Babsy
Babsy
  5 marca 2012 (pierwszy post)

no wlasnie. od dluzszego czasu zwracam uwage i szalenie mi sie podobaja podkreslone brwi. uwazam, ze potrafia "zrobic" caly makijaz, nawet gdy z reszty zabiegow ma sie nalozony tylko podklad i tusz. mam malo wyraziste brwi. gdy probuje jakos je odmienic, niestety, albo mi to nie wychodzi, albo nie mam odpowiednich kosmetykow, albo jedno i drugie.
robicie cos z brwiami (poza depilacja)?
jesli tak, czym je malujecie?
jak to zrobic, zeby wygladalo w miare naturalnie, a jednak bylo owe brwi widac?

pozdrawiam w sloneczny dzionek, Babsy;*
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 marca 2012

Regularna henna , plus czasem używam cieni.
A poza tym

Konto usunięte
Konto usunięte: makijaż permanentny, polecam.

równiez polecam, kilka koleżanek ma zrobione i brwi i kreski na powiekach, mega wygoda.
feuliette
feuliette
  6 marca 2012

By nie zakładac tematu nowego . bo wlasnie tez mam pytanie dot. brwi.
Mam bardzo rzadkie a za to długie włoski chcicałabym je jakoś zagęścić.
Myślałam coś nad henna która zabarwi mi skórę , ile by się utrzymywała?

RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam coś nad henna która zabarwi mi skórę , ile by się utrzymywała?

moja jakieś 2 tygodnie :)

możesz sobie sama robić w domu :)

Nie jestem tu nowa :nie:

feuliette
feuliette
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: możesz sobie sama robić w domu

nie wyobrażam siebie w tej roli...:rotfl:
jedna brew inna druga inna :ziober2:
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wyobrażam siebie w tej roli... jedna brew inna druga inna

to ja tak mam z regulacją :P kumpela i nadaje kształt a henna to już sama, na 30 sek. nakładam na jedną, zmywam, potem na drugą na 30 sek. i już :)

Nie jestem tu nowa :nie:

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: na 30 sek. nakładam na jedną, zmywam, potem na drugą na 30 sek. i już :)

u jednej wystarczy 30 sek a u innej musi być godz by porządnie zabarwiło, zależy.
RudaCholera
Posty: 124 (po ~82 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 19
RudaCholera
  6 marca 2012
Psyche30
Psyche30: u jednej wystarczy 30 sek a u innej musi być godz by porządnie zabarwiło, zależy.

po godz. to wyglądałabym tak :lol:

Nie jestem tu nowa :nie:

SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Psyche30
Psyche30: u jednej wystarczy 30 sek a u innej musi być godz by porządnie zabarwiło, zależy.

godziny się henny nie trzyma na brwiach :P
wyobraź sobie, że klientka do salonu przychodzi na brwi a ta siedzi u Niej godzine... :crylol:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: godziny się henny nie trzyma na brwiach :P

:ziew: moja koleżanka ma salon i sama kiedyś (bo teraz ma permanentny) musiała tyle trzymac aby jej załapało tak jak chciała, u jej siostry blizniaczki było identycznie.
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałam coś nad henna która zabarwi mi skórę , ile by się utrzymywała?

ja henne robię raz na 2tygodnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: godziny się henny nie trzyma na brwiach :P

wystarczy 10 min. ale ja zazwyczaj trzymam dłużej.. czasami nawet godzinę :P i nic złego się nie dzieje :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: By nie zakładac tematu nowego . bo wlasnie tez mam pytanie dot. brwi. Mam bardzo rzadkie a za to długie włoski chcicałabym je jakoś zagęścić. Myślałam coś nad henna która zabarwi mi skórę , ile by się utrzymywała?

to ile by ci się utrzymała jest zależne od tego jaką się zrobi hennę, jaki masz kolor włosków i jak mocno barwnik zafarbuje ci skórę plus do tego dodałabym codzienną pielęgnację (jeśli stosuje się na co dzień tłuste kremy to krócej się trzyma, jeśli często się robi peeling to też)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy 10 min. ale ja zazwyczaj trzymam dłużej.. czasami nawet godzinę :P i nic złego się nie dzieje :)

ale Ty mi tego nie tłumacz bo ja wiem ile siętrzyma henne.

trzymanie godziny nic nie da bo henna traci swoje własćiwości po 25 minutach :hahaha:
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ty mi tego nie tłumacz bo ja wiem ile siętrzyma henne.

nie tłumacze, tylko piszę, że sama trzymam czasami godzinnę i nic się nie dzieje.. i nie trzeba się tu kurczowo trzymać określonego czasu :)
pomijając blondynki i ich jasne brwi.
SoDope
SoDope
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: że sama trzymam czasami godzinnę i nic się nie dzieje..

ale henna po 25 minutach zmienia się w w kolor 'zielenkawy' bo się utleniła do samego końca i nie 'działa już' więc po jaką cholere trzymać godzine skoro i tak ona już bardziej nie barwi ?
assiqq
assiqq
  6 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: tak ona już bardziej nie barwi ?

nie napisałam, że trzymam ja wcelu mocniejszego zabarwienia skóry :]
tylko, że zdarza mi się dłużej trzymać, bo np. w tym czasie susze włosy i je układam bądź robię inne rzeczy i tak czas leci do zmycia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.