xLewaRx
xLewaRx
  26 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P

codecalm86
codecalm86
  26 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mam inne zdanie na ten temat ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać :p

Sugerujesz że trawa wpływa pozytywnie na rozwój intelektualny?
kuba92762
kuba92762
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Sugerujesz że trawa wpływa pozytywnie na rozwój intelektualny?

Odpuść sobie. Koleś pewnie zapalił grama na pięciu, jeszcze zmieszanego z tytoniem i zgrywa tutaj chojraka, a nie potrafi rzucić jednego dobrego argumentu za. Nie ma co gadać z błaznem.
daro3396
daro3396
  27 maja 2014

niektórzy potrafią przedstawić swoje racje tylko poprzez zdyskredytowanie oponenta jak widać. a czy wpływa na rozwój? każdy reaguje inaczej. niektórzy są wybombani z energii i są w stanie po paleniu tylko leżeć i się śmiać. osobiście znam taki przypadek że kumpel na studiach miał kłopot z jakimś bardzo skomplikowanym wzorem matematycznym czy tam fizycznym. kilka studenckich głów długo łamało sobie głowy jak go rozgryźć. nagle wpadli studenci na pomysł by zajarać. i wtedy usiedli do wzoru i co się stało? skrócili w jakiś sposób ten wzór że był bardzo prosty.i nikt nie potrafił wyjaśnić jak to zrobili. jeśli w taki sposób palenie potrafi uprościć aspekty życiowe to ja nie mam nic przeciwko

kuba92762
kuba92762
  27 maja 2014

Ale Ty jesteś debil, po prostu. Mówimy o paleniu na dłuższą metę, a nie zapaleniu raz na ruski rok.

Gn91
Gn91
  27 maja 2014

Oświeciło ich magiczne ziele xD Błahahahaha

codecalm86
codecalm86
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: osobiście znam taki przypadek że kumpel na studiach miał kłopot z jakimś bardzo skomplikowanym wzorem matematycznym czy tam fizycznym. kilka studenckich głów długo łamało sobie głowy jak go rozgryźć. nagle wpadli studenci na pomysł by zajarać. i wtedy usiedli do wzoru i co się stało? skrócili w jakiś sposób ten wzór że był bardzo prosty.i nikt nie potrafił wyjaśnić jak to zrobili. jeśli w taki sposób palenie potrafi uprościć aspekty życiowe to ja nie mam nic przeciwko

Na siłę doszukujesz się zbawiennej mocy. Przy każdej pracy umysłowej trzeba sobie co jakiś czas robić przerwę, nie koniecznie na zajaranie trawy, ale ludzki mózg potrzebuje przerw by zachować wydajność.
daro3396
daro3396
  28 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Na siłę doszukujesz się zbawiennej mocy.

może to wy szukacie mocy niszczącej. ja mam same przykłady pozytywne. a znam ludzi jarających od kilkunastu lat
Konto usunięte
Konto usunięte: Oświeciło ich magiczne ziele

być może był to zbieg okoliczności ale pewności nikt mieć nie może
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale Ty jesteś debil, po prostu
może i jestem ale tacy też chcą żyć :p
Konto usunięte
Konto usunięte: Mówimy o paleniu na dłuższą metę, a nie zapaleniu raz na ruski rok.
a mówiłem o klientach którzy nie mieli dnia bez jarania. więc ten atak pokazał że kuba92762 atakuje tylko dla samego ataku
kuba92762
kuba92762
  28 maja 2014

Nie, atakuję debili, których wiedza ogranicza się do obejrzenia filmu How High.

daro3396
daro3396
  29 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: atakuję debili, których wiedza ogranicza się do obejrzenia filmu How High.


aha to dobrze czyli nie mnie bo nawet nie wiem co to za film :) może pora wykazać się swoją wiedzą a nie atakować jej brak u innych ;)
tak czy inaczej jestem za legalizacją. ludzie powinni mieć wybór. tak w zażywaniu czego chcą jak i wielu innych sprawach :D
Eurorzeszw
Eurorzeszw
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy inaczej jestem za legalizacją. ludzie powinni mieć wybór. tak w zażywaniu czego chcą jak

Ja również . Każdy ma prawo o własnego zdania i to szanuję , ale nie hipokrytów jakich jest większość w społeczeństwie

Konto usunięte
Konto usunięte: Sugerujesz że trawa wpływa pozytywnie na rozwój intelektualny?


Dla ciebie jeszcze się nie zaczął żaden rozwój intelektualny nawet czysty tlen ci nie pomoże
codecalm86
codecalm86
  6 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: może to wy szukacie mocy niszczącej.
Nikt już nawet w mediach nie przypisuje trawie jakiś drastycznych następstw spożywania.
Konto usunięte
Konto usunięte: a znam ludzi jarających od kilkunastu lat
Ja również znam i na pewno nie należą do elit ani intelektualnych ani finansowych.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla ciebie jeszcze się nie zaczął żaden rozwój intelektualny nawet czysty tlen ci nie pomoże
I wyciągnąłeś ten wniosek na podstawie tego że nie jestem zwolennikiem trawy, ciekawe.

Najśmieszniejsze jest to jak walczycie o legalizacje, jak by ważniejszych problemów nie było, a śmieszność potęguje wiek przeciętnego wojownika o legalizację. Dorośniecie, przestaniecie brać na trawę od rodziców to większości z was przejdzie... potwierdzone info.
daro3396
daro3396
  6 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: przestaniecie brać na trawę od rodziców to większości z was przejdzie... potwierdzone info.

z własnego doświadczenia mam rozumieć? :p
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja również znam i na pewno nie należą do elit ani intelektualnych ani finansowych.

a ja znam też niepalących którzy nie należą do tych elit i co ? nie przekonuje mnie to :)
codecalm86
codecalm86
  7 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z własnego doświadczenia mam rozumieć?

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja znam też niepalących którzy nie należą do tych elit i co ?

Jak zawsze nie zrozumieliście.
daro3396
daro3396
  11 czerwca 2014

nie zrozumieliśmy bo może średnio Ci idzie tłumaczenie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.