Jojovsky
Jojovsky
  4 września 2014 (pierwszy post)

"Osoby, które podążają za tłumem zazwyczaj nie dochodzą nigdzie dalej, niż sam tłum. Osoba, która idzie samotnie ma większe szansę żeby odkryć miejsca, w których nie był nikt inny." Albert Einstein

Jojovsky
Jojovsky
  18 października 2014

„Nie” wypowiedziane z najgłębszym przekonaniem jest lepsze niż „tak” powiedziane, by sprawić przyjemność lub, co gorsza, uniknąć problemów. — Mahatma Gandhi

Jojovsky
Jojovsky
  18 października 2014

Problemem naszego wieku nie jest bomba atomowa, lecz serce ludzkie. Albert Einstein

leDevin
Posty: 1521 (po ~277 znaków)
Reputacja: 379 | BluzgometrTM: 91
leDevin
  29 października 2014

"macie mnie za idiotę?, tępe .....e?"
kapitan Bomba.

...to nie jest tak, magia w gestach, jak mentor, idąc przez ubogich sektor. Człowieczeństwo mierząc w uczuciach,pośród znawców, nikt tu nie chce oklasków....OSTR.

https://www.youtube.com/watch?v=yX0OKj1sAhA

Jojovsky
Jojovsky
  29 października 2014

hehe ostatni post mnie rozje... :)

Jojovsky
Jojovsky
  9 listopada 2014

Gdy odwaga pozwala okazać słabość, strach zamienia się w siłę.

BekaZEdite
BekaZEdite
  9 listopada 2014
Ostatnio edytowany: za 25 kwietnia 2067

-" Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku".

-" Urocza kobieta jest urokiem , czarująca - czarem , mądra - mądrością ale tylko kochana jest wszystkim."

- " Nic łatwiejszego niż zmienić kobietę przeciętną w wyjątkową-wystarczy ją pokochać."

-" Każdy coś umie i czegoś nie umie , więc w tym co umie niech trwa i przywyka , sam się zawstydzi w swoim nierozumie , kto w niewłaściwe rzemiosło się wtyka ". Z DEDYKACJĄ DLA "INŻYNIER" EDITE

-“ Weź życie we własne ręce. I co się wtedy stanie? Coś strasznego: nie będzie kogo obwiniać.” ;|

-“ Musisz spróbować stworzyć szczęście wewnątrz siebie.Jeśli nie jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu , istnieje duże prawdopodobieństwo , że nie będziesz szczęśliwy w żadnym miejscu ” .

- „Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.”

- " Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki jest determinacja, by osiągnąć sukces ".

-
„Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń; kluczem do sukcesu jest ich realizacja.”

BekaZEdite
BekaZEdite
  9 listopada 2014

Podobał mi się też taki którego już nie pamiętam,summa summarum chodziło o to że jeśli nie przekręcimy następnej kartki tylko zatrzymamy się na jednym rozdziale,nigdy nie dowiemy się jak fantastyczny mógł być ten kolejny rozdział.
W przekładzie - jeśli nie zdobędziemy się na odwagę i nie otworzymy się na nowy rozdział życia (dajmy na to znajomość z kimś) nigdy nie dowiemy się jak piękne mogłoby być nasze życie gdybyśmy dali sobie i tej osobie szansę d83cdf40

BekaZEdite
BekaZEdite
  10 listopada 2014

" Nie jest szczęśliwy w życiu ten co ma wszystko,ale ten który się cieszy wszystkim co ma".

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  30 marca 2018

Nie, że boję się umrzeć, ale mimo wszystko wolę, żeby mnie nie było, kiedy to się zdarzy.

Woody Allen

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Masz wrogów ? Dobrze ! Znaczy ,że o coś w życiu walczyles.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  1 kwietnia 2018
..
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  6 kwietnia 2018

Jeśli chcesz rozśmie­szyć Bo­ga, opo­wiedz mu o twoich pla­nach na przyszłość.

ASZABENE
ASZABENE
  6 kwietnia 2018

I pamiętaj ,gdyby coś mi się stało ,to wyczyść pamięć mojego telefonu .
Legion samobójców

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.