Rotherick1993
Rotherick1993
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)

Siema
Jestem jednym z nowych użytkowników tego portalu, co zresztą widać Przeglądając tak forum nigdzie nie mogłem znaleźć tematu jaki chce tutaj wam zaproponować.
Co powiedzie na wzięcie udziału w forumowej wersji gry fabularnej?
Krótkie wyjaśnienie: Gra Fabularna to zabawa w której jedna osoba jest narratorem (prowadzi "przygodę), a zgłoszeni uczestnicy są jej bohaterami. Narrator starannie objaśnia w jakich realiach gry się znajdujemy np. horror, fantasy, sci-fi itp.
W grze najważniejszym czynnikiem jest wyobraźnia zarówno prowadzącego jak i uczestnika bo to właśnie w niej dzieje się cała zabawa - tak krótko i na temat.
Wszystkie osoby, które chciałby wziąć udział w tej zabawie proszę tutaj się zgłosić.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania związane z tą zabawą to proszę pisać I proszę bez spamu czy też offtopu ani też bez obrażania założyciela gdy się czegoś nie wie, nie rozumie i się spotyka z tym pierwszy raz.
Dla jasności dodam... Gry fabularne były prowadzone zanim człowiek wymyślił coś takiego jak komputer oraz gry komputerowe.
Mam nadzieję, że jest to właściwy dział, gdzie ludzie nie będą wyzywać innych za takie propozycję luźnej forumowej rozrywki.

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: oj toż przecież oczywiste że on poprowadzi tą fabułę czy jest dobry to przekonamy się podczas zabawy - sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało


Domyślam się, jednak pytania nie zadałam bez przyczyny.
Chciałam otrzymać odpowiedź, chciałam zobaczyć cóż mi takiego odpowie.
No kurdę, co jest? Pisze facet, że 'proszę pytać', a kiedy pytam, to on skupia się na postach, które nijak mają się do meritum tematu. To już na wstępie zniechęca.
Potem rzuca hasłem, że jest 5 ról i można sobie już zacząć wybierać, kiedy termin zapisywania się jest do poniedziałku :D
No i co? To ma mnie zachęcić? :rotfl:

RexMundi
RexMundi: nie bądź taka anty obyś wylosowała słodką niewinną pastereczkę która opiekuje się malutkimi owieczkami


Jak znam moje szczęście w losowaniu, to zostanę baranem i to jeszcze żonatym :rotfl:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2013

to będzie gra fantasy więc będziesz kobietą krasnoludem z broda do pięt

...Ignorance is bliss...
Rotherick1993
Rotherick1993
  7 czerwca 2013

Trochę nie liczyłem, że będzie ponad pięć osób to po pierwsze :D

Po drugie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zadałam pytanie, powtórzyłam je. Odpowiedzi nie otrzymałam. Zapisy są do poniedziałku, a Ty masz przygotowanych tylko 5 ról i sugerujesz, żeby już wybierać? Coś tutaj jest nie teges z organizacją.


Tak zadałaś pytania fakt i sama sobie odpowiedziałaś w nawiasach, co nie :D? Po co bym proponował taką zabawę jeśli to nie ja miałbym ją prowadzić :P?
I jeśli będzie was więcej niż aktualnie to jakieś role się znajdą ;D
Ja tylko przypiszę wam funkcję i miejsce. Natomiast charakter i zachowanie wobec innych oraz wobec nadchodzących wydarzeń sami określicie :D
I by nie było... Nie prowadzę pierwszy raz tego typu zabawy ^^
Ale pierwszy raz jeśli chodzi o temat i mam nadzieję, że się uda ^^

P.S. Dla wiadomości to nie siedzę na forum fotki 24h/dobę ^^ Więc trochę dystansu :P
Rotherick1993
Rotherick1993
  7 czerwca 2013

W sumie mam przygotowany jeden scenariusz zabawy, choć nie wiem jako co to mam liczyć czy horror/psychoze czy przetrwanie, ale... Jeśli chcecie możecie sami zaproponować jakiś temat np. Fantasy, sci-fi. Proponujcie :D

FabrykaUranu
Posty: 3089 (po ~102 znaków)
Reputacja: -121 | BluzgometrTM: 31
FabrykaUranu
  8 czerwca 2013

ja moge byc kodem do tej gry

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, tylko są ci pozamykani w zakładach i ci którzy nie zostali przebadani"

Rotherick1993
Rotherick1993
  9 czerwca 2013
FabrykaUranu
FabrykaUranu: ja moge byc kodem do tej gry

Bana dla tego Pana bo znów coś mu się przewaliło w główce ^^
Wbijać gdzieś i nie czytać regulaminu ^^'
styka51
styka51
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bana dla tego Pana bo znów coś mu się przewaliło w główce ^^


Nie rozdaje się banów za nic :zabawa:
Rotherick1993
Rotherick1993
  9 czerwca 2013

To chociaż czystka tematu ze spamu :<

Paulinessa
Paulinessa
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Bana dla tego Pana bo znów coś mu się przewaliło w główce ^^


Prędzej Ty zasługujesz na bana za takowe wyrażenie. Może zajmij się sprawą, a reszte postów ignoruj, a nie wszystkich ustawiasz? Świata nie zbawisz
Paulinessa
Paulinessa
  9 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To chociaż czystka tematu ze spamu :


Nie kasuje się postów z tak błahych powodów. A spam to już jest wtedy jak są linki itp, a nie jak sobie ktoś zażartuje.
RexMundl
wpis jest ukryty
Rotherick1993
Rotherick1993
  10 czerwca 2013

Czekam za sygnałem kiedy możemy zaczynać, bo podobno jeszcze parę osób miało być. Niech każdy chętny napisze czy jest gotów.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  10 czerwca 2013

cóż nie ma chętnych . ale chyba zawsze da rade jakoś dokopac kogos jako nowa postac w fabule :)

więc nie wiem .. zrób to losowanie ról, może tu jakiś jeszcze ogólny zarys i zasady zabawy i załóz temat juz z gra

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  10 czerwca 2013

Ja się zgłaszam, ale chcę być drzewem!
No i jestem za jakąś psychozą oczywiście. Żadnych smoczków:P

Konto usunięte
Konto usunięte: Bana dla tego Pana bo znów coś mu się przewaliło w główce ^^
Naprawdę chłopie nabierz trochę dystansu. Na każdego posta odpowiadasz z jakimś tekstem a to o bany, a to, że spam. Tak to zabawa może Ci długo nie pociągnąć. W końcu to zapisy, jeden post niezbyt związany z tematem jakiegoś zamieszania przecież nie narobi.
Rotherick1993
Rotherick1993
  10 czerwca 2013

No to co ludzie? Spinamy tyłki, zamykamy ten temat, tak? I jeszcze jedno. RexMundi czy mógłbyś usuwać posty osób, które nie będą związane z grą? To strasznie psuje klimat... Sam chyba rozumiesz :P
Każdemu na PW jutro dam informacje dokładne :) Ale sądzę, że "Zagrajmy w grę..." powinno wam się skojarzyć z filmem "Piła" z którego zaczerpnę motyw ^^

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.