kedi
kedi
  12 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Hej!
Szukam jasnego, wpadającego w żółć, kryjącego podkładu, który utrzyma się w miarę długo. MF Lasting Performance jest zbyt pomarańczowy, poza tym niemiłosiernie ciemnieje. Nie mogę go znowu kupić, bo mam dość chodzenia z pomarańczową twarzą. Taka sama sytuacja jest z La Roche Posay Toleriane. Chciałabym coś podobnego jak te dwa podkłady, tyle, żeby był o ludzkim odcieniu.

Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

Dziękuję i pozdrawiam :)

mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
kedi
kedi: Szukam jasnego, wpadającego w żółć, kryjącego podkładu,

jeśli coś z wyższej półki to chanel ma żółtawe odcienie.
kedi
kedi
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro zbladłaś to może 150 będzie właśnie dobry, teraz jest nowa formuła "24 godziny",

chyba go wezme, lepsze to niż jakieś astory czy rimmele, pójdę jeszcze po raz kolejny do rossmanna może coś z loreala ma jaśniejsze odcienie

Kiniowska
Kiniowska: A! I też coś tego typu widziałam w Pelikanie. :P Tyle tylko, że chyba miały z przodu kokardkę, ale głowy nie dam, bo tamte oglądąłam dawno.

no co Ty, poważnie? z kokardką żadną nie chcę, chce zwykłe najzwyklejsze, najwyżej bym ją oderwała

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty nie masz butów ja nie mam kiecki mozemy się złączyć w bólu.

na jakąś okazję chcesz kieckę? znam fajną stronkę z kieckami, ale takie bardziej wyjściowe są

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli coś z wyższej półki to chanel ma żółtawe odcienie.

gdybym miała gwarancję, że będzie okej, mogłabym wydać więcej . mam 4 podkłady które leżą bezużyteczne i nie chcę, żeby ta kolekcja się powiększyła
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  13 kwietnia 2012
kedi
kedi: no co Ty, poważnie? z kokardką żadną nie chcę, chce zwykłe najzwyklejsze, najwyżej bym ją oderwała


Serio, serio. :) Oglądałam je z jakiś miesiąc temu (jak było tych parę dni ciepła), nie gwarantuję że jeszcze są i że dotarły do wszystkich Pelikanów. I najprawdopodobniej miały tą kokardkę. Nie była jakaś perfidnie wielka, no ale była i czy to oderwanie jej nie popsułoby wyglądu buta? Ja bym się bała ryzykować. :D Możesz przejść i zobaczyć, jeżeli to nie kłopot, może akurat są. Wiem, że była też wersja w kolorze takiego łagodnego pomarańczu i z peep toe. Wydawały się wysokie, ale dość wygodne.
SoDope
SoDope
  13 kwietnia 2012
kedi
kedi: na jakąś okazję chcesz kieckę? znam fajną stronkę z kieckami, ale takie bardziej wyjściowe są

komunia/wesele :ninja:
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
kedi
kedi: gdybym miała gwarancję, że będzie okej, mogłabym wydać więcej

dlatego się bierze próbki. chanel nie kupisz w rossmanie gdzie ponoć nie ma testerów. dostajesz odlewkę i wiesz czy jest ok czy nie jest.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
kedi
kedi: mam 4 podkłady które leżą bezużyteczne i nie chcę, żeby ta kolekcja się powiększyła

a podkłady oddaj/sprzedaj bo i tak się nie nadadzą do użytku po pewnym czasie, a ktoś będzie szczęśliwy.
SoDope
SoDope
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dostajesz odlewkę i wiesz czy jest ok czy nie jest.

albo w necie też można dostać odlewki i próbki.
mmaryjka
mmaryjka
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: albo w necie też można dostać odlewki i próbki.

prościej, szybciej i wygodniej jest udać się do perfumerii. nic nie kosztuje, a już na miejscu można dopasować odcień i w domu zobaczyć czy się nadaje ogółem, a nie tylko odcieniem.
SoDope
SoDope
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: prościej, szybciej i wygodniej jest udać się do perfumerii.

jak ma pod nosem to zawsze sie wybiera krótszą drogę
SoDope
SoDope
  13 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: prościej, szybciej i wygodniej jest udać się do perfumerii.

jak ma pod nosem to zawsze sie wybiera krótszą drogę :D
kedi
kedi
  14 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego się bierze próbki. chanel nie kupisz w rossmanie gdzie ponoć nie ma testerów. dostajesz odlewkę i wiesz czy jest ok czy nie jest

to głupie, nawet bardzo głupie, ale nigdy o tym nie pomyślałam.. zawsze odruchowo wchodze do rossmanna i tam patrze po testerach tylko czy mi pasuje
pijana
pijana
  14 kwietnia 2012
kedi
kedi: kedi

Wypróbowałam wczoraj LP nr. 100, ciemnieje na pomarańczowo, nie kupuj :nie:
pijana
pijana
  14 kwietnia 2012

W ogóle wydawało mi się kiedyś, że jest fajniejszy niż Colorstay, ale tak się do Colorstaya przyzwyczaiłam, że zmieniłam zdanie :tak:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 kwietnia 2012
kedi
kedi: Dwa- szukam koturn , czarnych albo nude, zamszowych, z paskiem na kostke i nie peep toe, cos a'la baleriny na koturnie. Muszę je przymierzyć, więc allegro i sklepy internetowe niestety odpadają. W ccc nie ma, więc nie pisać, że są.

w street widzialam ostatnio cos tego typu
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
mmaryjka
mmaryjka
  14 kwietnia 2012
kedi
kedi: zawsze odruchowo wchodze do rossmanna i tam patrze po testerach tylko czy mi pasuje

no bo to taki 'luksus' w perfumeriach.
ja właśnie testuję podkład guerlian i nie wiem, mam takie mieszane uczucia bo testowałam chanel aqua lumiere i był ok, kupiłam i teraz zmuszam się do używania bo nie mogę. to samo z clinique, ale ten na szczęście już kończę.
ale akurat moja cera ogólnie nie lubi podkładów i ciężko mi coś dobrać bo jestem blada, ciężko z kolorem i do tego musi być nawilżający, a jeszcze takiego nie znalazłam:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.