Rotherick1993
Rotherick1993
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)

Siema
Jestem jednym z nowych użytkowników tego portalu, co zresztą widać Przeglądając tak forum nigdzie nie mogłem znaleźć tematu jaki chce tutaj wam zaproponować.
Co powiedzie na wzięcie udziału w forumowej wersji gry fabularnej?
Krótkie wyjaśnienie: Gra Fabularna to zabawa w której jedna osoba jest narratorem (prowadzi "przygodę), a zgłoszeni uczestnicy są jej bohaterami. Narrator starannie objaśnia w jakich realiach gry się znajdujemy np. horror, fantasy, sci-fi itp.
W grze najważniejszym czynnikiem jest wyobraźnia zarówno prowadzącego jak i uczestnika bo to właśnie w niej dzieje się cała zabawa - tak krótko i na temat.
Wszystkie osoby, które chciałby wziąć udział w tej zabawie proszę tutaj się zgłosić.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania związane z tą zabawą to proszę pisać I proszę bez spamu czy też offtopu ani też bez obrażania założyciela gdy się czegoś nie wie, nie rozumie i się spotyka z tym pierwszy raz.
Dla jasności dodam... Gry fabularne były prowadzone zanim człowiek wymyślił coś takiego jak komputer oraz gry komputerowe.
Mam nadzieję, że jest to właściwy dział, gdzie ludzie nie będą wyzywać innych za takie propozycję luźnej forumowej rozrywki.

Paulinessa
Paulinessa
  10 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi czy mógłbyś usuwać posty osób, które nie będą związane z grą? To strasznie psuje klimat... Sam chyba rozumiesz :P


Dobra, to ja mu będę pomagać w tym ;)
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 czerwca 2013

Ja też chcę wziąć udział !!!

Ale poproszę o rolę jakąs z dalszego planu, bo kurdę średnio z czasem stoję !

:mrgreen:.

:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  11 czerwca 2013

w samym nowym temacie zaznacz w zasadach czy coś .. że posty niezwiazane z gra itp . karane bede banem oraz usuwane

...Ignorance is bliss...
Rotherick1993
Rotherick1993
  11 czerwca 2013

Rex zamknij ten temat, oke :D?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.