razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Że uparcie bronisz takiego stylu bo sam podobnie się ubierasz.


Hmm, ja nic ani nikogo nie bronię. Po prostu ciekawy jestem opinii innych na ten temat. Sam osobiście uważam, że są granice. Na tym zdjęciu, które dodała styka51 faktycznie niektórzy te granice przekroczyli.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?


Tak.

:ziober2:
Winterfell
Winterfell
  6 kwietnia 2012

Lubię hipsterów i nic na to nie poradzę, ale różowy i tak odpada, czy to na kobietach czy mężczyznach, choć u kobiet jest do przyjęcia jeszcze. :and:

kedi
kedi
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co maja wspolnego ubrania/kolor z orientacja seksualna, osobowoscia czlowieka ?

no z osobowością to akurat bardzo wiele mają wspólnego.
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale co maja wspolnego ubrania/kolor z orientacja seksualna, osobowoscia czlowieka ?


Nie chciałem tego połączyć w całość tylko zestawić obok siebie. Może kwestia różowego koloru u mężczyzn podobnie jak i podejście do związków homoseksualnych wynika z mentalności narodu?
Adidasowa
Adidasowa
  6 kwietnia 2012

Mnie się podoba.

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Nie chciałem tego połączyć w całość tylko zestawić obok siebie. Może kwestia różowego koloru u mężczyzn podobnie jak i podejście do związków homoseksualnych wynika z mentalności narodu?

Sądzisz ze geje powinni mieć możliwość adoptowania dzieci i brania ślubów?
SoDope
SoDope
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnie się podoba.

zaraz będzie hejt przyszykuj się. XD
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sądzisz ze geje powinni mieć możliwość adoptowania dzieci i brania ślubów?


Ślub jak chcą to niech sobie biorą, jeśli jest to tylko zgodne z jakąś religią czy prawem. Nie wiem nie wnikam, jestem niewierzącym. Natomiast jeśli chodzi o adoptowanie dzieci to zdecydowanie mówię nie. Nie ze względów religijnych, po prostu moim zdaniem jest to decyzja podjęta za małą istotkę która pomimo szczerej miłości może być skrzywdzona w życiu. A tego by chyba nikt nie chciał.
SailorMoon
SailorMoon
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

tak [color=white]
Adidasowa
Adidasowa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz będzie hejt przyszykuj się. XD

W nosie to mam. Mnie się podoba i nie będę zmieniać własnego zdania pod wpływem presji innych:mrgreen:
Chłopak na zdjęciu wygląda ładnie. Wie jak się ubrać. Ja bym brała.
SoDope
SoDope
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym brała.

Adidasowa
Adidasowa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

:crylol: głupia;*
Fieska
Fieska
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?


Typowy śródziemnomorski styl z Włoch, Francji czy Hiszpanii. Jeżeli na twarzy byłby przystojniejszy i miał nieco zbudowaną sylwetkę, ale nie zaraz jak jakiś "Koksu", to nie powiem, że nie zwróciłabym na niego uwagi.

W Polsce problem polega na tym, że jeżeli rozchodzi się o modę to można to podzielić. Osoby, które mają pojęcie o modzie i wiedzą jak się ubrać, i osoby, które są kompletnie zacofane i jest im obojętne w czym wyjdą z domu, lub takie co myślą, że potrafią się ubrać, ale nie mają lustra w domu.
Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2012

nie znosze takich ciap. ale jak widze, zwlaszcza wsrod chlopaczkow 16-20, zaczyna taki styl i podobne dominowac. co za szczescie, ze nie jestem mlodsza, bo trudno byloby mi znalezc chlopa dla siebie wsrod takich... chybabym z koniecznosci lesbijka zostala:lol2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.