xLewaRx
xLewaRx
  26 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  15 maja 2014

czy jestem za legalizacją??? szczerze to mnie to wisi, czy będzie legal czy nie, zresztą, ten kto chce se zajarać to i tak se zajara

Eurorzeszw
Eurorzeszw
  16 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo jesteś głupi, albo paliłeś je 3 razy w życiu. Popal sobie codziennie przez kilka miesięcy. Zobaczymy jakie będziesz wtedy mieć myślenie. Nie mam nic przeciwko zapaleniu raz na jakiś czas, w gronie przyjaciół, ale nie, że moje 5-letnie dziecko będzie chodzić z jointem po ulicy. [/quo. kuba92762:
Ale wódkę będziesz jej kupował czy tam piwko ?Legalne ale dozwolone od 18 lat to raczej oczywiste jest . jak już jesteś pełnoletni to nikomu nic do tego co używasz , wiadomo czasami wchodzą jeszcze czynniki rodzinne . Ale nie o tym temat bo po jakiego diabła idiota na wiejskiej wie co jest do ciebie dobre >? Upijaj się przez kilka miesięcy codziennie będzie lepiej . a potem przemoc w rodzinnie bo po alkoholu jest się bardziej agresywnym . tylko teraz mi nie argumentować tekstami że nie zawszę .Bo z tym się zgadzam ale też nie u każdego niektórzy zawsze szukają "dymu". Żyje i widzę co się dzieje . Bo jak ktoś chce walczyć z moim zdaniem niech mi poda przykłady oraz częstość negatywnych skutków jak będzie miał więcej merytorycznych argumentów to przyznam rację tylko logicznych jak takich nie masz to nawet nie odpowiadaj

raugi
raugi: [quote=raugi]czy jestem za legalizacją??? szczerze to mnie to wisi, czy będzie legal czy nie, zresztą, ten kto chce se zajarać to i tak se zajara
to Debil jesteś bo jak będę chciał i będę palił . to co możesz ?? nie .! Jak ci znajdą czy inne sytuacje .. To zawiasy , Idziesz siedzieć za co bo ???a jak za 2-3 lata zabronią np Alkoholu albo zabroni się dzieciom Płaczu w miejscach publicznych wiec mnie to rybka jak chce niech płacze . tylko że ci je odbiorą albo ty pójdziesz za znęcanie się wymyślać można długo . Może debilny i absurdalny i nie realistyczny z logicznego punktu widzenia . No tak Ale Już nie logiczny rzeczy się dzieją .Kto wie co jeszcze wymyślą . Całe szczęście myślę o przyszłośći i nie zgadzam się na taką politykę . Że ty potrzebujesz by być tresowaną małpą w ich cyrku to możesz . Ale nie wypowiadaj się .. . A co do pojęcia jak che to niech pali się zgadzam gdyby to tak było ale nie jest. A jak ci się mówi że jesteś wolny , jest demokracja , masz prawo głosu , no a w realu to co możesz nic . Będą mydlić ci oczy i mówić że Demokracja jest ale użyć jej nie możesz. itlp

Uszanuje zdanie osoby która może być za ale wie dlaczego i co za idzie chce żeby zabronić wszystkiego i być takim Kali może Kali przeprasza Kali już wykonuje . Ja wiem kim jestem i czego chce oraz wiem o czym mówię . ale jak ktoś mi przedstawi argument który temu zaprzecza to jestem otwarty lecz nie sądzę że taki jest
kuba92762
kuba92762
  19 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale wódkę będziesz jej kupował czy tam piwko ?Legalne ale dozwolone od 18 lat to raczej oczywiste jest . jak już jesteś pełnoletni to nikomu nic do tego co używasz , wiadomo czasami wchodzą jeszcze czynniki rodzinne . Ale nie o tym temat bo po jakiego diabła idiota na wiejskiej wie co jest do ciebie dobre >? Upijaj się przez kilka miesięcy codziennie będzie lepiej . a potem przemoc w rodzinnie bo po alkoholu jest się bardziej agresywnym . tylko teraz mi nie argumentować tekstami że nie zawszę .Bo z tym się zgadzam ale też nie u każdego niektórzy zawsze szukają "dymu". Żyje i widzę co się dzieje . Bo jak ktoś chce walczyć z moim zdaniem niech mi poda przykłady oraz częstość negatywnych skutków jak będzie miał więcej merytorycznych argumentów to przyznam rację tylko logicznych jak takich nie masz to nawet nie odpowiadaj

Niestety, napisałeś dużo, ale mało sensu i poprawnej stylistyki, więc ciężko zrozumieć o co Ci chodzi i do czego uderzasz. Mam jeden przykład, kolegi, który popalał raz na jakiś czas. Zmienił towarzystwo, zaczął kopcić dzień w dzień. Teraz nie może wytrzymać jak sobie nie zapali. Co z tego, że nie jest agresywny, jak stał się bardziej głupi niż był i mniej kontaktuje, niż robił to kiedyś.
Żyj dalej i patrz co się dzieje. Też nie lubię, gdy widzę przemoc, ale wiem też jak rzeczywiście działa marihuana po dłuższym czasie palenia jej. Raz na jakiś czas? Jak najbardziej. Palenie dzień w dzień? Zdecydowanie nie. Nie sądzisz, że zalegalizowanie jej i wprowadzenie do codziennego obiegu doprowadzi do tego? Już wystarczająco głupie jest obecnie społeczeństwo, aby zidiocić je jeszcze bardziej, bo będzie palić po kilka jointów dziennie.
Gn91
Gn91
  19 maja 2014

Ja także mogę przytoczyć przykład mojego znajomego który sobie jarał codziennie. Po wypalaniu paru jointów dziennie przez około pół roku gość popadł w jakąś depreche i ogólnie kiepsko z nim było na tyle, że musiał odwiedzać przez jakiś czas psychologów.

daro3396
daro3396
  20 maja 2014

ja myślę że wizyty u psychologa były spowodowane jego problemami osobistymi. a oczywiście łatwiej zgonić na to że to przez maryche. bo tak wygodniej. wyrok wydany sprawca ukarany marycha nielegalna :p

daro3396
daro3396
  20 maja 2014

czemu nikt nie protestuje przeciwko alkoholowi? ile osób przez niego zginęło na samych drogach? ile osób pijących potrzebuje psychologa?ile osób zabija albo gwałci po alkoholu? niech ktoś mi to wyjaśni

Gn91
Gn91
  20 maja 2014

Szczerze wątpię w to żeby wizyty u psychologa były wywołane tylko problemami osobistymi bo był kolesiem nie do zdarcia i ze wszystkim sobie radził. Odbijanie piłeczki na alkohol już dawno przestało być sensowne. Skoro alkohol szkodzi to przecież zielsko też może szkodzić tyle że legalnie? Najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy palą raz na jakiś czas w ilościach "grama na czterech". Ogarnijcie środowisko osób mówiących, że mają problem z zielskiem.

daro3396
daro3396
  21 maja 2014

nakazywanie komukolwiek tego jak ma żyć nigdy nie było sensowne. każdy powinien móc wybierać sobie co chce zrobić ze swoim życiem po to przecież jego własne i niczyje inne. żyjcie i pozwólcie żyć innym :D

Gn91
Gn91
  21 maja 2014

Jak ktoś chce sobie niszczyć życie to jego sprawa. Przecież może na ulicy sobie kupić trochę ziela.

daro3396
daro3396
  22 maja 2014

można kupić. ale jakość takiego jest niestety odbiegająca od takiego sprzedawanego np w Coffee Shopie. czort jeden wie czym tacy uliczni sprzedawcy nie "wzbogacają" zioła jakimiś dziwactwami.

codecalm86
codecalm86
  22 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P

Kiedyś byłem za ale zmieniłem poglądy. W kraju już jest za dużo kretynów, a gdyby jeszcze pozwolić im na palenie trawy głupota osiągnęłaby apogeum.
daro3396
daro3396
  23 maja 2014

śmianie się i pokojowe nastawienie to apogeum głupoty? ciekawe twierdzenie :)

kuba92762
kuba92762
  23 maja 2014

Ile masz lat daro? 16? 18?

codecalm86
codecalm86
  23 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: śmianie się i pokojowe nastawienie to apogeum głupoty? ciekawe twierdzenie :)

Cebulaki są naturalnie głupawi, a ciesząc ryja do wszystkiego stają się jeszcze większymi bezmyślnymi tłukami. Więc jak najbardziej można to nazwać apogeum głupoty.
daro3396
daro3396
  26 maja 2014

mam inne zdanie na ten temat ale nie mam zamiaru nikogo przekonywać :p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.