razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  6 kwietnia 2012

Zgadzam się. Ten 'facet' wygląda tutaj bardzo zniewieściale.
Jeśli chodzi o kolor różowy to w swojej garderobie mam:
1) t-shirt w kolorze wpadającym w różowy z czarnymi napisami
2) różową koszulę

Nie uważam,żebym wyglądał w tym jak pedał. Nie są to jakiś oczoyebne kolory, nie latam w różowych rurkach, nie świecę więc chyba jest ok.
Jak ktoś tam sobie włoży różowy t-shirt to nie zwracam na to uwagi. Bardziej razi mnie w oczy to, jeśli to taki wymuskany, zniewieściały chłoptaś w różowym z wydepilowanymi nóżkami itd.

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 kwietnia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Tak.

Nie mogłas inaczej :ziober2: :*
pijana
pijana
  6 kwietnia 2012

Zabrałabym mu torbę, buty trochę masywniejsze i będzie ok.

W Polsce jest ogólna tendencja do nazywania zadbanych facetów PEDAŁAMI i CIOTAMI, nawet nie chce mi się na ten temat szerzej wypowiadać, takie to żenujące.

dont0say0anything
dont0say0anything
  6 kwietnia 2012

Gdyby nie ta straszna fryzura i chusta koleś wygląda spoko, męskość wcale nie oznacza tylko garniturów albo jeansów z dresowymi bluzami.

razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: męskość wcale nie oznacza tylko garniturów albo jeansów z dresowymi bluzami.


Zgadzam się. :tak:
machu221
machu221
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W nosie to mam. Mnie się podoba i nie będę zmieniać własnego zdania pod wpływem presji innych Chłopak na zdjęciu wygląda ładnie. Wie jak się ubrać. Ja bym brała


nie dziwię się jesteś przecież z tego pokolenia :S
Kameleon
Kameleon
  6 kwietnia 2012

@razdwa:
Mały off top. Skąd ten awatar? Z jakiego zdjęcia grafiki czy czegoś tam innego?
pozdro

sylwik
sylwik
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

oczywiscie.
osobnik ze zdjec - obrzydliwy.
Adidasowa
Adidasowa
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dziwię się jesteś przecież z tego pokolenia :S

Nie o to chodzi. Według mnie wygląda okej. Jakbym tu zobaczyła jakiegoś skwarka w różowej koszulce albo z gołą klatą wtedy bym napisała PEDAŁ. W tym wyżej nie widzę nic złego, mimo że mój facet ubiera się zupełnie inaczej.
razdwa
razdwa
  7 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym tu zobaczyła jakiegoś skwarka w różowej koszulce albo z gołą klatą wtedy bym napisała PEDAŁ.


Nie no, tak pisać też nie można.
Adidasowa
Adidasowa
  7 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Nie no, tak pisać też nie można.

Oczywiście, że można.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

props ode mnie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  7 kwietnia 2012
Psyche30
Psyche30: Nie mogłas inaczej :*

:D.

Nic mi się w tym chłopcu nie podoba.
Ani fryzura, ani ubranie, buty również nie, chociaż one chyba najznośniejsze.
I ta koszulka w spodniach, łojesu. Wygląda jakby miał łydki ogolone, chociaż może włosy jeszcze mu nie urosły:ninja:.
Jeżeli kiedykolwiek będę miała syna, i będzie wyglądał podobnie to zamknę go w piwnicy by przemyślał swój styl :mrgreen:.
:ziober2:
UneCharogne
Posty: 549 (po ~260 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
UneCharogne
  7 kwietnia 2012

Okropnie wygląda to zdjęcie (a raczej koleś na nim) i zgadzam się z podpisem.
Różowa koszulka (nie uważam, by ten kolor był zarezerwowany tylko dla kobiet) czy te okulary są ok...spodnie też...ale na tym zdjęciu wg mnie wszystko jest ze sobą koszmarnie połączone. I ta fryzura.:/ że o torbie nie wspomnę. :nie:

razdwa
razdwa
  8 kwietnia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli kiedykolwiek będę miała syna, i będzie wyglądał podobnie to zamknę go w piwnicy by przemyślał swój styl


Współczuję biedakowi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.