BoZycietoHH
BoZycietoHH
  26 maja 2011 (pierwszy post)

Niszczy mnie ten trak.

http://www.youtube.com/watch?v=hW9XEvs5XJg

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  31 maja 2011

Można zamknąć temat

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sokół hmm...Wiadomo od 1410 - Twierdzisz jak też kilka innych osób że Sokół i ostatnia płytka jest do dupy mam pytanie jedno Czym kierujesz, kierujecie się słuchając rapu i wystawiając opinie tak dziwne bo szczerze napiszę że z takimi opiniami na temat sokoła Ostatniej pł} nigdy nie spotkałem być może świadczy to o tym że wasz sarkazm wynosi aż zero albo nie macie pojęcia . Oczywiście nie do wszystkich kieruje to zdanie . Może źle zrozumieliście ja nie piszę że jest najlepszy lecz że płyta jest dobra .


Konto usunięte
Konto usunięte: sokół i marysia starosta=mezo i kasia wilk

Konto usunięte
Konto usunięte: mezo to całkiem dobry raper


Konto usunięte
Konto usunięte: Twierdzisz jak też kilka innych osób że Sokół i ostatnia płytka jest do dupy

jak widać chyba coś ci sie pomieszało
WWO to dla mnie klasyk jednak sokól od czasu ostatniego WWO wykonał regres, płyta z Marysia jest MOIM ZDANIEM sporo słabsza od tego co robił z Jędkerem lub nagrał solo wiec powiedz mi czy to logiczne propsowanie kogoś za przeciętny materiał i patrzac na niego przez pryzmat klasyków?
moim zdaniem nie, popadasz w paranoje

Konto usunięte
Konto usunięte: Weź TO przesłuchaj sobie a nie.

jak byłem młodszy tez jeździłem na desce, tez chodziłem na ustawki freestylowe, też jarałem, tez piłem
i nie widze w tym powodu do wywyższania sie czy mówienia o tym, ot prawa młodosci
pozdrawiam
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Można zamknąć temat

zamykam
nie gniewaj sie i odetchnij
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.