Jojovsky
Jojovsky
  4 września 2014 (pierwszy post)

"Osoby, które podążają za tłumem zazwyczaj nie dochodzą nigdzie dalej, niż sam tłum. Osoba, która idzie samotnie ma większe szansę żeby odkryć miejsca, w których nie był nikt inny." Albert Einstein

Jojovsky
Jojovsky
  28 września 2014

Dobroć jest cichym czynieniem tego, o czym inni głośno mówią. (Friedl Beutelrock)

Jojovsky
Jojovsky
  29 września 2014

Niedojrzała miłość mówi: kocham cię, ponieważ cię potrzebuję. Dojrzała mówi: potrzebuję cię, ponieważ cię kocham. — Erich Fromm

Jojovsky
Jojovsky
  29 września 2014

Wierna kobieta to taka, która nie chce, aby dwóch mężczyzn cierpiało jednocześnie. – — Jan Vercammer

AIeksandra
AIeksandra
  3 października 2014
Nie nowina, że głupi mądrego przegada.
cyt. z "Mądry i głupi - Ignacy Krasicki"
Jojovsky
Jojovsky
  3 października 2014

Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację. Winston Leonard Spencer Churchill

Jojovsky
Jojovsky
  3 października 2014

Mądrość nie polega na sprycie, ale na umiejętności obstawania przy praw­ dach oczywistych. Ten przetrwa, kto wybrał świadczenie prawdom oczywis­ tym. Kto wybrał chwilową iluzję, by na niej zarobić, ten przeminie wraz z iluzją. Józef Stanisław Tischner

Jojovsky
Jojovsky
  3 października 2014

Waldemar Łysiak "Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistyczny ch bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb"

AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech..
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się.
J. W. Goethe
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Znalazłem w sobie radość wynikającą, ze świadomości, że chcę walczyć.
W. Pilecki.
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.
F. Dostojewski.
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Spójrz na gwiazdy, to z nich patrzą na nas wszyscy władcy z przeszłości.
Jeśli będziesz samotny, nie zapomnij, że ci królowie pośpieszą ci z pomocą.. I ja także.

Cytat z "Król Lew".
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Z miłością jest jak z kwiatem, pozwól mu zakwitnąć.
J. Lennon.
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Ja również nie lubię ordynarnych słów. Ale ordynarne słowo to czasem jak łyk świeżego powietrza.
T. Konwicki
AIeksandra
AIeksandra
  8 października 2014
Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię.
J. W. Goethe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.