daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam. Dzisiaj sobie wlaczylam starą piosenkę z mojego wyjazdu i trafiłam na wykonanie pewnego młodzieńca. Przyznam, że mi się spodobał bardzo, choć raczej nie trafia do ogólnego gustu, ale pokazuję. :-D

Wersja video, bo na fotach jak zwykle jakoś inaczej - http://youtu.be/sFFeROjhFdI - To macedonski folk, soł uprzedzam, ze mozna wyciszyc :-D

1.

2.

3.

4.

5.

Podoba się?
Co na tak, co na nie?
Ile pkt 1-10?

Pozdrawiam :-D

daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ompletnie nie mój typ, łe

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Może nie tyle okropny co właśnie nie mój typ.

W porządku. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie przypadł mi do gustu, dla mnie na 4 foto najlepiej wygląda. Ocena 3/10

Przypomina mi tam jednego użytkownika. :-D

MaqdaIena
MaqdaIena: Słodki, strasznie. Ale słodki powinien być cukierek, a nie mężczyzna.

To akurat prawda, też raczej wolę bardziej dojrzałych, ale tu wyjątek. Zresztą, ciekawe jak sie rozwinie z wiekiem. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra dupeczka, może nie w stu procentach w moim typie, no ale : D daje 8/10, bo styl trochę bym mu zmieniła.

Zgadzam się. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszanka Enrique Iglesias i Folkemona. :-D Jakiś taki delikatny, trochę cipkowaty z wyglądu. Na pewno nie mój typ, jakoś do mnie nie trafia, ale ogólnie chyba nie jest zły, dobrze wypada na tle tych z poprzednich tematów, które ostatnio zostały tu założone, więc daję 5.5.

:rotfl:
Dzięki w jego imieniu. :ziober2:
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki w jego imieniu.

Ale że co? Powiedziałam coś źle? :rotfl: Przecież nie wyraziłam się niepochlebnie wcale, ejżżżżż! :ziober2: Napisałam nawet, że nie wypada wcale źle, a wierz mi, że trafić w mój gust jest.. ciężko. :-D
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszanka Enrique Iglesias i Folkemona. :-D

HAHAHAHAHh :crylol: oplułam się z wrażenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się. :-D

Czuje, że mamy podobne gusta.
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: HAHAHAHAHh oplułam się z wrażenia.

tak mi się jakoś skojarzyło,
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak mi się jakoś skojarzyło,

Folkemon ma długie włosy i jest teraz metalmonem. :zabawa:
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012

dziwne jesteście :C nie wiem, o co wam chodzi.
a tak swoją drogą, wreszcie zobaczyłam namiastkę tych słynnych cycków Patrycji, które rzekomo tak bardzo chciałam oglądnąć. :lol: To mój dzień.

asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwne jesteście :C nie wiem, o co wam chodzi. a tak swoją drogą, wreszcie zobaczyłam namiastkę tych słynnych cycków Patrycji, które rzekomo tak bardzo chciałam oglądnąć. To mój dzień.

Zabawne połączenie po prostu : D

Jakiej Patrycji?
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że co? Powiedziałam coś źle? Przecież nie wyraziłam się niepochlebnie wcale, ejżżżżż! Napisałam nawet, że nie wypada wcale źle, a wierz mi, że trafić w mój gust jest.. ciężko. :-D

Sam fakt wspomnienia o Folkemonie mnie rozbawił, bo oglądając vidjo o nim pomyslalam ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czuje, że mamy podobne gusta.

Hm, możliwe. Zrób jakiś temat z własnym typem. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Folkemon ma długie włosy i jest teraz metalmonem.

I gdy jeszcze z nim rozmawialam to był zarośnięty jak cholera. ;-D
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak swoją drogą, wreszcie zobaczyłam namiastkę tych słynnych cycków Patrycji, które rzekomo tak bardzo chciałam oglądnąć. To mój dzień.

Powinnam się obrazić? Bo nie wiem jak to odebrać. :ziober2:
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Folkemon ma długie włosy i jest teraz metalmonem.

Nie wiem, oceniam na podstawie tego, co widziałam rok temu, więc dużo się mogło zmienić. :zabawa: Ogólnie nawet nie pamiętam dokładnie, jak on wyglądał, ale z tego co kojarzę, całkiem podobny, a przynajmniej takie moje pierwsze skojarzenie, kiedy weszłam w ten temat.
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm, możliwe. Zrób jakiś temat z własnym typem. :-D

Jak na jakiś ideał trafię :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I gdy jeszcze z nim rozmawialam to był zarośnięty jak cholera. ;-D

Skejp czy co? :lol: temat do wglądu dla folkemona poszedł.
asexualna
asexualna
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, oceniam na podstawie tego, co widziałam rok temu, więc dużo się mogło zmienić. Ogólnie nawet nie pamiętam dokładnie, jak on wyglądał, ale z tego co kojarzę, całkiem podobny, a przynajmniej takie moje pierwsze skojarzenie, kiedy weszłam w ten temat.

Św. p. Alucard potwierdził :zabawa:
daenerys
daenerys
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na jakiś ideał trafię

Nie musi być ideał, może być ot dobry. :-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Skejp czy co? temat do wglądu dla folkemona poszedł.

Nie. :-) Okej. :D
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zabawne połączenie po prostu : D

Możliwe, Doliorez, możliwe. :-D
Ale co ja mogę

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakiej Patrycji?

no tej co założyła ten temat!

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam fakt wspomnienia o Folkemonie mnie rozbawił, bo oglądając vidjo o nim pomyslalam ;D

jakie video? te z tematu? ja nawet nie obejrzałam, poprzestałam na zdjęciach

Konto usunięte
Konto usunięte: Powinnam się obrazić? Bo nie wiem jak to odebrać.

Nie bądź już taka drażliwa :rotfl: taki mały żarcik, bo niegdyś głośno było o tym, że chciałam zobaczyć Twoje cycki, a na tym Twoim nowym zdjęciu tak jakby sporo widać
marta0859
marta0859
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Św. p. Alucard potwierdził

co potwierdził? a on odszedł z foró tak w ogóle? bo usunął konto z tego co widzę, nie mam go już w znajomkach a i na hyde w top też go nie widziałam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.