LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Hej!
Fryzjer zaproponowal mi farbowanie wlosow za darmo, jesli bede jego modelka - lecz - chodzi o kolor rozowy.
Mam czas do namyslu do czerwca, poki co w rozu jestem jedynie wirtualnie.



Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy?
Czy mialyscie przez to problemy w pracy?
Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Babsy
Babsy
  3 maja 2012

temat o wlosach wyzej;)

LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Babsy
Babsy: temat o wlosach wyzej;)

Pielegnacja i kosmetyki, nie wplyw ekstremalnych kolorow na stosunki w pracy.
LuznyGosc
LuznyGosc
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Facetom na pewno się to nie podoba.
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Facetom na pewno się to nie podoba.

Tak jakbym ja robila cokolwiek, by przypodobac sie facetom :ziober2:
LuznyGosc
LuznyGosc
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jakbym ja robila cokolwiek, by przypodobac sie facetom

Wolisz przypodobać się kobietom? :ziober2:
marta0859
marta0859
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Nie, nie miałam i w życiu bym się na to nie zgodziła. Wg mnie wygląda to bardzo tandetnie, i nie bierz tego do siebie, to tylko moje skromne zdanie.
Teraz nie takie rzeczy jak różowe włosy się widuje, co kto lubi, chociaż moim zdaniem osoba z różowymi włosami nie będzie traktowana poważnie gdziekolwiek.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 maja 2012

Zdajesz sobie sprawę, że ten różowy kolor będzie całkowicie inny w rzeczywistości? :)

Mi np. zawsze podobała się różowa grzywka u tej oto młodej aktorki:


ale to nie znaczy, ze sama bym sobie coś takiego zrobiła.

Także przemyśl wszystko dokładnie, bo róż na włosach to niezbyt spotykany widok, a tym bardziej dzięki tym włosom pracy na pewno nie dostaniesz :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz nie takie rzeczy jak różowe włosy się widuje, co kto lubi, chociaż moim zdaniem osoba z różowymi włosami nie będzie traktowana poważnie gdziekolwiek.

Wlasnie tez mi sie tak wydaje i stad moje obawy. Z jednej strony bym chciala - na wakacje, ale po wakacjach zaczynam studiowac analityke mikrobiologi i glupio mi chyba bedzie z rozowymi wlosami.
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Sylvinka
Sylvinka: Zdajesz sobie sprawę, że ten różowy kolor będzie całkowicie inny w rzeczywistości? :)

Tak, kolor na ktory bede miala farbowane wlosy to pudrowy roz;

Takiego neonowego jak mam teraz w miniaturce to w realu bym nie chciala, chcialam jedynie sprawdzic jak bede mniej wiecej wygladac w takim kolorze.
Gad
Gad
  3 maja 2012

Mi włosów różowy kolor z różańcowego kołka zgraja kobiet kojarzy się. Przypadkiem częstym jest, że kolorem różowym się wspomagają w podeszłym wieku kobiety by siwiznę zamaskować.

marta0859
marta0859
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie tez mi sie tak wydaje i stad moje obawy. Z jednej strony bym chciala - na wakacje, ale po wakacjach zaczynam studiowac analityke mikrobiologi i glupio mi chyba bedzie z rozowymi wlosami.

Zawsze można zrobić dekoloryzację, chociaż szkoda włosów na taką jednorazową zachciankę moim zdaniem. I wiem co mówię, bo ja tak miałam z czarnym. Teraz gdybym zdecydowała się na jakiś inny kolor, zwłaszcza taki... ekstremalny ^^ jak różowy (chociaż akurat w moim przypadku o takim nie ma mowy) to już wolałabym zrobić jakimś szamponem koloryzującym do 4/6/8 myć, zwłaszcza, że one zazwyczaj i tak trzymają dłużej, niż "obiecuje" producent, ale ze zejściem z koloru problemów nie ma, w przeciwieństwie do farby. Ale zrobisz jak zechcesz, Twoje włosy.
Adidasowa
Adidasowa
  3 maja 2012

Po pierwsze to:
http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ
A po drugie:
W życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. Różowe włosy? Totalna żenada i wieje tandetą. Rób jak chcesz, ale według mnie to szkoda w ogóle maltretować tym włosy.

LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze to: http://www.fotka.pl/forum/moda_i_uroda/948758,FRYZURY_I_PIELEGNACJ

Po pierwsze to:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pielegnacja i kosmetyki, nie wplyw ekstremalnych kolorow na stosunki w pracy.


Konto usunięte
Konto usunięte: sze można zrobić dekoloryzację, chociaż szkoda włosów na taką jednorazową zachciankę moim zdaniem.

Dekoloryzacje robi sie przed, rozowy sam sie splucze po jakims czasie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz gdybym zdecydowała się na jakiś inny kolor, zwłaszcza taki... ekstremalny ^^ jak różowy (chociaż akurat w moim przypadku o takim nie ma mowy) to już wolałabym zrobić jakimś szamponem koloryzującym do 4/6/8 myć, zwłaszcza, że one zazwyczaj i tak trzymają dłużej, niż "obiecuje" producent, ale ze zejściem z koloru problemów nie ma, w przeciwieństwie do farby. Ale zrobisz jak zechcesz, Twoje włosy.

Zadna rozowa farba nie bedzie sie trzymac platynowych wlosow, pigment tak czy siak sie splucze. Zastanawiam sie nad tym co bedzie w miedzyczasie, no ale nic.
Skoro nikt nie mial tu rozowych wlosow, to sie nie dowiem;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Totalna żenada i wieje tandetą.

Nie widzialam nikogo tandetnego w rozowych wlosach.
Zazwyczaj zenada wieje od tlenionych blondynek i farbowanych na czarno dziewoj.


Ale to juz sa osobiste doswiadczenia i skojarzenia, wiec coz. Dla mnie jest to urocze.
Adidasowa
Adidasowa
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze to:

Temat o włosach jest TAM i koniec kropka. Przyjdzie mod to ten temat zamknie:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie widzialam nikogo tandetnego w rozowych wlosach. Zazwyczaj zenada wieje od tlenionych blondynek i farbowanych na czarno dziewoj.

Sam róż jest tandetą. Taki kicz i wiocha troche... A to drugie zdanie z Twojej wypowiedzi też potwierdzam, zdecydowanie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to juz sa osobiste doswiadczenia i skojarzenia, wiec coz. Dla mnie jest to urocze.

Mi się to nie podoba, ale zrobisz jak będziesz uważała, jak już marta napisała:
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje włosy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.