kedi
kedi
  12 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Hej!
Szukam jasnego, wpadającego w żółć, kryjącego podkładu, który utrzyma się w miarę długo. MF Lasting Performance jest zbyt pomarańczowy, poza tym niemiłosiernie ciemnieje. Nie mogę go znowu kupić, bo mam dość chodzenia z pomarańczową twarzą. Taka sama sytuacja jest z La Roche Posay Toleriane. Chciałabym coś podobnego jak te dwa podkłady, tyle, żeby był o ludzkim odcieniu.

Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

Dziękuję i pozdrawiam :)

kedi
kedi
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wypróbowałam wczoraj LP nr. 100, ciemnieje na pomarańczowo, nie kupuj

dzieki za cynk, wiec nie ma sensu sie w niego bawic.

Konto usunięte
Konto usunięte: W ogóle wydawało mi się kiedyś, że jest fajniejszy niż Colorstay, ale tak się do Colorstaya przyzwyczaiłam, że zmieniłam zdanie

colorstay jest swietny pod tym względem, że zmniejsza błyszczenie się, ja nie musiałam na niego sypkiego nakładac i było cały dzień git
tylko nigdy niech Ci do głowy nie przyjdzie kupować tego g ówna

nie kryje, podkreśla suche skórki których nawet nie ma , i śmierdzi, totalna odwrotność tego zwykłego colorsay'u. może jak ktoś ma cerę bez skazy to jest okej, nie wiem, u mnie się w ogóle nie sprawdził. ja użyłam raz, koleżance też nie pasował bo mało kryje.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale akurat moja cera ogólnie nie lubi podkładów i ciężko mi coś dobrać bo jestem blada, ciężko z kolorem i do tego musi być nawilżający, a jeszcze takiego nie znalazłam

a musisz używać podkładu? nie możesz z niego całkiem zrezygnować? zazdroszczę dziewczynom, które nie muszą niczego kryć.
pijana
pijana
  14 kwietnia 2012
kedi
kedi: colorstay jest swietny pod tym względem, że zmniejsza błyszczenie się, ja nie musiałam na niego sypkiego nakładac i było cały dzień git tylko nigdy niech Ci do głowy nie przyjdzie kupować tego g ówna

Ja sypki i tak nakładam, ale też mniej mi się błyszczy strefa T, pewnie dzięki alkoholowi w składzie :ninja: Ale na szczęście ogólnie nie wysusza mi skóry. Dzięki za ostrzeżenie, miałam kiedyś się skusić na niego :ninja: Koniec kurde eksperymentów :nie: Zostaję przy Colorstayu.
SoDope
SoDope
  15 kwietnia 2012
kedi
kedi:

daj tą strone z tymi kieckami :O
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.