BoZycietoHH
BoZycietoHH
  26 maja 2011 (pierwszy post)

Niszczy mnie ten trak.

http://www.youtube.com/watch?v=hW9XEvs5XJg

BoZycietoHH
BoZycietoHH
  27 maja 2011

No spoko. Szkoda tylko że cała polska znających się na rapie twierdzi że sokoł miażdży a wy że lipka heh.

Chyba kasuje konto na tej fotce .:}

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy Kur*a wiecie o rapie dzieci ...jeszcze powiedzcie że płytka sokoła jest do dupy i peja z firmą dają dobry rap.

firma i peja wiadomo słabsze ze wskazaniem na duzo słabsza firme bo peja jeszcze jakoś klei te wersy, widać ze nie znasz sie na rapie w polsce jak robisz spuszczanko nad sokołem który nie jest juz tak dobry jak kiedyś
http://www.youtube.com/watch?v=ykOiup8LLsQ&feature=related
rozkmin sobie te wersy a potem mów cos o wiedzy o rapie i schowaj do kieszeni dopowiadanie gimbo indeologii
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba do pizzy a nie piwa

folołapowałem tym postem kawałek fałemena-przyjaciel
BoZycietoHH
BoZycietoHH
  27 maja 2011

Żegnam znawców :}

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Żegnam znawców :}

beef tu w rapie, były dwa, wygrał tymon
jeśli chodzi o drugi net go wygrał imo
Sebuch
Sebuch
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy Kur*a wiecie o rapie dzieci

nie klnij , troche kultury :)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  27 maja 2011

sebuch, mam sprawe, co cie łączy z znajduchem i kozaczkiem przez neta?

MusicMaker
MusicMaker
  27 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No spoko. Szkoda tylko że cała polska znających się na rapie twierdzi że sokoł miażdży a wy że lipka heh. Chyba kasuje konto na tej fotce .:}

Masz jakiś oficjalny sondaż? Jeśli nie to nie wypowiadaj się za innych:)
KozaczekPrzezNeta
KozaczekPrzezNeta
  28 maja 2011

hahaha lukasz widzialem to.zawisc zazdrosc zamiast starac sie miec wiecej

xXJLB
Posty: 3 (po ~96 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 29
xXJLB
  28 maja 2011

Sokół jest dobry, nie tak jak kiedyś ale - jest.
Marysia Starosta, i ich płyta w miarę dobra muszę powiedzieć.
Ale nie ma się co okłamywać, WWO to był stary dobry Sokół!

Valkaa
Valkaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy Kur*a wiecie o rapie dzieci ...jeszcze powiedzcie że płytka sokoła jest do dupy i peja z firmą dają dobry rap. Widzę nie opłaca się dawać postów na tym mega dziecinnym forum . 3majcie się

No pewnie, ze płyta Sokoła jest do dupy. Robisz z siebie wielkiego znawce RAPu, wez posłuchaj Słonia czy Palucha i bedziesz wiedział wtedy ze Sokół to hip hop polo a nie hip hop. Zdarza mu sie zrobić dobrze ale niestety ta płyta to totalna porażka. Sokół był ale juz nie jest. A Ty przestań raz jeszcze robić z siebie znawce i wymuszać na kimś presje, ze kazdy ma lubi Sokoła bo Ty lubisz. Posłuchaj prawdziwego RAPu z P-N'a a zdasz sobie sprawe co to RAP choc watpie zebyś to skumał w ogole.. a Firma to takie samo dno jak Sokoł. Awrrr
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wez posłuchaj Słonia czy Palucha

nowe bożki dziewczynek w gimnazjum, gorąca ofiara jimsona zjada wszystko co wypuścił słoń

Konto usunięte
Konto usunięte: osłuchaj prawdziwego RAPu z P-N'a a zdasz sobie sprawe co to RAP choc watpie zebyś to skumał w ogole

akurat obecnie warszawa ma duzo silniejszą scene od poznania, peja i gural jedynie, reszta to przydupasy i kiepscy gracze co pokazał owal zjadając szelera czy jak on w beefie, wszelkie ramony rafi itp to pomijam bo to tylko kopie i nołnejmy tak naprawde a nie liczący sie gracze i spuszczanko nad nimi to tylko przejaw braku wysublimowanego gustu i psychofaństwo
Valkaa
Valkaa
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat obecnie warszawa ma duzo silniejszą scene od poznania, peja i gural jedynie

Prosze Cie.. Warszawa? Kto Eldo moze i jego przydupasy? Z Warszawy to na tej scenie istniał i istnieje w dalszym ciagu Chada, Pezet z Małolatem i nikt wiecej. Skoro Słoń i Paluch to idole dziewczynek z gimnazjum to w takim razie kim jest Eldo i reszta Warszawiaków wyzej nie wymienionych przeze mnie ? Eldo to dopiero mistrz dla nastolatek i ziomków pogubionych we własnych myślach.
Valkaa
Valkaa
  28 maja 2011

Poza tym .. przypisujesz Słonia do Jimsona? Nie ma porównania nawet posluchaj jak robi słoń, bit pasuje pod styl hororcoru, a bit Jimsona to co to jest? Bit do radosnej piosenki o nadchodzacych wakacjach lol ? Słoń ma flow, ma teksty, cudne mroczne bity od mixera.. a nie coś ala hororcore.

Pure
Pure
  28 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No spoko. Szkoda tylko że cała polska znających się na rapie twierdzi że sokoł miażdży a wy że lipka heh.

Ja się nie znam. Ja słucham tego, co wpadnie mi w ucho, co mi się spodoba, a nie tego, co jest teraz lubiane :-|
Olkieee
Olkieee
  28 maja 2011

Gorszej tandety dawno nie słyszałam. Gratuluje Sokołowi stworzenia takiego shit'u.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.