iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012 (pierwszy post)

Dzisiaj o Marce Yves Rocher. :mrgreen:

Coś ode mnie:
Yves Rocher to francuska marka kosmetyczna stworzona ponad 50 lat temu przez Pana Yves Rocher we Francji w miejscowości La Gacilly. Pan Yves Rocher chciał udostępnić każdej kobiecie kosmetyki opierające się na dobrodziejstwach świata roślin. Na polskim rynku już od 20 lat.
YR opiera się na poczcie pantoflowej - działa. ;-)))
WAŻNE: YR posiada swoją jedną jedyną rozlewnię kosmetyków w La Gacilly, co powoduje, że w każdym miejscu na świecie JAKOŚĆ PRODUKTÓW JEST JEDNAKOWA - made in france - czyli Polacy, Francuzi, Niemcy, Włosi, Hiszpanie, Eskimosi - każdy otrzymuje taki sam jakościowo produkt (nie to co Nivea - bez porównania między Niemiecką produkcją a Polską :nie:).

YR opiera się na 5 zasadach:
1. Tworzenie kosmetyków w zgodzie z naturą.
2. Natura źródłem inspiracji.
3. Natura zbadana.
4. Natura chroniona.
5. Natura dla wszystkich.

Produkcja kosmetyków:
YR nie stosuje roślin modyfikowanych genetycznie, faworyzuje rośliny i gatunki pochodzące z upraw Biologicznych, Ekologicznych a w szczególności z upraw WŁASNYCH NALEŻĄCYCH DO YR (44H ziemi w La Gacilly).
YR nie posiada produktów testowanych na zwierzętach, kosmetyki nie zawierają substancji pochodzenia odzwierzęcego (wyjątek: miód/wosk pszczeli/mleczko pszczele).
Jako pierwsza firma kosmetyczna we Francji otrzymali certyfikat ISO 14001 (norma zarządzania środowiskowego).
Stosują wyłącznie papier pochodzący z kontrolowanych upraw leśnych. Zrezygnowali z plastikowych toreb już w 2006 roku.

CIEKAWOSTKA:
Akcja: Sadzimy dla dobra planety.
Dotyczy kilkunastu produktów. Kupując jeden produkt sadzisz jedno drzewo. W tym roku sadzili w Koszęcinie w POLSCE.

Pytania:
1. Czy znaliście markę YR od tej strony?
2. Czy znacie produkty tej marki?
3. Co sądzicie o jakości produktów?
4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?


Pozdrawiam. :-)

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja tam lubie wszystko co morelowe brzoskwiniowe truskawkowe :P tylko, że dziś już nie zdąże :(

jutro też jest dzień :D
SoDope
SoDope
  13 stycznia 2012

jutro szkoła .. ale może rano jeszcze zdąże.
bo ten błyszczyk mnie bardzo .. ale to bardzo podjarał.
w sklepie dostane karte stałego klienta bo tam jeszcze nie byłam ? :ziober2:

bo czyłam na wizażu, że tam mają czy cos..

iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jutro szkoła .. ale może rano jeszcze zdąże. bo ten błyszczyk mnie bardzo .. ale to bardzo podjarał. w sklepie dostane karte stałego klienta bo tam jeszcze nie byłam ? bo czyłam na wizażu, że tam mają czy cos..

Powinnaś dostać, ale potem spodziewaj się telefonów na urodziny czy z promocyjną ofertą, oferty są niezobowiązujące ale bardzo korzystne więc zachęcam do nieodkładania od razu słuchawki a chociaż wysłuchania oferty, przecież to nic nie kosztuje a możesz zyskać :P
SoDope
SoDope
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

i rozumiem, że na telefon to są takie których nie ma w sklepie nawet jak mam karte urodziny imieniny .. pępkowe czy inna impreza ? XD
Babsy
Babsy
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy znaliście markę YR od tej strony? 2. Czy znacie produkty tej marki? 3. Co sądzicie o jakości produktów? 4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?

niestety chyba mnie nie stac na YR:(
justCax
justCax
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy znacie produkty tej marki?

nie miałam jeszcze nic tej marki, ale na pewno w przyszłym tygodniu coś kupię, bo mam 2 bony zniżkowe :)
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i rozumiem, że na telefon to są takie których nie ma w sklepie nawet jak mam karte urodziny imieniny .. pępkowe czy inna impreza ? XD

Są oferowane większe zniżki, rzeczy te same. :P

Babsy
Babsy: niestety chyba mnie nie stac na YR:(

nie pisz tak, serio dużo rzeczy jest tanich :-)
Babsy
Babsy
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pisz tak, serio dużo rzeczy jest tanich

moze jak bede w lodzi to zajrze w takim razie:)
sylwik
sylwik
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Seria Les Plaisirs nature jest dostępna w stałych niskich cenach (ceny NIGDY nie podlegają zniżkom, chyba że np seria limitowana świąteczna, zestawy) żel pod prysznic i do kąpieli 2w1 15,90 400ml nawilżające mleczko do ciała 19,90 400 ml balsam do ciała w słoiczku 200 ml 38 zł woda toaletowa 20 ml 19,90 żel do mycia rąk 300 ml 16,90 (flakon z pompką) mydło w kostce 300g 14,90 mydło w kosctce 100g 7,90 krem do rąk 300 lub 200 ml 17,90 (flakon z pompką) balsam do ust w słoiczku 11,90

czyli w sumie normalne ceny.
az przy okazji bede musiala zwachac te maliny i jezyny :)
mmaryjka
mmaryjka
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy znaliście markę YR od tej strony?

słyszałam bo mojej koleżanki partner jest jakimś tam szefem w sklepie w zt. jakiś arabo-coś.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy znacie produkty tej marki?

kiedyś wchodziłam z ciekawości, ale niestety jeszcze te 4-5 lat temu raczej kuleli. teraz nie wchodzę często, ale widzę przez szyby, że się trochę pozmieniało i uderzają właśnie w trendy typowo eko.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Co sądzicie o jakości produktów?

miałam tylko trzy rzeczy - balsam do ciała - normalny, porównywalny do tych drogeryjnych. filtr - bardzo mi nie pasował. krem do rąk - fajny, lepszy od tych drogeryjnych, ale i tak przerywa z konkurencją jaką jest l'occitane(choć niestety droższa). kiedyś jeszcze dostałam wodę toaletową - niestety nie mój zapach, ale trzymała się cholernie długo, później wypsikałam ją w łazience.

reasumując, są lepsze i gorsze, a przynajmniej były. jak za taką cenę nie są złe.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?

nie, ale chyba kupię jakieś olejki/serię z olejkami bo mnie zaciekawiła.
fajnie, że niskie ceny w porównaniu np. do phenome, l'occitane, the body shop, ale z drugiej strony nie wiem czy można te sklepy porównywać.
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  13 stycznia 2012
Babsy
Babsy: moze jak bede w lodzi to zajrze w takim razie:)

Ja nigdy też nie zaglądałam bo sądziłam, że bardzo drogo ale niektóre ceny są przystępne. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli w sumie normalne ceny. az przy okazji bede musiala zwachac te maliny i jezyny :)

Tylko nie każdy produkt jest dostępny we wszystkich zapachach.
marta0859
marta0859
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy znaliście markę YR od tej strony? 2. Czy znacie produkty tej marki? 3. Co sądzicie o jakości produktów? 4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?

Wiedziałam o istnieniu takiej firmy, ale mało mam kosmetyków tej marki. Moja matka używa sporo rzeczy z YR, czasem mi coś z tego kupi, czasem użyję coś od niej, ale jeszcze nie miałam/nie używałam niczego, co by mnie jakoś szczególnie zachwyciło.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  13 stycznia 2012

W YR kupuję średnio regularnie od wielu lat.
Kocham ich wody toaletowe najbardziej, są boskie.
I w moje urodziny zawsze ktos dzwoni by wcisnąć jakąś promocję specjalnie dla mnie :ziober2:. Kiedyś się skusiłam i dostałam szlafrok, ale paskudny był ;D.

:ziober2:
pijana
pijana
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Czy znaliście markę YR od tej strony? 2. Czy znacie produkty tej marki? 3. Co sądzicie o jakości produktów? 4. Czy posiadacie jakiś swój ulubiony produkt?

1. Tak
2. Tak
3. Zbyt małą styczność z nimi miałam by to ocenić
4. Bardzo dawno temu miałam jakieś perfumy, w niebieskiej piramidce, bardzo je lubiłam. Później dostałam zestaw jeżynowy, balsam, woda i chyba coś jeszcze, ale to nie dla mnie zapach. Aktualnie mam tonik rumiankowy (mama dostała, ale nie używała), w sumie ani nie szkodzi, ani dupy nie urywa :d
iFeelSooLost
iFeelSooLost
  14 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

MING SHU :-) a tonik rumiankowy taki sobie, bławatkowy wymiata :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.