LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Hej!
Fryzjer zaproponowal mi farbowanie wlosow za darmo, jesli bede jego modelka - lecz - chodzi o kolor rozowy.
Mam czas do namyslu do czerwca, poki co w rozu jestem jedynie wirtualnie.



Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy?
Czy mialyscie przez to problemy w pracy?
Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
SailorMoon
SailorMoon: Poza tym jesteś taka śliczna, że raczej nic Twojej urodzie nie zaszkodzi :) ;)

Ojejku, dziekuje bardzo :)
pijana
pijana
  3 maja 2012

Skoro to będzie pudrowy róż to sądzę, że to całkiem niezły pomysł.

Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2012

nie chce mi się tego wszytkiego czytać, ale wydaje mi sie że do Twojego typu urody taki pudrowy róż pasowałby idealnie :) poza tym jeśli cos byłoby nie tak - kolor jest jasny więc możesz coś na niego położyć =]

kedi
kedi
  4 maja 2012

jak już przefarbujesz to wróć się pokazać.

Adidasowa
Adidasowa
  4 maja 2012
kedi
kedi: jak już przefarbujesz to wróć się pokazać.

Podbijam, tylko nie w fotoszopie. 100 pro real foto.
Felka
Felka
  6 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

róże,zielenie,czerwienie i inne tego typu kolory szybko schodzą więc zaryzykować można, to tylko włosy kolor mozna zmienic w kazdej chwili.
WspanialySwiat
WspanialySwiat
  6 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

1. Mialam. Caaalkiem fajnie wyszly. Pozniej mialam jeszcze czerwone, fioletowe i niebieskie, jak dla mnie takie ekstremalne kolory to dobra rzecz.
2. Nie, ani w pracy, ani w szkole, ani nigdzie w sumie. Ale to przeciez zalezy, gdzie pracujesz - jesli obowiazuje Cie dresscode, to jasne, ze bedziesz miala problemy.
3. Jak dla mnie, to dodaja urody :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.