LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012 (pierwszy post)

Hej!
Fryzjer zaproponowal mi farbowanie wlosow za darmo, jesli bede jego modelka - lecz - chodzi o kolor rozowy.
Mam czas do namyslu do czerwca, poki co w rozu jestem jedynie wirtualnie.



Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy?
Czy mialyscie przez to problemy w pracy?
Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Temat o włosach jest TAM i koniec kropka. Przyjdzie mod to ten temat zamknie

No to niech zamknie i zedytuje to zdanie w tamtym temacie :

Zadziora
Zadziora: Rozmawiamy o tym jak o nie dbać, jakich kosmetyków możemy używać do pielęgnacji itp.:)


Konto usunięte
Konto usunięte: Sam róż jest tandetą

Róż jest kolorem.

Tak wiem, Wam sie nie podoba. :rock:
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Ad1. Nie i nie planuje :)
Ad2. Nie. Generalnie duzo zalezy pewnie od stanowiska jakie zajmuejsz. Jesli jest to praca wymagajaca kreatywnosci, to mysle, ze nik nie mialby nic przeciwko. jesli jednak jest to powazne stanowisko - np jakies kierownicze, itp, to tkai kolor moze sie rzyczynic do tego, ze ludzie przestana odbierac Cie powaznie :)...
Ad3. Nie kazdemu wszystko pasuje. I nie akzdy we wszystkim sie dobrze czuje.
Mi sie osobiscie takie cos nie podoba, ani u mnie ani u innych
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
marta0859
marta0859
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dekoloryzacje robi sie przed, rozowy sam sie splucze po jakims czasie.

Robi się przed, jeżeli chce się włosy rozjaśnić na jaśniejszy odcień żeby farba chwyciła, ale i po, jeżeli chce się "zejść" do mniej więcej swojego koloru włosów po farbowaniu.
Po jakimś czasie praktycznie każda farba o jaśniejszym odcieniu się spłucze, pytanie tylko po jakim.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadna rozowa farba nie bedzie sie trzymac platynowych wlosow

To Ty masz platynowe? Mi się wydaje, że prędzej się platynowych będzie trzymała niż ciemnych.
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To Ty masz platynowe? Mi się wydaje, że prędzej się platynowych będzie trzymała niż ciemnych.

Nie, na ciemnych wlosach nie widac rozowego pigmentu, wiec trzeba wlosy odbarwic do platyny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Robi się przed, jeżeli chce się włosy rozjaśnić na jaśniejszy odcień żeby farba chwyciła, ale i po, jeżeli chce się "zejść" do mniej więcej swojego koloru włosów po farbowaniu. Po jakimś czasie praktycznie każda farba o jaśniejszym odcieniu się spłucze, pytanie tylko po jakim.

Ja wiem o tym przeciez, a co do rozu - mysle, ze nie bedzie sie trzymal wiecej niz 2 miesiace.
styka51
styka51
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mysle, ze nie bedzie sie trzymal wiecej niz 2 miesiace.

Po co w ogóle zadajesz pytanie, skoro decyzja już zapadła?

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Nie.
Nie dotyczy.
Mi na bank by ujęły. Wolałabym czerwone/pomarańczowe niż takie.
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
styka51
styka51: Po co w ogóle zadajesz pytanie, skoro decyzja już zapadła?

Jaka decyzja zapadla?
Bo nie wiem.
kedi
kedi
  3 maja 2012

a tam, podobają Ci sie to farbuj, nie spróbujesz to nigdy nie będziesz wiedzieć jak to jest. to tylko włosy, w każdej chwili możesz pójść do sklepu po farbę, człowiek uczy się na błędach. i nikomu nic do tego, czy to róż czy zieleń, to twój łeb i to Ty będziesz się martwić.

kedi
kedi
  3 maja 2012

a tak poza tym , to:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy? Czy mialyscie przez to problemy w pracy? Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

1. nie miałam.
2. w mojej pracy na pewno nie, w mojej branży nie takie 'dziwadła' się widzi i nikt z tego problemu nie robi. jestem przyzwyczajona, więc różowe włosy w ogóle nie wywierają na mnie wrażenia.
3. nie ujmują, aczkolwiek róż to nieco infantylny kolor, jeśli chcesz być traktowana profesjonalnie i poważnie w naszym szarym społeczeństwie to nie masz szans .
LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
kedi
kedi: . w mojej pracy na pewno nie, w mojej branży nie takie 'dziwadła' się widzi i nikt z tego problemu nie robi. jestem przyzwyczajona, więc różowe włosy w ogóle nie wywierają na mnie wrażenia.

Gdzie pracujesz, jesli moge o to spytac?

kedi
kedi: nie ujmują, aczkolwiek róż to nieco infantylny kolor, jeśli chcesz być traktowana profesjonalnie i poważnie w naszym szarym społeczeństwie to nie masz szans .

Nie mieszkam na terenie PL, mam nadzieje, ze NL przyjmie troszeczke cieplej rozowe wlosy niz uzytkowniczki tego portalu :D

kedi
kedi: a tam, podobają Ci sie to farbuj, nie spróbujesz to nigdy nie będziesz wiedzieć jak to jest. to tylko włosy, w każdej chwili możesz pójść do sklepu po farbę, człowiek uczy się na błędach. i nikomu nic do tego, czy to róż czy zieleń, to twój łeb i to Ty będziesz się martwić.

Milo mi to czytac :)
SoDope
SoDope
  3 maja 2012

Jeżeli jesteś projektantką to możesz sobie nawet gówno na głowe dać i nikomu to nie będzie przeszkadzało.

Problem pojawi się w momencie kiedy pracujesz w 'poważniejszych' branżach. Nie ukrywam - jakbym poszła na pocztę czy do banku i zauważyłabym kolesiówe w różowych włosach to bym się zastanowiła czy z Nią wszystko okey.

LittleCuttie
LittleCuttie
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem pojawi się w momencie kiedy pracujesz w 'poważniejszych' branżach. Nie ukrywam - jakbym poszła na pocztę czy do banku i zauważyłabym kolesiówe w różowych włosach to bym się zastanowiła czy z Nią wszystko okey.

A w sklepie z bielizna, jest ok :pavarotti:?
SoDope
SoDope
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A w sklepie z bielizna, jest ok ?

zależy kto komu co pasuje nie wiesz jak będziesz wyglądała w takich włosach..... w sklepie z odzieżą to jeszcze bym zrozumiała
kedi
kedi
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie pracujesz, jesli moge o to spytac?

obecnie nie pracuję nigdzie ale działam sporo w kulturze i branży eventowej, trochę w fotografii.

Konto usunięte
Konto usunięte: Milo mi to czytac :)

wiem po sobie, jak mi wciskali wszyscy że źle zrobię jak machnę sobie czarny, o dziwo wyglądałam super i wszystkim opadła kopara. najważniejsze to nie słuchać we wszystkim innych albo chociaż filtrować to co mówią ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: A w sklepie z bielizna, jest ok ?

dla mnie okej, gdybyś była lekarzem albo panią na poczcie to fakt, byłby to problem. znam jednak przypadek, gdzie dziewczynę wyrzucili ze sklepu odzieżowego za różowe pasma, ale tak to jest w PL
sylwik
sylwik
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

czesto tak. chociaz widzialam niedawno dziewczyne z blekitnymi wlosami i wygladala dobrze:)
jesli dobrze ci w bladorozowych ubraniach, moze bedziesz dobrze wygladac w takich wlosach.
po zdjeciu nic nie ocenimy, kolory nie sa naturalne.

osobiscie rozowy to jest absolutnie ostatni kolor, na jaki bym sie pofarbowala:ninja:
SailorMoon
SailorMoon
  3 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam Was spytac, czy ktoraś z Was miala rozowe wlosy?

Nie

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazacie, ze kolory tego typu ujmują urodzie?

Nie
Jak chcesz to farbuj. Młoda jesteś to szalej, bo jak nie teraz to kiedy? To tylko włosy a kolor zawsze można szybko zmienić.
Poza tym jesteś taka śliczna, że raczej nic Twojej urodzie nie zaszkodzi :) ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.