WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

Siema Zapraszam wszystkich do Przesłuchania i komentowania moich kawałków są na dobrym poziomie poniżej podaje link www.elsoon.muzzo.pl

SowaMarcin
SowaMarcin
  20 lutego 2011

pomyłeczka w liczbach, 834 miało być

NoChange
NoChange
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry Rap

:crylol:
:znaki:
Sebuch
Sebuch
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :znaki:

nie smiej sie z niego , to dobry raper i dobra ma muze :rock:
NoChange
NoChange
  20 lutego 2011
Sebuch
Sebuch: nie smiej sie z niego , to dobry raper i dobra ma muze

Czy dobry, to nie on powinien oceniać burżuj pieprzony :ninja:
Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

mamy tak rozwinietą technike ze nie znajac zadnego jezyka mozemy oceniac opcych jezycznie co sobą reprezentują , nie wiem czy to zauważyłeś chyba nie

Konto usunięte
Konto usunięte: jaki wartosciowy przekaz niesie ten kawałek?

nie ograniczamy sie tylko do typu klimatu , który np ci odpowiada czy tez nie , żaden typ nie jest w stanie zaburzyć tego czego my chcemy to jest wazne a nie tego czego oczekuja trzecie osoby
SowaMarcin
SowaMarcin
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mamy tak rozwinietą technike ze nie znajac zadnego jezyka mozemy oceniac opcych jezycznie co sobą reprezentują , nie wiem czy to zauważyłeś chyba nie

konkrety kolego a nie slogany
1. Jak oceniasz to ze polski rap jest bardziej dojrzały niż rap np rosyjski, francuski, niemiecki, włoski, czeski i tak analogicznie do każdej nacji która robi rap w swoim jezyku?
2.Piszę się obcych a nie opcych, nie wiem czy to zauważyłeś, chyba nie.
3. moze podzielisz się z nami wiedza na temat polski rap kontra reszta rapu europejskiego, na konkretnych przykładach i z konkretnym uargumentowaniem wypowiedzi.
SowaMarcin
SowaMarcin
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ograniczamy sie tylko do typu klimatu , który np ci odpowiada czy tez nie , żaden typ nie jest w stanie zaburzyć tego czego my chcemy to jest wazne a nie tego czego oczekuja trzecie osoby

to nie jest odpowiedz na pytanie kolego, uważnie czytaj ze zrozumieniem, pisze do ciebie raczej prostym językiem bo rozumiem ze jesteś raperem i reprezentujesz wszelaka biedę, wiec jeszcze raz
1.Jaki przekaz twoim zdaniem niesie kawałek vnm'a który zalinkowałeś, jakie wartosciowe treści przekazuje
ps.chyba ze twoim zdaniem wartosciowe sa metafory typu las jak vegas lub też metafory złożone jak ciuchy wyprane przez mame
Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki przekaz twoim zdaniem niesie kawałek vnm'a który zalinkowałeś, jakie wartosciowe treści przekazuje ps.chyba ze twoim zdaniem wartosciowe sa metafory typu las jak vegas lub też metafory złożone jak ciuchy wyprane przez mame

VNM A zalinkowałem nie jeden kawałeczek wiec opczaj wszystkie albo powiedz o jaki pytasz
Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011

a co do rozumowania jestem o niebo wyzej niz twoja wiedza na temat raperów i ich świadomości

Gothiclady
Gothiclady
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak oceniasz to ze polski rap jest bardziej dojrzały niż rap np rosyjski, francuski, niemiecki, włoski, czeski i tak analogicznie do każdej nacji która robi rap w swoim jezyku?


ooo jestem równie ciekawa

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. moze podzielisz się z nami wiedza na temat polski rap kontra reszta rapu europejskiego, na konkretnych przykładach i z konkretnym uargumentowaniem wypowiedzi.


jw, może ktoś kto jest OBEZNANY W TEMACIE (w końcu 'raper' - powinien się znać) oświeci mnie, laika który jest żądny wiedzy
Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011
http://www.youtube.com/watch?v=sR1WEOwy5mI&feature=related
jak odgadniesz ta zagadkę w linku to odpowiem ci na twoje nawet najbardziej banalne pytanie hehehe
Gothiclady
Gothiclady
  20 lutego 2011

ja mam odgadywać? jesli tak to się wypowiem: nie mam zamiaru. to Ty jesteś znawcą i w Twojej kwestii powinno być wytłumaczenie mi tego, o co pytałam oraz zachęcenie mnie do posłuchania tego co jest w temacie. Chyba, że masz wszystko gdzieś. A jesli tak, to nie wiem po co te wszystkie posty. W każdym razie mi się tak wydaje.
Udowodnij mnie źle.

Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: ja mam odgadywać? jesli tak to się wypowiem: nie mam zamiaru. to Ty jesteś znawcą i w Twojej kwestii powinno być wytłumaczenie mi tego, o co pytałam oraz zachęcenie mnie do posłuchania tego co jest w temacie. Chyba, że masz wszystko gdzieś. A jesli tak, to nie wiem po co te wszystkie posty. W każdym razie mi się tak wydaje. Udowodnij mnie źle.

nikogo nie mam zamiaru zachęcać bedzie ''chciał'' to posłucha nie to nie ''konca swiata nie bedzie'' ...;);)
Gothiclady
Gothiclady
  20 lutego 2011

dobra, to nie mam pytań.

SowaMarcin
SowaMarcin
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=sR1WEOwy5mI&feature=related jak odgadniesz ta zagadkę w linku to odpowiem ci na twoje nawet najbardziej banalne pytanie hehehe

przesłuchałem, teraz czekam na odpowiedz na pytania, chyba ze specjalista od rapu nie wie:D

Konto usunięte
Konto usunięte: konkrety kolego a nie slogany 1. Jak oceniasz to ze polski rap jest bardziej dojrzały niż rap np rosyjski, francuski, niemiecki, włoski, czeski i tak analogicznie do każdej nacji która robi rap w swoim jezyku? 2.Piszę się obcych a nie opcych, nie wiem czy to zauważyłeś, chyba nie. 3. moze podzielisz się z nami wiedza na temat polski rap kontra reszta rapu europejskiego, na konkretnych przykładach i z konkretnym uargumentowaniem wypowiedzi.


Konto usunięte
Konto usunięte: to nie jest odpowiedz na pytanie kolego, uważnie czytaj ze zrozumieniem, pisze do ciebie raczej prostym językiem bo rozumiem ze jesteś raperem i reprezentujesz wszelaka biedę, wiec jeszcze raz 1.Jaki przekaz twoim zdaniem niesie kawałek vnm'a który zalinkowałeś, jakie wartosciowe treści przekazuje ps.chyba ze twoim zdaniem wartosciowe sa metafory typu las jak vegas lub też metafory złożone jak ciuchy wyprane przez mame

czekam, chyba ze pękasz i nie podejmujesz intelektualnej rękawicy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.