WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011 (pierwszy post)

Siema Zapraszam wszystkich do Przesłuchania i komentowania moich kawałków są na dobrym poziomie poniżej podaje link www.elsoon.muzzo.pl

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i jak macie zamiar hejtowac to hejtujcie sie nawzajem ale nie na moim temacie tu nie ma miejsca dla takich jak wy ...co do krytyki? przyjoø bym ja z checia jesli byøa by konstruktywna..a nie obelgi pod moim adresem typu ty **** ty **** wiec wypad zalosne plastikowe pamperki

hejtuje cie, lamusy boicie sie wrzucić to na hh pl bo wiecie ze was zjada jak bure suki, szukacie tu szczescia i niestety MUKA to samo, lepiej róbcie arembi z papadensem a nie rap szmacicie mi tu
WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011

ejjj frajerku... i poczekaj doczekasz sie tego na hh.pl bo póki co leszczu nie mam zamiaru placic nikomu za to zeby robic sobie reklame tepy czøowieczku twoja lajba idzie na dno a ty toniesz wraz znia nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co mowisz

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ejjj frajerku... i poczekaj doczekasz sie tego na hh.pl bo póki co leszczu nie mam zamiaru placic nikomu za to zeby robic sobie reklame tepy czøowieczku twoja lajba idzie na dno a ty toniesz wraz znia nie wypowiadaj sie jak nie masz pojecia co mowisz

newsa moze dac każdy ale taki smiec jak ty nie wie o tym, ba nawet te w głównej rubryce sa za darmo wiec masz złe info ale takie smiecie boja sie wyświetlać w miejscach taki jak portal z kreska i atakuja forum fotki, żal mi ciebie
Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hejtuje cie, lamusy boicie sie wrzucić to na hh pl bo wiecie ze was zjada jak bure suki, szukacie tu szczescia i niestety MUKA to samo, lepiej róbcie arembi z papadensem a nie rap szmacicie mi tu

ty kolo jestes tu naj bardziej prymitywnym hejterem i widocznie miałes w dziecinstwie do przyjecia najwiecej muk jednych to wzmacnia ty , przykro mi stwierdzic pokazujesz tylko to ze wymiekłes tu chociaz próbujesz to tez wymiekasz wiec zmykaj stąd i niech kazdy zmyka nim jeszcze wieksza ryse na mózgu wam zrobie ....przykro mi nie chciałem tego powiedzieć ale mnie zmusiliście waszym prymitywizmem wiec spipszajcie tani hejterzy
Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011

powiem jedno nie chciej jeden z drugim bym sie ustosunkował do waszym z dupy wypocin bo wszystkim udowodnię ze nawet hejtowac nie potraficie marne kozaki bez podeszf do tego w mamy bytach

WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011

co do hh pl widac ze tez dajesz tam swoje wpisy wiec heheh daroje sobie póki co wrzucanie tam czego kolwiek bo jesli maja oceniac to tacy ludzie jak ty to nie dzieki ...wole grac dla ludzi na koncertach niz marnowac czas na ciebie truskawy prosto i innych tego typu øepków pisaøem to wczesniej zacznij chlopie zyc bo póki co klawiatura i net to twoje jedyne zajecie w zyciu poznaj smak cipek melanzy i chwil ktorych nikt ci nie odbierze,a tu jedyne czego nikt ci nie odbierze to idiotyzm ktorym sie okazujesz za kazdym wpisem jestes najbardziej tepym czlowiekiem jakiego spotkalem i to mi ciebie jest zal

Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011

a na hip hop pl jeszcze wieksze scierwo siedzi , niz tu typie skumaj albo idz do psycologa on ci powie ty zapewne tez masz tam swoje konto z którego z zajaraniem prymitywnie hejtujesz i masz pełne pory , cieszyz sie ze chociaz w tym sie spełniasz , chociaż to psychologa złudzenie a nie spełnienie

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ty kolo jestes tu naj bardziej prymitywnym hejterem i widocznie miałes w dziecinstwie do przyjecia najwiecej muk jednych to wzmacnia ty , przykro mi stwierdzic pokazujesz tylko to ze wymiekłes tu chociaz próbujesz to tez wymiekasz wiec zmykaj stąd i niech kazdy zmyka nim jeszcze wieksza ryse na mózgu wam zrobie ....przykro mi nie chciałem tego powiedzieć ale mnie zmusiliście waszym prymitywizmem wiec spipszajcie tani hejterzy

srasz w porty na myśl o hh pl śmieciu i nic tego nie zmieni, taki kozak mc a sie boisz portalu branżowego, jakos inni nie dygaja i sie po fotkach nie kitraja z mp3

Konto usunięte
Konto usunięte: co do hh pl widac ze tez dajesz tam swoje wpisy wiec heheh daroje sobie póki co wrzucanie tam czego kolwiek bo jesli maja oceniac to tacy ludzie jak ty to nie dzieki ...wole grac dla ludzi na koncertach niz marnowac czas na ciebie truskawy prosto i innych tego typu øepków pisaøem to wczesniej zacznij chlopie zyc bo póki co klawiatura i net to twoje jedyne zajecie w zyciu poznaj smak cipek melanzy i chwil ktorych nikt ci nie odbierze,a tu jedyne czego nikt ci nie odbierze to idiotyzm ktorym sie okazujesz za kazdym wpisem jestes najbardziej tepym czlowiekiem jakiego spotkalem i to mi ciebie jest zal

jak wyżej 4 ligowy raperze, dobrze wiesz ze nic nie znaczysz, liczysz na słit komcie na foci za to ze nagrywasz rapa, ale niestety zostawiam ci dziure w głowie i strupy w dupie gimbusie

dobrało sie paru przygłupów z obornik i myśla ze 2paca za nogi złapali, a prawda jest taka ze wasz maksymalny pułap to złapac mnie za prącie:D i poprosić grzecznie o smietane
WrotaPiekiel
WrotaPiekiel
  17 lutego 2011

ale suchar skád to wzioles ?? hehehe leje z ciebie tracisz juz moc chlopie... Pisze ci poraz ostatni wole grac koncerty niz tam co kolwiek wrzucac a tu wrzucilem swoj link do mp3 zeby zobaczyc czy to prawda co mowia o wspanialej zawistnej 5 hehe leje beka kolo co do 4 ligi to jestes hejterem z tej ligi a moj rap czlowieczku sam wiesz ze jest dobry tylko zaaaal ci dupe sciska i tego nie powiesz ..zjada cie zazdrosc ze sam nic nie robisz w tym kierunku bo jestes zbyt glupi na to..a od gimbusa to wyzywaj swoich przydupasow z internetu jak ci pozwola lapsie ( [*] zapalam ta swieczke dla ciebie palo)

Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wyżej 4 ligowy raperze, dobrze wiesz ze nic nie znaczysz, liczysz na słit komcie na foci za to ze nagrywasz rapa, ale niestety zostawiam ci dziure w głowie i strupy w dupie gimbusie

heheheh ale pojechałes hejterze ty sie tu marnujesz idz kurcze jako koleny bezzebny do hg i tam gadaj do nich swym prymitywnym jezorem i dla nie wpełnij znajacych jeszcze prawde gimnazjalistów wciskaj im twoje racje i psuj ten ich nie winny świat
Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: srasz w porty na myśl o hh pl śmieciu i nic tego nie zmieni, taki kozak mc a sie boisz portalu branżowego, jakos inni nie dygaja i sie po fotkach nie kitraja z mp3

prymitywie nie bede lizał tyłka tego typu frajerom jak ty którrzy zarzadzaja tym portaem i znaleźć tam mozesz najwieksze kupy podziemia które tak dobrze liza co ty , ja sie do nich nie zaliczam pracujemy nad rapem który sami wypromujemy ...
Dominikantl
Dominikantl
  17 lutego 2011

tyle mam ci typie pokroju neandertalsiego do powiedzenie teraz czas bys sam sie hejtował za swoja głupotę

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale suchar skád to wzioles ?? hehehe leje z ciebie tracisz juz moc chlopie... Pisze ci poraz ostatni wole grac koncerty niz tam co kolwiek wrzucac a tu wrzucilem swoj link do mp3 zeby zobaczyc czy to prawda co mowia o wspanialej zawistnej 5 hehe leje beka kolo co do 4 ligi to jestes hejterem z tej ligi a moj rap czlowieczku sam wiesz ze jest dobry tylko zaaaal ci dupe sciska i tego nie powiesz ..zjada cie zazdrosc ze sam nic nie robisz w tym kierunku bo jestes zbyt glupi na to..a od gimbusa to wyzywaj swoich przydupasow z internetu jak ci pozwola lapsie ( [*] zapalam ta swieczke dla ciebie palo)

jesli jest taki dobry i wolisz grać koncerty to po co dajesz tu te marne historyjki swoje?

Konto usunięte
Konto usunięte: prymitywie nie bede lizał tyłka tego typu frajerom jak ty którrzy zarzadzaja tym portaem i znaleźć tam mozesz najwieksze kupy podziemia które tak dobrze liza co ty , ja sie do nich nie zaliczam pracujemy nad rapem który sami wypromujemy ...

ksywy ziomeczku, wszystko co sie liczy w podziemiu jest na hh pl wiec nie zmyslaj pseudo mc oraz nie szukaj wymówek.

odpowiedz sobie: co to za raper co sie promuje na forum fotki :ziober2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tyle mam ci typie pokroju neandertalsiego do powiedzenie teraz czas bys sam sie hejtował za swoja głupotę

akurat to ty nie błyszczysz wiedza
cała ta twoja antylakonika na streemo ma tylko 1700 wyswietlen przez 2 lata, czyli tyle ile przeciety człowiek z podziemia ma w miesiac:)
to pokazuje skale twojej ujowosci i nie ma co ukrywać, nikogo nie obchodza zale które wylewasz na bitach pierdząc do majka
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  17 lutego 2011
http://www.poznanskirap.com/index.php?dzial=nielegale
szukaj siebie lapsie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.