iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012 (pierwszy post)

Dzisiaj o Marce Yves Rocher. :mrgreen:

Coś ode mnie:
Yves Rocher to francuska marka kosmetyczna stworzona ponad 50 lat temu przez Pana Yves Rocher we Francji w miejscowości La Gacilly. Pan Yves Rocher chciał udostępnić każdej kobiecie kosmetyki opierające się na dobrodziejstwach świata roślin. Na polskim rynku już od 20 lat.
YR opiera się na poczcie pantoflowej - działa. ;-)))
WAŻNE: YR posiada swoją jedną jedyną rozlewnię kosmetyków w La Gacilly, co powoduje, że w każdym miejscu na świecie JAKOŚĆ PRODUKTÓW JEST JEDNAKOWA - made in france - czyli Polacy, Francuzi, Niemcy, Włosi, Hiszpanie, Eskimosi - każdy otrzymuje taki sam jakościowo produkt (nie to co Nivea - bez porównania między Niemiecką produkcją a Polską :nie:).

YR opiera się na 5 zasadach:
1. Tworzenie kosmetyków w zgodzie z naturą.
2. Natura źródłem inspiracji.
3. Natura zbadana.
4. Natura chroniona.
5. Natura dla wszystkich.

Produkcja kosmetyków:
YR nie stosuje roślin modyfikowanych genetycznie, faworyzuje rośliny i gatunki pochodzące z upraw Biologicznych, Ekologicznych a w szczególności z upraw WŁASNYCH NALEŻĄCYCH DO YR (44H ziemi w La Gacilly).
YR nie posiada produktów testowanych na zwierzętach, kosmetyki nie zawierają substancji pochodzenia odzwierzęcego (wyjątek: miód/wosk pszczeli/mleczko pszczele).
Jako pierwsza firma kosmetyczna we Francji otrzymali certyfikat ISO 14001 (norma zarządzania środowiskowego).
Stosują wyłącznie papier pochodzący z kontrolowanych upraw leśnych. Zrezygnowali z plastikowych toreb już w 2006 roku.

CIEKAWOSTKA:
Akcja: Sadzimy dla dobra planety.
Dotyczy kilkunastu produktów. Kupując jeden produkt sadzisz jedno drzewo. W tym roku sadzili w Koszęcinie w POLSCE.

Pytania:
1. Czy znaliście markę YR od tej strony?
2. Czy znacie produkty tej marki?
3. Co sądzicie o jakości produktów?
4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?


Pozdrawiam. :-)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: I w moje urodziny zawsze ktos dzwoni by wcisnąć jakąś promocję specjalnie dla mnie . Kiedyś się skusiłam i dostałam szlafrok, ale paskudny był ;D.

YR o swoich klientkach zawsze pamięta a nigdy nie zapomina :ziober2: czasem tak bywa, ale ceny na pewno były w dużej obniżce no nie?
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: YR o swoich klientkach zawsze pamięta a nigdy nie zapomina czasem tak bywa, ale ceny na pewno były w dużej obniżce no nie?


Już nie pamiętam ile zapłaciłam, ale wiem że naprawdę wychodziło bardzo tanio za mój ukochany zestaw o zapachu bzu, dlatego się skusiłam mimo iż poprzedni mi się nie skończył ;).

Jeżeli chodzi o podejście do klienta to nie mogę zlego słowa powiedzieć :).
:ziober2:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: Już nie pamiętam ile zapłaciłam, ale wiem że naprawdę wychodziło bardzo tanio za mój ukochany zestaw o zapachu bzu, dlatego się skusiłam mimo iż poprzedni mi się nie skończył ;).

Też lubię ten zapach bzu :-)

MaqdaIena
MaqdaIena: Jeżeli chodzi o podejście do klienta to nie mogę zlego słowa powiedzieć :).

miło:P
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2012

Od dawna używam wody toaletowej o zapachu bzu, polecałam nawet w podwieszonym temacie. I starczy.

Firma sama w sobie szału nie robi.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: YR o swoich klientkach zawsze pamięta a nigdy nie zapomina

Prawie jak akwizytor na forum :rotfl:
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dawna używam wody toaletowej o zapachu bzu, polecałam nawet w podwieszonym temacie. I starczy. Firma sama w sobie szału nie robi.

A ja bardzo lubię produkty :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawie jak akwizytor na forum

żartuję sobie, ale zawsze tak mówię w rozmowie :wtf: haha, a kiedyś powiedziałam ... nigdy nie pamięta a zawsze zapomina ;d
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bardzo lubię produkty :D

Ale najtańszych nie mają, musisz przyznać :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale najtańszych nie mają, musisz przyznać :)

No nie, racja. Szczególnie drogie są kremy przeciwzmarszczkowe, po 110, 119, ale w promocji wychodzą po 70 zł to jeszcze idzie dać, po 85.. A tak reszta czy ja wiem.. Teraz patrzę na to trochę inaczej, analizując składy produktów wiem za co płacę, może nie wszystkie są aż tak super naturalne ale 85% na pewno. Perfumy też są drogie ale i tak tańsze niż w sephorze, ostatnio chciałam kupić Chloe Love i kosztował 320 zł (o ile się nie mylę), byłam przygotowana na ok 250 zł za 50 ml a tu psikus. To 170 to jeszcze nie tak drogo, w promocji 112.
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie, racja. Szczególnie drogie są kremy przeciwzmarszczkowe, po 110, 119, ale w promocji wychodzą po 70 zł to jeszcze idzie dać, po 85.. A tak reszta czy ja wiem.. Teraz patrzę na to trochę inaczej, analizując składy produktów wiem za co płacę, może nie wszystkie są aż tak super naturalne ale 85% na pewno. Perfumy też są drogie ale i tak tańsze niż w sephorze, ostatnio chciałam kupić Chloe Love i kosztował 320 zł (o ile się nie mylę), byłam przygotowana na ok 250 zł za 50 ml a tu psikus. To 170 to jeszcze nie tak drogo, w promocji 112.

Ja szczerze mówiąc rzadko kiedy przywiązuje wagę do składu, serio. Powinno się, ale używam mało kosmetyków wbrew pozorom, w większości te same i nie eksperymentuje.

Co do YR nie sprawdził się u mnie płyn do demakijażu z zielonych herbat - cudny zapach, trochę ogórkowy, ale kiepsko zmywał nawet podkład i pojawiły mi się po nim drobne krostki :woot:

Ale ten bez.. wszelkie kosmetyki na świecie bije :zakochany:
No nigdy nie spotkałam tak naturalnego odzwierciedlenia zapachu.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja szczerze mówiąc rzadko kiedy przywiązuje wagę do składu, serio. Powinno się, ale używam mało kosmetyków wbrew pozorom, w większości te same i nie eksperymentuje.

99% ludzi na świecie chyba nie przywiązuje uwagi do składu, a i ja żałuję że to robię bo ktoś poleca krem patrzę na skład i nie kupię, bo skład nie taki :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do YR nie sprawdził się u mnie płyn do demakijażu z zielonych herbat - cudny zapach, trochę ogórkowy, ale kiepsko zmywał nawet podkład i pojawiły mi się po nim drobne krostki

O to dziwne, mi służy :woot: a może te krostki to zbieg okoliczności? Albo masz uczulenie na ktoryś wyciąg, też tak może być.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ten bez.. wszelkie kosmetyki na świecie bije No nigdy nie spotkałam tak naturalnego odzwierciedlenia zapachu.

Ja teraz szykuję się na większe zamówienie i też chyba będę zamawiać ten bez :-)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: O to dziwne, mi służy a może te krostki to zbieg okoliczności? Albo masz uczulenie na ktoryś wyciąg, też tak może być.

Nie raczej nie zbieg, bo pojawiły sie dokładnie podczas używania i zaczęły znikać po odstawieniu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 99% ludzi na świecie chyba nie przywiązuje uwagi do składu, a i ja żałuję że to robię bo ktoś poleca krem patrzę na skład i nie kupię, bo skład nie taki :/

Ja nie patrze z lenistwa i dlatego też, że zwyczajnie się na tym nie znam :)
Co z tego, że przeczytam, jak nie odróżniam i nie wiem z czym co się je ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja teraz szykuję się na większe zamówienie i też chyba będę zamawiać ten bez :-)

Stoi mi jeden w szafie w zapasie :zakochany:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Też lubię ten zapach bzu :-)

Inne zapachy z tej serii również są świetne.
Jest chyba piwonia i kwiat pomarańczy, no zabójcze wręcz ;).

Co do innych produktów to tylko miałam jakieś zapachy z tych owocowych, zarowno psikadła jak i jakies płyny do kąpieli.

Kolorowe kosmetyki mnie nie interesowały, a kremów i takich tam nie używam, więc na ich temat się wypowiedziec nie mogę :).

Konto usunięte
Konto usunięte: miło:P

Nie wierzę, że Wy tam wszystkie takie miłe jesteście, na pewno trafiłam dobrze :ziober2:.
I co ważne, nienawidzę jak ktoś jest upierdliwy, jak mówię nie dziękuję to wlasnie to oznacza, a nie że może za 15 sekund zmienię zdanie. Tak więc, nigdy mnie żadna z Was nie namawiała usilnie, to mi się podobało.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ten bez.. wszelkie kosmetyki na świecie bije No nigdy nie spotkałam tak naturalnego odzwierciedlenia zapachu.

Podbijam milion razy.
Genialny. Pachnie lepiej niż oryginał:D.
:ziober2:
BujajSieNaDwa91
Posty: 1431 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 24
BujajSieNaDwa91
  16 stycznia 2012

A czy są w Yves Rocher męskie perfumy o słodkim zapachu ? i w jakich granicach cenowych . Szczerze mówiąc nigdy tam nie byłam , tylko tak przeszłam obok ale nie wchodziłam .

Okazywanie miłości nie jest bezpieczne, a dążenie do intymności jest ryzykiem .

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  18 stycznia 2012
BujajSieNaDwa91
BujajSieNaDwa91:

Zależy co kto lubi, ale zapachy są ładne mam w planie mężusiowi kupić transata, ma delikatny morski zapach, super;-)))))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.