daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Dzisiaj sobie wlaczylam starą piosenkę z mojego wyjazdu i trafiłam na wykonanie pewnego młodzieńca. Przyznam, że mi się spodobał bardzo, choć raczej nie trafia do ogólnego gustu, ale pokazuję. :-D

Wersja video, bo na fotach jak zwykle jakoś inaczej - http://youtu.be/sFFeROjhFdI - To macedonski folk, soł uprzedzam, ze mozna wyciszyc :-D

1.

2.

3.

4.

5.

Podoba się?
Co na tak, co na nie?
Ile pkt 1-10?

Pozdrawiam :-D

asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie musi być ideał, może być ot dobry. :-D

Jak trafię na jakiegoś to od razu założę : D obiecuję!
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: akie video? te z tematu? ja nawet nie obejrzałam, poprzestałam na zdjęciach

A na vidjo wyglada inaczej!

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie bądź już taka drażliwa taki mały żarcik, bo niegdyś głośno było o tym, że chciałam zobaczyć Twoje cycki, a na tym Twoim nowym zdjęciu tak jakby sporo widać

Uważalam by tak wiele znowu widac nie bylo :-)
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: co potwierdził? a on odszedł z foró tak w ogóle? bo usunął konto z tego co widzę, nie mam go już w znajomkach a i na hyde w top też go nie widziałam

Potwierdził, że podobny :zabawa:
Usunął i założył, nie wiem nie wiem.
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak trafię na jakiegoś to od razu założę : D obiecuję!

Dobrze!
Już podkablowalas, jestem na dywaniku u Fokemąa ;D
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze! Już podkablowalas, jestem na dywaniku u Fokemąa ;D

Tego lubię :C tylko jak Justin Bieber na zdjęciach wygląda http://1.fwcdn.pl/ph/05/21/570521/295723.1.jpg?l=1327787563000
Hahaha :crylol: wybacz.
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A na vidjo wyglada inaczej!

Skoro tak twierdzisz... Może odpalę w takim razie, =po obejrzeniu wideo może ulegnie zmianie moja opinia! :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważalam by tak wiele znowu widac nie bylo :-)

No aż tyle nie widać, zresztą, co za różnica, nie widzę nic złego w dekoltach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Potwierdził, że podobny

a widzisz!
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tego lubię :C tylko jak Justin Bieber na zdjęciach wygląda http://1.fwcdn.pl/ph/05/21/570521/295723.1.jpg?l=1327787563000 Hahaha wybacz.

Hm, calkiem ladny. :D A jak sie zwie? Chce sobie obczaic bardziej. :D
No nie wiem, nie wiem. Z pol roku z nim nie rozmawialam a tu o, dywanik!
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro tak twierdzisz... Może odpalę w takim razie, =po obejrzeniu wideo może ulegnie zmianie moja opinia!

Tylko uprzedzam, muzyka jest dość... no. Sama zobaczysz. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: No aż tyle nie widać, zresztą, co za różnica, nie widzę nic złego w dekoltach.

No wlasnie. :-)
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, calkiem ladny. :D A jak sie zwie? Chce sobie obczaic bardziej. :D No nie wiem, nie wiem. Z pol roku z nim nie rozmawialam a tu o, dywanik!

Landon Liboiron, mało znany kanadyjski aktor. Tylko nie oglądaj filmu Altitude, bo to największa kupa jaką w życiu widziałam : D
I podgląda forumy dalej, tak.
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko uprzedzam, muzyka jest dość... no. Sama zobaczysz.

A dźwięk mam wyłączony, nawet nie wiem. Ale znowu mnie zaintrygowałaś, włączę jeszcze raz z dźwiękiem. :rotfl: Ciekawe, co to za muzyka.
Po obejrzeniu stwierdzam, że ni to folkemon ni to Iglesias, w sumie na zdjęciach chyba lepiej wygląda, ale oceny nie zmieniam, na tle tych z poprzednich tematów i tak wypada dobrze.
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Landon Liboiron, mało znany kanadyjski aktor. Tylko nie oglądaj filmu Altitude, bo to największa kupa jaką w życiu widziałam : D I podgląda forumy dalej, tak.

Ok, zapamiętam. :-D
Hm. Chyba nie, sądze, że jest czyms innym zaaferowany. :-D
Poza tym - "203015 ale mam fejm
203142 muse isc,paaaa"
Ech :[
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012

Nie wiem dlaczego, muzyka skojarzyła mi się z filmem Hostel. Tam chyba jakieś podobne klimaty były. Swoją drogą już wiem, co dziś wieczorem pooglądam :w00t: nie ma to jak inspiracja :rotfl:

daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A dźwięk mam wyłączony, nawet nie wiem. Ale znowu mnie zaintrygowałaś, włączę jeszcze raz z dźwiękiem. Ciekawe, co to za muzyka. Po obejrzeniu stwierdzam, że ni to folkemon ni to Iglesias, w sumie na zdjęciach chyba lepiej wygląda, ale oceny nie zmieniam, na tle tych z poprzednich tematów i tak wypada dobrze.

To Macedoński Folk, (Ah ta ironia względem Folkemona) więc no. :D
Hahah, dla mnie wlasnie na video jest Folek a na fotach jest.. mój kolega z liceum :D Bym wstawila foto, ale lepiej nie. :D
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ok, zapamiętam. :-D Hm. Chyba nie, sądze, że jest czyms innym zaaferowany. :-D Poza tym - "2015 ale mam fejm 2042 muse isc,paaaa" Ech :[

Jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to dać znać : D bo nie mam pomięci do tych co mi się spodobali.
Jednak wygryw w życie, ech.
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem dlaczego, muzyka skojarzyła mi się z filmem Hostel. Tam chyba jakieś podobne klimaty były. Swoją drogą już wiem, co dziś wieczorem pooglądam nie ma to jak inspiracja

HaHHAHAHHA,, ta piosenka jest o rybaku, ktory sie zakochal w jakiejs dziewczynie i nie moze przez nią spac i costam costam ;D
ale ciekawa inspiracja ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.