Babsy
Babsy
  5 marca 2012 (pierwszy post)

no wlasnie. od dluzszego czasu zwracam uwage i szalenie mi sie podobaja podkreslone brwi. uwazam, ze potrafia "zrobic" caly makijaz, nawet gdy z reszty zabiegow ma sie nalozony tylko podklad i tusz. mam malo wyraziste brwi. gdy probuje jakos je odmienic, niestety, albo mi to nie wychodzi, albo nie mam odpowiednich kosmetykow, albo jedno i drugie.
robicie cos z brwiami (poza depilacja)?
jesli tak, czym je malujecie?
jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

pozdrawiam w sloneczny dzionek, Babsy;*
SailorMoon
SailorMoon
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: szalenie mi sie podobaja podkreslone brwi

Mnie też.

Babsy
Babsy: uwazam, ze potrafia "zrobic" caly makijaz, nawet gdy z reszty zabiegow ma sie nalozony tylko podklad i tusz.

Owszem :tak:

Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)?

Podkreślam cieniami.

Babsy
Babsy: jesli tak, czym je malujecie?

j.w. Są specjalne cienie do brwi, chociaż ja obecnie używam zwykłych, do powiek, z paletki Sleek. Robię to takim cienkim, skośnym pędzelkiem.

Babsy
Babsy: jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

Tak jak napisałam :) Wygląda to lepiej i naturalniej niż kredką.
asexualna
asexualna
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)? jesli tak, czym je malujecie? jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

Mam wyraźne brwi, jednak irytuje mnie, bo i tak są jaśniejsze od włosów i oprawy oczu. Bardzo nie muszę się wysilać. Mam zwykłą kredkę do oczu, w sklepie wybrałam jak najmiękciejszą, bo taką jest dużo łatwiej przyciemnić same włoski, bez skóry.
SoDope
SoDope
  5 marca 2012
Babsy
Babsy:

ja robię sobie tylko henną ..

w Naturze jest paletka z Essence do brwi - dziewczyny ją bardzo polecają
sylwik
sylwik
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: jesli tak, czym je malujecie?

cienie do brwi - uzywam tych z inglota do paletki. bardzo fajne sa, i kilka odcieni dostepne, latwo idealny dopasowac.
xrudx
xrudx
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: najmiękciejszą

:zakochany:

używam paletki cieni do brwi z essence. i szczerze ja polecam ;)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: gdy probuje jakos je odmienic, niestety, albo mi to nie wychodzi, albo nie mam odpowiednich kosmetykow, albo jedno i drugie.

wystarczy brązowy, matowy cień do powiek :)

Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)? jesli tak, czym je malujecie?

tylko depilacja :) mam gęste i ciemne brwi ;p
czasem tylko poprawie je brązowym cieniem do powiek

Babsy
Babsy: jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

idź na henne do kosmetyczki :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
TlPS
Posty: 892 (po ~103 znaków)
Reputacja: -15 | BluzgometrTM: 38
TlPS
  5 marca 2012

Farbowanie henna, + szara kredka do oczu. Naturalnie mam blond brwi wiec w ogole ich nie widac ..:)

Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty.

styka51
styka51
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)?

Czasem nakładam żel, jak są "napstroszone" :lol:
Winterfell
Winterfell
  5 marca 2012

Chadzam do kosmetyczki na regulację i hennę, robi mi ładnie i naturalnie :) Czasami używam też cieni do powiek, żeby poprawić, tak jak Usagi używając pędzelka, or patyczków higienicznych, co 'odkryłam' jak gdzieś zapodziałam pędzelek kiedyś. :D

assiqq
assiqq
  5 marca 2012
Babsy
Babsy: jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

henna proszkowa, która barwi również skórę :)
nadasz ładny kształt i wygląd i nie będziesz musiała ich później korygować :)

jak wolisz się codziennie nimi bawić i poprawiać, to są specjalne cienie i kredki, woski do brwi. Tylko pamiętaj, żeby idealnie dobrać kolor, aby brwi wyglądały naturalnie :)
feuliette
feuliette
  5 marca 2012

cienie do brwi;>

pijana
pijana
  5 marca 2012

Używam cienia Inglot, jest rewelacyjny ! Nakładam go taką szczoteczką:

mmaryjka
mmaryjka
  6 marca 2012
Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)?

nie.

Babsy
Babsy: jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

makijaż permanentny, polecam.
DzieckoPRLu
DzieckoPRLu
  6 marca 2012
Babsy
Babsy: robicie cos z brwiami (poza depilacja)? jesli tak, czym je malujecie? jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

nie musze, z natury mam ciemne i dosc geste. Czasem podkresle lekko kredka, gdy mocniej maluje oko.
Dla naturalnego efektu najlepsze sa cienie, brazowy lub grafitowy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.