daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Dzisiaj sobie wlaczylam starą piosenkę z mojego wyjazdu i trafiłam na wykonanie pewnego młodzieńca. Przyznam, że mi się spodobał bardzo, choć raczej nie trafia do ogólnego gustu, ale pokazuję. :-D

Wersja video, bo na fotach jak zwykle jakoś inaczej - http://youtu.be/sFFeROjhFdI - To macedonski folk, soł uprzedzam, ze mozna wyciszyc :-D

1.

2.

3.

4.

5.

Podoba się?
Co na tak, co na nie?
Ile pkt 1-10?

Pozdrawiam :-D

daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to dać znać : D bo nie mam pomięci do tych co mi się spodobali. Jednak wygryw w życie, ech.

Też tak mam. Tak samo jak mnie pytają o jakis dobry film czy zespol to nie umiem tak nawyrywki z zaskoczenia :[
To straszne. :[
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tak mam. Tak samo jak mnie pytają o jakis dobry film czy zespol to nie umiem tak nawyrywki z zaskoczenia :[ To straszne. :[

Dokładnie tak jest :C i np twarze sobie przypominam, albo melodie, ale nazwiska czy nazwy to już nie. Idę, nie offtopuję.
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To Macedoński Folk, (Ah ta ironia względem Folkemona) więc no. :D

:rotfl: od początku zwróciłam uwagę na ten zabawny.. zbieg okoliczności :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahah, dla mnie wlasnie na video jest Folek a na fotach jest.. mój kolega z liceum :D Bym wstawila foto, ale lepiej nie. :D

Jak chcesz. I jak uważasz. :-D Ja mam trochę inne skojarzenia, ale tak jak pisałam, pamiętam wygląd folkemona jak przez mgłę, chociaż na zdjęciach istne połączenie folkemona z Iglesiasem jak dla mnie. A na video.. nijak. :D
Teraz mi się przypomniało, właśnie szukałam na nk i znalazłam, też mam podobnego znajomego do tego "chłoptasia" z Twojego tematu, jak chcesz to wyślij tego Twojego mi na priv i porównamy.
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: HaHHAHAHHA,, ta piosenka jest o rybaku, ktory sie zakochal w jakiejs dziewczynie i nie moze przez nią spac i costam costam ;D ale ciekawa inspiracja ;D

Nie wiem nawet, w jakim języku on śpiewa, ale muzyka skojarzyła mi się z filmem Hostel, uwielbiam ten film, a tak dawno go nie widziałam, że aż dzisiaj oglądnę :D
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie tak jest :C i np twarze sobie przypominam, albo melodie, ale nazwiska czy nazwy to już nie. Idę, nie offtopuję.

No ok, milego zatem, chociaż mi to nie przeszkadza. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: od początku zwróciłam uwagę na ten zabawny.. zbieg okoliczności :D

Pośmiejmy sie troche z Folka, póki czyta :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak chcesz. I jak uważasz. :-D Ja mam trochę inne skojarzenia, ale tak jak pisałam, pamiętam wygląd folkemona jak przez mgłę, chociaż na zdjęciach istne połączenie folkemona z Iglesiasem jak dla mnie. A na video.. nijak. :D Teraz mi się przypomniało, właśnie szukałam na nk i znalazłam, też mam podobnego znajomego do tego "chłoptasia" z Twojego tematu, jak chcesz to wyślij tego Twojego mi na priv i porównamy.

Ok. :ninja: Dopiero zerknelam na fb tego mojego, omg. :-D Miałam wyczucie ze dobra dupeczka, chociaz Tobie sie pewnie nie spodoba ;-D
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem nawet, w jakim języku on śpiewa, ale muzyka skojarzyła mi się z filmem Hostel, uwielbiam ten film, a tak dawno go nie widziałam, że aż dzisiaj oglądnę :D

Macedońsku. Straszne to to? Moze sobie obejrze. :D
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pośmiejmy sie troche z Folka, póki czyta

Ja się nie śmieję, tylko stwierdzam fakty !! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ok. Dopiero zerknelam na fb tego mojego, omg. :-D Miałam wyczucie ze dobra dupeczka, chociaz Tobie sie pewnie nie spodoba ;-D

No wiesz... Ja mam inny gust, dziwny podobno, więc nie zdziwię się, jeżeli tak będzie.
Zatem wysyłam na pw. :ziober2:
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Macedońsku. Straszne to to? Moze sobie obejrze. :D

Nie znam macedońskiego. :C
Czy straszne? Jak na moje nie, ale pod koniec zawiera dość drastyczne sceny i trzyma w napięciu w niektórych momentach. teraz już nie pamiętam, która to była pierwsza część a która druga, ale ta z tymi dziewczynami w roli głównej była lepsza jak na moje
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nie śmieję, tylko stwierdzam fakty !!

Już nie czyta, tu lejt. :[

Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz... Ja mam inny gust, dziwny podobno, więc nie zdziwię się, jeżeli tak będzie. Zatem wysyłam na pw.

To ja mam dziwny gust, widocznie masz dziwny w innym kierunku ;-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam macedońskiego. :C Czy straszne? Jak na moje nie, ale pod koniec zawiera dość drastyczne sceny i trzyma w napięciu w niektórych momentach. teraz już nie pamiętam, która to była pierwsza część a która druga, ale ta z tymi dziewczynami w roli głównej była lepsza jak na moje

Ja juz też, pamietam tylko, że jas sakam to ja lubie. :ninja:
hm, ale to typ siekanki, czy duchy, demony, czy zombie, wampiry? ;D
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  7 kwietnia 2012

Całkiem przystojny, ale nie ma nic ciekawego w jego urodzie. :and:
Ładne spojrzenie, poza tym nic co mogłoby przyciągnąć moją uwagę na dłużej.
Choć na tym czarnobiałym zdjęciu wygląda naprawdę nieźle. Hmm...4/10.

marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Już nie czyta, tu lejt. :[

Mówisz? Tak czy inaczej, lepiej późno niż wcale. :ninja: Może jutro się skusi żeby poczytać, gdyby o mnie była mowa, na pewno bym się skusiła żeby jeszcze tu zajrzeć! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: To ja mam dziwny gust, widocznie masz dziwny w innym kierunku ;-D

Może obie mamy dziwny... Co ja tam wiem. Często słyszę od ludzi, że mam dziwny gust, ale nie widzę w tym nic złego, że zazwyczaj podoba mi się co innego niż większości. Zależy, jak kto na to patrzy.

Konto usunięte
Konto usunięte: hm, ale to typ siekanki, czy duchy, demony, czy zombie, wampiry? ;D

Nie cierpię motywu zombie/wampiry.
Ogólnie to najprędzej zaliczyć do siekanki, bo w skrócie chodzi o to, że w hostelu, czyli mało luksusowym schronisku dla podróżnych do jakiego trafiają bohaterzy filmu, po jakimś czasie pobytu orientują się, że czekają ich cielesne tortury; ludzie wystawiani są na aukcje i kto przebije, może się poznęcać nad Bogu ducha winnymi i niczego niespodziewającymi się podróżnymi :D
zresztą tutaj masz recenzję..
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=23326&sekcja=recenzja&ri=3095
przeczytałam, może nie oddaje wszystkiego, autor recenzji chyba starał się doszukać jakiegoś drugiego dna i dał się ponieść nadinterpretacji :rotfl:
jak Ci się kiedyś będzie nudziło to możesz obejrzeć, ja polecam, chociaż wiem, że gust mamy całkiem różny jeżeli chodzi o filmy, więc jeżeli się nie spodoba to nie biorę odpowiedzialności na siebie :rotfl:
Pure
Pure
  8 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tamten o którym być może myślimy jest w Twoim guście :-D

A powiem Ci, że tak, chociaż w mózgu mam zupełnie inny typ faceta :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na filmiku i kogoś przypomina, a na zdjęciach tylko mojego kolegę z liceum :D

Na zdjęciach moim pierwszym skojarzeniem był właśnie... On :-D
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  8 kwietnia 2012

twarz ma ładną taki Model :) raczej bym sie z nim nie omówiła nie przyciąga do siebie i styl bym zmieniła na pewno w krótszych włosach mu lepiej nie cierpie facetów z dłuższymi włosami ...

SoDope
SoDope
  9 kwietnia 2012

kojarzy mi się... z brazylijskimi tenelowelami ..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.