BoZycietoHH
BoZycietoHH
  26 maja 2011 (pierwszy post)

Niszczy mnie ten trak.

http://www.youtube.com/watch?v=hW9XEvs5XJg

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze Cie.. Warszawa? Kto Eldo moze i jego przydupasy? Z Warszawy to na tej scenie istniał i istnieje w dalszym ciagu Chada, Pezet z Małolatem i nikt wiecej. Skoro Słoń i Paluch to idole dziewczynek z gimnazjum to w takim razie kim jest Eldo i reszta Warszawiaków wyzej nie wymienionych przeze mnie ? Eldo to dopiero mistrz dla nastolatek i ziomków pogubionych we własnych myślach.

prosze cie, pyskaty, hifi banda, wena, obecnie vnm, znakomici freestylowcy typu muflon i flint, junes, solar białas to tez jak nie patrzeć warszawski duet, ero, mes, świetny raper włodi i jeszcze troche mniej znanych mc którzy spokojnie umiejetnosciami dorównują dla twojego palucha czy słonia, i nie jestem jakimś wielkim fanem ani raperów z WWA ani Poznańskich ale niestety tak jest, poznań jak na tak duze miasto scene ma dosyć biedna i raczej jednolita, gorzów wydał duzo lepszych graczy niz poznań, mówie tu o brudnych sercach i ensonie

Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym .. przypisujesz Słonia do Jimsona? Nie ma porównania nawet posluchaj jak robi słoń, bit pasuje pod styl hororcoru, a bit Jimsona to co to jest? Bit do radosnej piosenki o nadchodzacych wakacjach lol ? Słoń ma flow, ma teksty, cudne mroczne bity od mixera.. a nie coś ala hororcore.

gorączka w parku igieł to płyta klasyk, przed reedycja latała na allegro po tyle ile klasyki wwo i inne kultowe materiały z małym nakładem, chyba nie słyszałeś tej płyty jeśli twierdzisz ze bity sa słabe, płyta jest klimatyczna i swietnie wyprodukowana, rozumiem ze jesteś psychofanem słonia ale niestety patrząc trzeźwym okiem to ani technicznie ani lirycznie nie jest lepszy od wspomnianego jimsona, teksty słonia sa banalne i proste bez drugiego dna, nie ma w nich nic nad czym mozna sie spuszczać
MuyBueno
MuyBueno
  28 maja 2011

Co wy macie do Eldo Eunuchy?

Sokół wiadomo-propsy zawsze.

Posłuchajcie sobie Summer Jam .......Wakacje się zbliżają

http://www.youtube.com/watch?v=VVncF6HHWI8&feature=related

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy macie do Eldo Eunuchy? Sokół wiadomo-propsy zawsze.

wiesz, ciezko dyskutować z sezonowcem który przesłuchał pare kawałków, poczytał opinie w necie i ma swoich bożków
Valkaa
Valkaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze cie, pyskaty, hifi banda, wena, obecnie vnm, znakomici freestylowcy typu muflon i flint, junes, solar białas to tez jak nie patrzeć warszawski duet, ero, mes, świetny raper włodi i jeszcze troche mniej znanych mc którzy spokojnie umiejetnosciami dorównują dla twojego palucha czy słonia, i nie jestem jakimś wielkim fanem ani raperów z WWA ani Poznańskich ale niestety tak jest, poznań jak na tak duze miasto scene ma dosyć biedna i raczej jednolita, gorzów wydał duzo lepszych graczy niz poznań, mówie tu o brudnych sercach i ensonie

No wiesz, co, jak kto i co lubi oraz o czym nawijanie lubi, hi fi banda to wyzej przeze mnie wymieniona ekipa "przydupasów elda" pieprząca dla nastoletnich panienek zeby przestały sie buntować, RAP to jednak muzyka buntu wiec poł WWA to jest jakiś chory absurd.
Konto usunięte
Konto usunięte: patrząc trzeźwym okiem to ani technicznie ani lirycznie nie jest lepszy od wspomnianego jimsona, teksty słonia sa banalne i proste bez drugiego dna, nie ma w nich nic nad czym mozna sie spuszczać

Moze jakaś część jego produkcji rzeczywiscie takowa jest ale nastepna część to mistrzostwo, wróc do kawałków takich jak "bezdech" ten kawałek imo jest kwintesencja hororcoru.
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ciezko dyskutować z sezonowcem który przesłuchał pare kawałków, poczytał opinie w necie i ma swoich bożków

Nie jestem sezonowcem ziomek bo slucham tej muzyki od dawien dawna.. A ze Sloniem byłem od poczatku, od nielegali takich jak "hardcore teknik, lubie, lubie.." itdddddd! Ty masz taki gust ja mam taki gust i wszystko w porzadku! pozdro
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze jakaś część jego produkcji rzeczywiscie takowa jest ale nastepna część to mistrzostwo, wróc do kawałków takich jak "bezdech" ten kawałek imo jest kwintesencja hororcoru.

sa gusta i guściki zamiast katowac cos co do mnie nie trafia wole puścić sobie coś od big puna i kiwać głowa

Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz, co, jak kto i co lubi oraz o czym nawijanie lubi, hi fi banda to wyzej przeze mnie wymieniona ekipa "przydupasów elda" pieprząca dla nastoletnich panienek zeby przestały sie buntować, RAP to jednak muzyka buntu wiec poł WWA to jest jakiś chory absurd.

nie wiem co masz do eldoki który jest niezłym raperem, duzy wkład w ta kulturę miał gramatikiem i nikt mu tego nie odbierze
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  29 maja 2011

edas zjada waszych pseudoraperow

SkrapiiiKoKo
SkrapiiiKoKo
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe bożki dziewczynek w gimnazjum, gorąca ofiara jimsona zjada wszystko co wypuścił słoń

Zgadzam sie w 100%
BigBabyJesus
BigBabyJesus
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy macie do Eldo

Spoko ziomeczek dobre fristajle ma on.
Valkaa
Valkaa
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sa gusta i guściki zamiast katowac cos co do mnie nie trafia wole puścić sobie coś od big puna i kiwać głowa

skoro sa gusta i guściki to po co ta dyskusja? puszczaj sobie big puna i napie** głowa, a ja to bede robił przy ekipie Poznańskiej która mna buja n razy lepiej - "gusta guściki"

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co masz do eldoki który jest niezłym raperem, duzy wkład w ta kulturę miał gramatikiem i nikt mu tego nie odbierze

Gramatik to nastepny absurd bo RAP jak juz powiedziałem to muzyka BUNTU, a nie umoralniania a oni to robili. Nie najezdzam na nich - takie sa realia ze to mineło sie w ogole z przesłaniem tej muzyki. Wróc do poczatku RAPu gdzie zainstniał w USA posłuchaj kawałków zobaczysz jak bardzo muzyka Elda i jego ekipy mija sie z gatunkiem to coś ala hip hop polo. Chada mistrz warszawskiego RAPu bo, bo robi prawdziwy RAP w pełni słowa znaczeniu :)
Sebuch
Sebuch
  29 maja 2011
Pure
Pure: Ja słucham tego, co wpadnie mi w ucho, co mi się spodoba, a nie tego, co jest teraz lubiane :-|

tak samo jak i ja :)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gramatik to nastepny absurd bo RAP jak juz powiedziałem to muzyka BUNTU, a nie umoralniania a oni to robili. Nie najezdzam na nich - takie sa realia ze to mineło sie w ogole z przesłaniem tej muzyki. Wróc do poczatku RAPu gdzie zainstniał w USA posłuchaj kawałków zobaczysz jak bardzo muzyka Elda i jego ekipy mija sie z gatunkiem to coś ala hip hop polo. Chada mistrz warszawskiego RAPu bo, bo robi prawdziwy RAP w pełni słowa znaczeniu :)

no prosze cie, chada.................jak to jest kaliber boskiego romana i żarego
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  29 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wróc do poczatku RAPu gdzie zainstniał w USA posłuchaj kawałków zobaczysz jak bardzo muzyka Elda i jego ekipy mija sie z gatunkiem to coś ala hip hop polo

http://www.youtube.com/watch?v=O4o8TeqKhgY
początki, nie zalatuje hardcorem
http://www.youtube.com/watch?v=_shxzlTRK44
tutaj tak samo
http://www.youtube.com/watch?v=TLGWQfK-6DY
JW

najwieksza bolączka rapu to nie hiphopolo tylko udawany hardcore lamusów przez który ludzie dorabiaja tej muzyce przysłowiową "gębe" te pozowanie na ulice, zasady i tak dalej mogą imponować chyba tylko nieogarniętemu gimnazjaliście który o tym jak ma postepować musi czerpać z kawałków jakiś typów którzy populizmem chcą od niego wyciągnąć hajs. taka prawda gówno sprzedaje sie najłatwiej i tam gdzie teraz było twoje bardzo złe hiphopolo teraz jest uliczny rap-komercja:)

wszystkie kawałki wyżej możesz sobie podpiąć pod hiphopolo
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  31 maja 2011

Sokół hmm...Wiadomo od 1410 - Twierdzisz jak też kilka innych osób że Sokół i ostatnia płytka jest do dupy mam pytanie jedno Czym kierujesz, kierujecie się słuchając rapu i wystawiając opinie tak dziwne bo szczerze napiszę że z takimi opiniami na temat sokoła Ostatniej pł} nigdy nie spotkałem być może świadczy to o tym że wasz sarkazm wynosi aż zero albo nie macie pojęcia . Oczywiście nie do wszystkich kieruje to zdanie . Może źle zrozumieliście ja nie piszę że jest najlepszy lecz że płyta jest dobra .

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  31 maja 2011

Zresztą jak wiecie W rapie też nie do końca można określać kto jest najlepszy a kto najgorszy każdy raper ma swój rodzaj rapu .

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  31 maja 2011

Wiadomo od 1410 co ty mi za linki dajesz.

Weź TO przesłuchaj sobie a nie.

http://www.youtube.com/watch?v=lq7dJ25Japs

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.