xLewaRx
xLewaRx
  26 kwietnia 2014 (pierwszy post)

Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P

Gn91
Gn91
  27 kwietnia 2014

Zdecydowanie jestem na nie.

xLewaRx
xLewaRx
  27 kwietnia 2014

czemu niby? ;d nie wiesz co gadasz :D

Gn91
Gn91
  27 kwietnia 2014

Skąd pewność że nie wiem?

Mrukowski
Mrukowski
  1 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce?

tak
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P

Uwazam, ze to ZŁY pomysł.
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
xLewaRx
xLewaRx
  6 maja 2014

dlaczego?

daro3396
daro3396
  7 maja 2014

ja jestem zdecydowanie ZA legalizacją i jeśli ktoś potrzebuje argumentów uzasadniających zdanie to mam ich maseeee :D

xLewaRx
xLewaRx
  8 maja 2014

Jakby ziele zostało zalegalizowane to o ile by państwo zarobiło przecież

daro3396
daro3396
  9 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby ziele zostało zalegalizowane to o ile by państwo zarobiło przecież

zgadzam się z kolegą :)
Eurorzeszw
Eurorzeszw
  12 maja 2014
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: xLewaRx: Co myślicie o zalegalizowaniu marihuany w Polsce? :P Uwazam, ze to ZŁY pomysł.

Jak ktoś jest przeciw zalegalizowaniem a Jednocześnie nie jest za wprowadzeniem Prohibicji . To logiki w tym nie ma żadnej no chyba że ktoś woli wpi.:cenzura:.ać jak najgorsze gówno w siebie . A jak ktoś chce legalnie móc posiadać zioło to już to nie może albo jest ćpunem . złe itp . Argumentów które by móc się obronić w merytorycznej rozmowie brak .ALBO NIE nie nie narkotyk złe działa psychoaktywnie . Ale alkohol to tez robi faze - ściana z napisem Alko jest dobre bo Legalny. W jedynym udowodnionym to wpływ substancji smolistych . ale można ich uniknąć . A jeżeli chodzi o prowadzenie pojazdów i stwarzania zagrożenia to dla innych to też absurd . Tylko czy walka jest z kierowcami po spożyciu alkoholu . czy o walkę z kierowcami stwarzających zagrożenie . np człowiek który ledwo mysli ledwo ogarnia ostatkami sił bo jest wycieńczony niewyspany czy podwpywem emocji itd . Może jechać bo i tak jest mniej niebezpieczny od kogoś kto wypił 2 piwka a normalnie pije ponad 10 żeby faze mieć po dwóch to se smaki zrobil i nic wiecej . ( każdy ma inaczej ) .Bo jak narazie to celem tej walki nie jest całkowite zlikwidowanie problemu tylko źródełko pieniędzy które zawze bedzie. Walka z Debilami bez wyobraźni powinna być bo czy debil pijany czy trzeźwy to i tak jest niebezpieczny . Kończąc Albo jak chcecie sie wypowiedziec to chociaż spróbujcie swoją opinie uzasanić jak kolwiek a tu zero . a dlaczego Tak jest Bo myslisz to co inni ci kazali bez żadnych pytań . ale dodatkowo ci powiedzieli ci że jesteś wolny .

Konto usunięte
Konto usunięte: xLewaRx: Jakby ziele zostało zalegalizowane to o ile by państwo zarobiło przecież zgadzam się z kolegą :)

Ale nad alkohol łatwiej kontrolować a jak by zalegalizowali to spożycie alko by spadło bo wiele osób by przeszło na zioło
Tylko że pijanym społeczeństwem łatwiej manipulować chodzi o to żeby jak najbardziej kontrolować społeczeństwo
daro3396
daro3396
  13 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nad alkohol łatwiej kontrolować a jak by zalegalizowali to spożycie alko by spadło bo wiele osób by przeszło na zioło Tylko że pijanym społeczeństwem łatwiej manipulować chodzi o to żeby jak najbardziej kontrolować społeczeństwo

dokładnie tak. a poza tym po zielu włącza się myślenie i to też nie jest zbyt pożądane
daro3396
daro3396
  13 maja 2014

A ja mam pytanie dla wszystkich przeciwnych legalizie. Czy wiecie chociaż jak się zażywa marię?

kuba92762
kuba92762
  13 maja 2014

Albo jesteś głupi, albo paliłeś je 3 razy w życiu. Popal sobie codziennie przez kilka miesięcy. Zobaczymy jakie będziesz wtedy mieć myślenie.
Nie mam nic przeciwko zapaleniu raz na jakiś czas, w gronie przyjaciół, ale nie, że moje 5-letnie dziecko będzie chodzić z jointem po ulicy.

daro3396
daro3396
  13 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Popal sobie codziennie przez kilka miesięcy

challange accepted :D a co do palenia Twojego dziecka to można zrobić legalnie od 18 roku życia. jak alkohol. i nikomu krzywda by się nie stała :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.