razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiepskie porównanie, czarny jest noszony przez kobiety od... zawsze?


Wiem wiem, z kolorem to tak tylko na chybił trafił. Chodzi mi o przekaz, że nigdzie nie jest zapisane że kolor różowy bądź jakikolwiek inny jest przyporządkowany do określonej płci.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: nigdzie nie jest zapisane że kolor różowy

Ale od dziecka tak jakby uczono nas, że to babski kolor. Dziewczynki były różowiutki, ich zabawki, laleczki, wózeczki, ubranka, kołderki także. A chłopcy? do tej pory trzymają się raczej stonowanych kolorów.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: I dla mnie to idealne podzielenie kolorów. Żebyśmy mogli dostrzec na ulicy mężczyznę, a nie chłoptasia przebranego za kobietę, bo czasami nie wiadomo kto to tak naprawdę jest. :)


Jasne, masz rację. Też nie jestem zwolennikiem aby facet wyglądał jak choinka kolorystyczna, obwieszona tęczą gryzących się kolorów. Natomiast czy jeden element w tym wypadku różowej koszulki sprawia iż osobnik płci męskiej wygląda jak przysłowiowa ,, baba ,, ?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Natomiast czy jeden element w tym wypadku różowej koszulki sprawia iż osobnik płci męskiej wygląda jak przysłowiowa ,, baba ,, ?

Nie, może być ten pedał. I właśnie mi nasuwa się taka myśl, jak widzę faceta, przypakowanego, dużego w różowej koszulce. Na co mu to? Nie mógłby założyć czegoś innego i nie wyglądać jak laluś czy żeluś z włosami bardziej postawionymi niż baba? :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Natomiast czy jeden element w tym wypadku różowej koszulki sprawia iż osobnik płci męskiej wygląda jak przysłowiowa ,, baba ,, ?

To może ja się wypowiem.
Dla mnie kolor różowy w każdym wydaniu jest uosobieniem kiczu, tandety i plastiku. Nie widziałam jeszcze różowej rzeczy, która mogłaby leżeć w mojej szafie. Kojarzy mi się to z pustymi blondynkami o Dodą...a jeszcze na facecie... Facet, to ma być facet i ma jakoś wyglądać, a nie tak:
http://img.wiocha.pl/images/d/5/d5fe63d4c39b101e2e45add0bd2e884c.jpg
styka51
styka51
  6 kwietnia 2012
styka51
styka51: http://img.wiocha.pl/images/d/5/d5fe63d4c39b101e2e45add0bd2e884c.jpg

tak:
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Sylvinka
Sylvinka: Nie, może być ten pedał. I właśnie mi nasuwa się taka myśl, jak widzę faceta, przypakowanego, dużego w różowej koszulce. Na co mu to? Nie mógłby założyć czegoś innego i nie wyglądać jak laluś czy żeluś z włosami bardziej postawionymi niż baba? :D


Ekstra, że poruszyłaś ten temat! Zawsze jak jestem gdzieś na wakacjach, czy to na terenie Polski czy też za granicą udaje mi się spotkać faceta z bicepsem jak cztery moje i klatką jak pięć moich, do tego ubrany jest w koszulkę polo w kolorze różowym. Teraz nasuwa mi się jedna myśl, z jednej strony silny, konkretny facet a z drugiej ,, przysłowiowa baba ,, ?
mLetsRockk
mLetsRockk
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Jakiś czas temu zobaczyłem takowe zdjęcie w internecie, teraz chciałem Was zapytać czy zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

nie zgadzam sie
w niemczech nikt nie zwrocilby uwagi na takie rzeczy.
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie zgadzam sie w niemczech nikt nie zwrocilby uwagi na takie rzeczy.


Podobnie ze związkami homoseksualnymi, również nie mają powodów do obaw np: w Holandii.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: Wiem wiem, z kolorem to tak tylko na chybił trafił. Chodzi mi o przekaz, że nigdzie nie jest zapisane że kolor różowy bądź jakikolwiek inny jest przyporządkowany do określonej płci.

Czyli facet ubrany cały na różowo też spoko?
razdwa
razdwa
  6 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli facet ubrany cały na różowo też spoko?


Oczywiście, że nie. Trzeba znać granice. Tylko zastanawiam się czy włożenie na siebie koszulki w kolorze różowym i wszystkich jego odcieniach przekracza tą granicę.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa: razdwa

A wiesz co mi się wydaje? Że uparcie bronisz takiego stylu bo sam podobnie się ubierasz. I gdybać tutaj nad tym różowym możemy nawet i do jutra, ale i tak każdy z nas bedzie miał swoje zdanie. Dla mnie różowy to jak napisała Styczka jest tandetą i w ogóle nie pasuje mi do faceta, na szczęście Ci z mojego grona w takim "stylu" nie gustują. :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 kwietnia 2012
razdwa
razdwa:

Więc sama sobie zaprzeczasz twierdząc że kolor różowy nie jest przypisany do płci.
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  6 kwietnia 2012

*sam

[color=white]

mLetsRockk
mLetsRockk
  6 kwietnia 2012

quote=razdwa]Podobnie ze związkami homoseksualnymi, również nie mają powodów do obaw np: w Holandii.
dokladnie

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli facet ubrany cały na różowo też spoko?

ale co maja wspolnego ubrania/kolor z orientacja seksualna, osobowoscia czlowieka ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.