kedi
kedi
  12 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Hej!
Szukam jasnego, wpadającego w żółć, kryjącego podkładu, który utrzyma się w miarę długo. MF Lasting Performance jest zbyt pomarańczowy, poza tym niemiłosiernie ciemnieje. Nie mogę go znowu kupić, bo mam dość chodzenia z pomarańczową twarzą. Taka sama sytuacja jest z La Roche Posay Toleriane. Chciałabym coś podobnego jak te dwa podkłady, tyle, żeby był o ludzkim odcieniu.

Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

Dziękuję i pozdrawiam :)

styka51
styka51
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

Widziałam coś takiego u mnie w takim zwykłym butiku, bez nazwowym ;)
kedi
kedi
  12 kwietnia 2012
styka51
styka51: Widziałam coś takiego u mnie w takim zwykłym butiku, bez nazwowym ;)

z paskiem na kostke? nie bardzo wysokie?

a i bardzo ważne, żeby koturna była w kolorze butów, zamszowa :and:
styka51
styka51
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: z paskiem na kostke? nie bardzo wysokie?

Tak z paskiem, takie z 7/8 cm max. W takim sklepiku były z tanimi butami...w sensie te koturny po jakieś 79 zł chodziły w nim.
I właśnie podeszwa była w kolorze "buta"..ale to widziałam je z 2 msc temu:and:
pijana
pijana
  12 kwietnia 2012

A miałaś coś z gamy Revlon Colorstay ? 150 wydaje mi się dość jasny i żółtawy, ja sama używam 110, on jest tak blady, że ani nie żółty ani nie różowy ale nie wiem czy jesteś aż tak blada :))

kedi
kedi
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A miałaś coś z gamy Revlon Colorstay ? 150 wydaje mi się dość jasny i żółtawy, ja sama używam 110, on jest tak blady, że ani nie żółty ani nie różowy ale nie wiem czy jesteś aż tak blada :))

miałam, kilka butelek, pamiętam że 180 był ok, ale revlonu niestety nie mogę bo za bardzo mnie wysusza ;|
jestem blada, może nie aż tak jak Ty, no ale jednak mam problem z kupnem podkładu w drogerii, dzisiaj pół godziny stałam w naturze i próbowałam testerów po ręku, już miałam wziąć jakiś tam rimmel, ale dobrze, że tego nie zrobiłam, bo po wyjściu na dwór okazał się bardzo ciemny. Tak to jest z tym oświetleniem w drogeriach :and:
SoDope
SoDope
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

CCC

pełno ... dzisiaj byłam.
kedi
kedi
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pełno ... dzisiaj byłam.


kedi
kedi: czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie


nie ma-dzisiaj byłam

kedi
kedi: a i bardzo ważne, żeby koturna była w kolorze butów, zamszowa

takie jak chce były w aldo, 2 miesiące temu, ale cena też była ładna. w ccc takich nie ma.
SoDope
SoDope
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: nie ma-dzisiaj byłam

u mnie tyle było butów, że można się było zabijać .. :and:
więc nie wiem.

ale u mnie np mam dwa CCC i widze różnice pomiędzy arostymentem tych dwóch sklepów :and:
kedi
kedi
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale u mnie np mam dwa CCC i widze różnice pomiędzy arostymentem tych dwóch sklepów

zgadza się, u mnie też tak jest. jak kupowałam botki na jesień to wtedy okazało się że w tym średniej wielkości sklepie połowy nie było.
poszłam dzisiaj do tego największego w moim mieście, paskudne te buty jak dla mnie. no i strasznie dużo ludzi było
pijana
pijana
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: miałam, kilka butelek, pamiętam że 180 był ok, ale revlonu niestety nie mogę bo za bardzo mnie wysusza ;|

Skoro 180 Ci pasował kolorystycznie i masz problem z wyborem, to sobie wyobraź co ja mam przy 110 :ninja: A może ten do suchej cery, nawet jeśli nie masz suchej ? Bo skoro Cię wysuszał to pewnie ten do tłustej/mieszanej ?
kedi
kedi
  12 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro 180 Ci pasował kolorystycznie i masz problem z wyborem, to sobie wyobraź co ja mam przy 110 A może ten do suchej cery, nawet jeśli nie masz suchej ? Bo skoro Cię wysuszał to pewnie ten do tłustej/mieszanej

tylko boje się, że teraz byłby za ciemny, wydaje mi się że zbladłam :ninja: tak, ten do tłustej mnie wysuszył, ciekawe właśnie jak "zachowywałby" się ten do suchej, jeśli nic innego nie znajdę to będę coś kombinować w tym kierunku.
ciągle problem z tymi podkładami, ciągle, mam już serdecznie dosyć.
pijana
pijana
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: tylko boje się, że teraz byłby za ciemny, wydaje mi się że zbladłam tak, ten do tłustej mnie wysuszył, ciekawe właśnie jak "zachowywałby" się ten do suchej, jeśli nic innego nie znajdę to będę coś kombinować w tym kierunku. ciągle problem z tymi podkładami, ciągle, mam już serdecznie dosyć.

Znam to uczucie, wydawanie kasy na coś co i tak się nie sprawdza (zazwyczaj kolor), dlatego póki co zostaję przy Colorstayu... Skoro zbladłaś to może 150 będzie właśnie dobry, teraz jest nowa formuła "24 godziny", mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż ten obecny :) A jakiego pudru używasz ?
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.


Zapraszam do siebie, prawie identyczne mierzyłam dzisiaj w jednym z beznazwowych butików. :D Jak najprostsze balerinki na koturnie, nude, tyle że bez paska i jakaś pseudoskóra (na koturnie i bucie) łudząco podobna do zamszu. Coś ok 80zł. Miałam chęć, ale noga jechała mi do przodu przy chodzeniu i mnie gniotły w duży palec. :/ A! I też coś tego typu widziałam w Pelikanie. :P Tyle tylko, że chyba miały z przodu kokardkę, ale głowy nie dam, bo tamte oglądąłam dawno.
SoDope
SoDope
  12 kwietnia 2012
kedi
kedi: zgadza się, u mnie też tak jest. jak kupowałam botki na jesień to wtedy okazało się że w tym średniej wielkości sklepie połowy nie było.

Ty nie masz butów ja nie mam kiecki mozemy się złączyć w bólu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.