

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.