Babsy
Babsy
  5 marca 2012 (pierwszy post)

no wlasnie. od dluzszego czasu zwracam uwage i szalenie mi sie podobaja podkreslone brwi. uwazam, ze potrafia "zrobic" caly makijaz, nawet gdy z reszty zabiegow ma sie nalozony tylko podklad i tusz. mam malo wyraziste brwi. gdy probuje jakos je odmienic, niestety, albo mi to nie wychodzi, albo nie mam odpowiednich kosmetykow, albo jedno i drugie.
robicie cos z brwiami (poza depilacja)?
jesli tak, czym je malujecie?
jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

pozdrawiam w sloneczny dzionek, Babsy;*
SoDope
SoDope
  6 marca 2012

dobra dobra ...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie napisałam, że trzymam ja wcelu mocniejszego zabarwienia skóry :]

też dlatego zapytałam po cholere tak długo trzymać henne ? skoro po tylu i tylu henna się utlenia w ten sam sposób co farba do włosów.

też ostatnio trzymałam farbę na głowie 2,5 godziny nie z mojej winy i jakoś też mi włosy nie wypadły..(mimo, że wszyscy szczekali na około, że wypadną mi włosy) i też jakoś nie zauważyłam lepszego efektu niż zwykle trzymam farbę.
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: też dlatego zapytałam po cholere tak długo trzymać henne ? skoro po tylu i tylu henna się utlenia w ten sam sposób co farba do włosów. też ostatnio trzymałam farbę na głowie 2,5 godziny nie z mojej winy i jakoś też mi włosy nie wypadły..(mimo, że wszyscy szczekali na około, że wypadną mi włosy) i też jakoś nie zauważyłam lepszego efektu niż zwykle trzymam farbę.

napisałam to bo znam wiele dziewczyn,które po nałożeniu henny siedzą z zegarkiem i odliczają dany czas jaki jest napisany na opakowaniu, bo myślą, że niewiem.. im brwi wypali albo zafarbują na inny kolor.
SoDope
SoDope
  6 marca 2012

no to niech za dużo już te dziewczyny nie myślą ... :and:

jak ja robie henne to trzymam 5 sekund (henna brązową) a mi farbuje na ekstremalnie czarno i jak robiłam sobie henne jakieś 2 miesiące tak teraz nadal mam czarne brwi.

nie chce myślec co by się stało i jakie bym miała brwi i na jak długo jakbym trzymała to jak sobie 'producent' wymyślił..

assiqq
assiqq
  6 marca 2012

z moich brwi henna szybko się zmywa i muszę ją nakładać przynajmniej raz na 2tyg. Lubię mieć je ładnie podkreślone.. a cieniami nie lubię ich podkreślać :)

a szczerze nie spotkałam się jeszcze z dziewczyną, której wystarczy 5sekund aby henna przyjęła :) zwykle czekam ok.5-10min i dopiero zmywam :)

SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

no to już spotkałaś.
MotylekRapi
Posty: 280 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
MotylekRapi
  7 marca 2012

Polecam przejśc sie do kosmetyczki na hennę. Efekt szybki i dokladny, nie trzeba malowac brwi przy kazdym makijazu :) Jeśli jednak nie chcesz to dla delikatniejszego efektu cieniem do oczu w odcieniu twoich brwi możesz delikatnie pomalowac brwi, najlepiej pędzelkiem skośnym(takim do linera).

If you don't wanna be my best friend then why am i still in your bed?

folkemon
folkemon
  9 marca 2012
Babsy
Babsy: jak podkreślić brwi?

Linijką.
LittleCuttie
LittleCuttie
  10 marca 2012
Babsy
Babsy: jesli tak, czym je malujecie? jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

Nie maluje, mam ciemne i geste brwi i w moim mniemaniu o dosc ladnym ksztalcie, wiec wlasciwie nic z moimi nie robie.

Patrzac na Twoje zdj doradzilabym Ci zakup szablonow do brwi, poniewaz ksztalt Twoich brwi nie komplementuje zbytnio Twojej twarzy. Ogolnie zrobic research na temat szablonow i zobaczyc, czy to byloby cos dla Ciebie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.