WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

Siema Zapraszam wszystkich do Przesłuchania i komentowania moich kawałków są na dobrym poziomie poniżej podaje link www.elsoon.muzzo.pl

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011

łap za widły bo obornik czeka!

WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łap za widły bo obornik czeka!

ty i fejm? prosze cie swoja wypowiedzią pokazałeś że całe życie gonili cie do wypasania trzody chlewnej ;]
Fahrenthide
Fahrenthide
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapraszam do komentowania moich kawałków na dobrym poziomie


WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: łap za widły bo obornik czeka!


co do ciebie kolezko powiem jeszcze tylko jedną rzecz i wiecej nie bede marnował na ciebie czasu... nie wiem czy cie ktoś skrzywdził jak byłeś w wieku przedszkolnym ,może wuj brał cie zbyt czesto na kolana...ale wiem jedno jesteś głuchy jak stary trep pozdrawiam
Mpatton
Posty: 7 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011
Mpatton
Mpatton: WrotaPiekiel:WrotaPiekiel


to twoje prawdziwe zdjecie?
WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011
Mpatton
Mpatton:


to twoje prawdziwe zdjecie..? niezły lamus z ciebie aż mi przykro że tak wygladasz
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Siema Zapraszam wszystkich do Przesłuchania i komentowania moich kawałków są na dobrym poziomie poniżej podaje link www.elsoon.muzzo.pl

.................... ................. ....................... ..................................... ............... ............... ............ .......... ............... ................. ............. ............ ...................................... ....................................................... ............. ......................... ................................. ..................... ............... ...................... ....... .......... ........... ....... ................... słabe

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co do ciebie kolezko powiem jeszcze tylko jedną rzecz i wiecej nie bede marnował na ciebie czasu... nie wiem czy cie ktoś skrzywdził jak byłeś w wieku przedszkolnym ,może wuj brał cie zbyt czesto na kolana...ale wiem jedno jesteś głuchy jak stary trep pozdrawiam

OPOWIEDZ ZIOMAL JAK TO JEST OBCIĄGNĄC DLA DONIA
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: WrotaPiekiel

... litości !!!!!!!!!!!!! przestańcie wrzucać te wypociny z Antylakoniki , nikomu się to nie podoba...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

Sebuch
Sebuch
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: OPOWIEDZ ZIOMAL JAK TO JEST OBCIĄGNĄC DLA DONIA

wuahahhahahaah :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: łap za widły bo obornik czeka!

leze i kwicze ahahahahha !! :lol:

nie wchodze w linki od nieznajomych , przykro mi bardzo :and:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
79AsonUnique79
79AsonUnique79: ... litości !!!!!!!!!!!!! przestańcie wrzucać te wypociny z Antylakoniki , nikomu się to nie podoba...

a tam, niech wrzucaja, zawsze sie smieje z tego jak spinaja pośladki myśląc ze sa raperami xd
Sebuch
Sebuch
  17 lutego 2011

bla bla bla ... rap srap :and:

Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011

hehehe co za hejterzy wy to mieliscie trudne dziecinstwo wiecie co chce was poznac i wyruchać was wszystkich w dupę :):););)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.