WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

Siema Zapraszam wszystkich do Przesłuchania i komentowania moich kawałków są na dobrym poziomie poniżej podaje link www.elsoon.muzzo.pl

Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ok wiesz za chwile ide spac bo wcesnie musze wstac a argumenty dam ci kiedy bede miał czas bo wyjezdzam do czestochowy prymitywie i nawet w tej chwili mi szkoda cennego czasu na wypowiedzi w twoim kierunku których i tak nie ogarniesz wiec poczekaj jak bede chcial dac ci argumety ujrzysz je , jesli stwierdze ze na nie zasłużyłeś... na razie jest na twoja niekorzyść
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ok wiesz za chwile ide spac bo wcesnie musze wstac a argumenty dam ci kiedy bede miał czas bo wyjezdzam do czestochowy prymitywie i nawet w tej chwili mi szkoda cennego czasu na wypowiedzi w twoim kierunku których i tak nie ogarniesz wiec poczekaj jak bede chcial dac ci argumety ujrzysz je , jesli stwierdze ze na nie zasłużyłeś... na razie jest na twoja niekorzyść

no wykuhwiaj na parade nołnejmów bezbekowcu i bezfejmowcu:)myslisz ze grasz koncert a jestes po to by cie tylko na wolno w eliminacjach odwalili bo nikt nie chciał wystapić pewnie-wiadac po obsadzie :D
SIimak
SIimak
  18 lutego 2011

dobry chip chop
:)

SIimak
SIimak
  18 lutego 2011

ot tylu lad zresztom

Gothiclady
Gothiclady
  18 lutego 2011

wirus! nie słucham

Sebuch
Sebuch
  18 lutego 2011
Gothiclady
Gothiclady: wirus! nie słucham

wlasnie , tam jest wirus ... :and:
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moich kawałków są na dobrym poziomie

... .nie no, przestań się ośmieszać !!!! reklamujesz się z tym g#wnem na Fotka.pl ...i Ty chcesz szacunku od Nas ???? ... trochę pokory ...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  19 lutego 2011

na pewno nie chce szacunku od takich lamusów jak wy bo to jest załosne...a ty typku nie pisz mi o pokorze skoro sam jej w sobie nie masz za grosz a o inteligencji waszej nie wspomne G I M B U S Y

79AsonUnique79
79AsonUnique79:
Gothiclady
Gothiclady
  19 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: WrotaPiekiel


trochę szacunku do starszych gówniarzu :nie:
WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  19 lutego 2011

jak mozna was szanować ? skoro wy nie szanujecie innych ..na szacunek trzeba sobie zasluzyc malkpo do konca zycia bedziesz siedziała na tym drzewie i nigdy z niego nie zejdziesz

SowaMarcin
SowaMarcin
  19 lutego 2011

RAPERZYNO MARNY Z OBORNIK, CZEMU WSTYDZISZ SIE POCHODZENIA SWOJEJ WSI, WYRAŹNIE WIDZE U CIEBIE POZNAŃ, JAK TO JEST CIOSAC BALA DLA DONIA, CZY W OBORNIKACH SA SAMI UPOŚLEDZENI RAPERZY

SowaMarcin
SowaMarcin
  19 lutego 2011

CZY JEŚLI NAPISZE DO POZNAŃSKIRAP COM TO NAROBIE CI SIARY MARNY GIMBUSIE? CZY MOZE WRZUCIĆ LINK NA RAP PUDELEK?

SIimak
SIimak
  19 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

PRZESTAŃ PIERDOLIĆ FARMAZONY I POGÓDŹ SIĘ Z TYM, ŻE TWÓJ RAP JEST PO PROSTU CHUJOWY :zonk:
RAV79
Posty: 4368 (po ~101 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
RAV79
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno nie chce szacunku od takich lamusów jak wy bo to jest załosne...a ty typku nie pisz mi o pokorze skoro sam jej w sobie nie masz za grosz a o inteligencji waszej nie wspomne G I M B U S Y

... próbuje znaleźć coś inteligentnego w Twoim Rap-ie.. jakiś głębokich przemyśleń, rymów krzyżowych , przenośni i ciekawych metafor... i co znajduje np.w utworze "Ja I Moj Rap" ,znajduje "joł", "ołłł","ziommm","mam flooł" .... długo siedzę w tym g#wnie i zaprawdę mowie Twoje g#wno ,jest tylko średnim g#wnem dla lamusów z gimnazjum w Obornikach ....
Dominikantl
Dominikantl
  20 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... próbuje znaleźć coś inteligentnego w Twoim Rap-ie.. jakiś głębokich przemyśleń, rymów krzyżowych , przenośni i ciekawych metafor... i co znajduje np.w utworze "Ja I Moj Rap" ,znajduje "joł", "ołłł","ziommm","mam flooł" .... długo siedzę w tym g#wnie i zaprawdę mowie Twoje g#wno ,jest tylko średnim g#wnem dla lamusów z gimnazjum w Obornikach ....

http://muzzo.pl/odtwarzaj/antylakonika-nie-dajemy-zasnac,542764
http://muzzo.pl/odtwarzaj/memento-mori,524933
http://muzzo.pl/odtwarzaj/memento-mori,524933
siedzisz w tym gównie no fakt po same uszy ...:):)
twoje postrzeganie inteligencji wwyglada marnie , idz posłuchaj firmy i ich inteligentnych tekstów , zapewne trafią do ciebie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.