razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Mężczyźni nie noszą rurek


Wszystko zależy do jakiego stopnia są to spodnie zwężane. Osobiście nie lubię nosić dżinsów kroju prostego o jednakowej szerokości. Zawsze staram się wybierać też zwężane ku dołowi. Natomiast z drugiej strony nie jestem zwolennikiem noszenia przez mężczyzn spodni w deseń kobiecych leginsów. :nie:
kedi
kedi
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

powiem tak- jak ktoś zachowuje się jak pi*da, to nic nie jest w stanie mu pomoc.. ten gość z ryja wygląda jakby chciał a nie mogł.
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet w różowej koszulce?


Równie dobrze można by odbić piłeczkę i powiedzieć, że jak kobieta może ubierać się w kolorze czarnym, typowo męskim zarezerwowanym dla mężczyzn?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Wszystko zależy do jakiego stopnia są to spodnie zwężane. Osobiście nie lubię nosić dżinsów kroju prostego o jednakowej szerokości. Zawsze staram się wybierać też zwężane ku dołowi. Natomiast z drugiej strony nie jestem zwolennikiem noszenia przez mężczyzn spodni w deseń kobiecych leginsów.

No tak, masz rację. Ja za to nie lubię u facetów zbyt szerokich spodni, wyglądają po prostu ohydnie. Dlatego też myślę, ze zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni rozróżniać co tak naprawdę jest przeznaczone właśnie dla nich. :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: że jak kobieta może ubierać się w kolorze czarnym, typowo męskim zarezerwowanym dla mężczyzn?

Czarny typowy dla mężczyzny? O nie nie, tu źle trafiłeś. Zresztą to kobiety idą za przekonaniem, że czarny wyszczupla. :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Dlatego też myślę, ze zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni rozróżniać co tak naprawdę jest przeznaczone właśnie dla nich. :)


W dzisiejszych czasach wszystko się zmienia, również w temacie mody.
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Czarny typowy dla mężczyzny? O nie nie, tu źle trafiłeś. Zresztą to kobiety idą za przekonaniem, że czarny wyszczupla. :D


Zdaję sobie z tego sprawę, tutaj nie chodzi dokładnie o kolor tylko o przekaz. Zarówno różowy nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet jak i każdy inny kolor nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn. Takie jest moje zdanie. ;-)

A co do wyszczuplania, to być może działa ta iluzja optyczna.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: W dzisiejszych czasach wszystko się zmienia, również w temacie mody.

I to jest chora mentalność. Mamy podążać za czasami beznadziejną modą niż ubrać się jak człowiek?
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SPECT
SPECT
  6 kwietnia 2012

Co gorsza to się podoba, podobno.

razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: I to jest chora mentalność. Mamy podążać za czasami beznadziejną modą niż ubrać się jak człowiek?


To jest też bardzo dobre pytanie. Z jednej strony zgadzam się z Tobą w 100%, ale z drugiej zaś czemu nie urozmaić sobie życia?
styka51
styka51
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

Mój facet nigdy by się tak nie ubrał :ninja: i może przez to mam spaczone zdanie na ten temat.
Nie podobają mi się tacy chłopcy i nie pociągają w żaden sposób. Ale ja mu nie bronię...niech sobie wygląda jak baba:lol:
SoDope
SoDope
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: A co do wyszczuplania, to być może działa ta iluzja optyczna.

Nie we wszystkich wypadkach czarny wyszczupla ...

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Równie dobrze można by odbić piłeczkę i powiedzieć, że jak kobieta może ubierać się w kolorze czarnym, typowo męskim zarezerwowanym dla mężczyzn?

Kiepskie porównanie, czarny jest noszony przez kobiety od... zawsze?
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie we wszystkich wypadkach czarny wyszczupla ...


To racja, aczkolwiek faktycznie utarło się że ten kolor ma coś takiego w sobie co sprawia że człowiek staje się bardziej dłuższy niż szerszy.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Zdaję sobie z tego sprawę, tutaj nie chodzi dokładnie o kolor tylko o przekaz. Zarówno różowy nie jest zarezerwowany tylko dla kobiet jak i każdy inny kolor nie jest zarezerwowany tylko dla mężczyzn. Takie jest moje zdanie. ;-) A co do wyszczuplania, to być może działa ta iluzja optyczna.

Ale weź pod uwagę sklepy, zarówno z ubraniami damskimi jak i męskimi. U kobiet dominuje zółty, różowy, beżowy, siwy, pomarańczowy, błękitny, seledynowy, czarny i jeszcze milion innych podobnych odcieni. A u facetów? granat, brąz, fiolet, siwy, zielony, niebieski, bordowy. I dla mnie to idealne podzielenie kolorów. Żebyśmy mogli dostrzec na ulicy mężczyznę, a nie chłoptasia przebranego za kobietę, bo czasami nie wiadomo kto to tak naprawdę jest. :)

razdwa
razdwa: ale z drugiej zaś czemu nie urozmaić sobie życia?

Nowy ciuch w szafie to poniekąd jakieś urozmaicenie, ale podążanie za stylem? żadne dla mnie
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.