Rotherick1993
Rotherick1993
  6 czerwca 2013 (pierwszy post)

Siema
Jestem jednym z nowych użytkowników tego portalu, co zresztą widać Przeglądając tak forum nigdzie nie mogłem znaleźć tematu jaki chce tutaj wam zaproponować.
Co powiedzie na wzięcie udziału w forumowej wersji gry fabularnej?
Krótkie wyjaśnienie: Gra Fabularna to zabawa w której jedna osoba jest narratorem (prowadzi "przygodę), a zgłoszeni uczestnicy są jej bohaterami. Narrator starannie objaśnia w jakich realiach gry się znajdujemy np. horror, fantasy, sci-fi itp.
W grze najważniejszym czynnikiem jest wyobraźnia zarówno prowadzącego jak i uczestnika bo to właśnie w niej dzieje się cała zabawa - tak krótko i na temat.
Wszystkie osoby, które chciałby wziąć udział w tej zabawie proszę tutaj się zgłosić.
Jak ktoś będzie miał jakieś pytania związane z tą zabawą to proszę pisać I proszę bez spamu czy też offtopu ani też bez obrażania założyciela gdy się czegoś nie wie, nie rozumie i się spotyka z tym pierwszy raz.
Dla jasności dodam... Gry fabularne były prowadzone zanim człowiek wymyślił coś takiego jak komputer oraz gry komputerowe.
Mam nadzieję, że jest to właściwy dział, gdzie ludzie nie będą wyzywać innych za takie propozycję luźnej forumowej rozrywki.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013
Piaseczek
Piaseczek: Wzięłabym udział, ale większość ludzi tutaj nie ma o tym zielonego pojęcia i traktuje to jak zabawkę w której można uprawiać cyber miłość? o_O

boshhh nie bierzmy wszystkiego serio co wyczytamy w necie :and:
styka51
styka51: To, że tak napisaliśmy, nie znaczy, że chcemy uprawiać cyberek. Bez przesady.

własnie
ale tak serio to chcemy ? :ninja:

p.s.
dobrze jest.. będę rodzynkiem w historii d83ddc4d
...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  6 czerwca 2013
esquilo
esquilo: HYDEPARK


Po pierwsze:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tamtąd przekierowano mnie tutaj


A po drugie: nie ma sensu odsyłać kogoś na inny dział, skoro już przed Tobą wypowiedziało się 3 modów :)

Piaseczek
Piaseczek: Sorry, mam po prostu nieprzyjemne doświadczenia, gdzie sarkazm po prostu nim nie był ;)


Ale w tym przypadku tylko sobie żartujemy, to dość oczywista sprawa. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: spam


Hej, hej, gdyby zawsze i wszędzie (tzn. na tym forum) odpowiedzi musiały dotyczyć stricte pytania w temacie, forum by umarło już zupełnie. Rozpoczynając grę, założysz po prostu nowy wątek, okej? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Coś nie pasuje to nie musisz się wypowiadać


Ale MOŻE. Jeśli zakładasz temat to musisz liczyć się także z dezaprobatą - choć w tym przypadku ona wcale nie krytykowała Twojego pomysłu. A co do jej cytowania: to było akurat zabawne - krótkie podsumowanie forumowych rozmówek: horror, fantasy, ewentualnie dramat :rotfl: :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  6 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A po drugie: nie ma sensu odsyłać kogoś na inny dział, skoro już przed Tobą wypowiedziało się 3 modów :)

Nie miałam na myśli odsyłania tego usera :and: Miałam na myśli, dział , który sam w sobie jest dość rozrywkowy. Nie śmiałabym "wcinać się" w czyjeś kompetencje.
Paulinessa
Paulinessa
  6 czerwca 2013
esquilo
esquilo: Nie miałam na myśli odsyłania tego usera Miałam na myśli, dział , który sam w sobie jest dość rozrywkowy. Nie śmiałabym "wcinać się" w czyjeś kompetencje.


A ja nie chciałam żebyś tak to odebrała :)
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  6 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie chciałam żebyś tak to odebrała :)

:OK: --> załapałam ;-*
Paulinessa
Paulinessa
  6 czerwca 2013
esquilo
esquilo: :OK: --> załapałam ;-*


;*

ups, buziak to spam? :ninja:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 czerwca 2013

nie spamować - :ban:

...Ignorance is bliss...
Rotherick1993
Rotherick1993
  7 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: nie spamować

Dzięki za interwencje. Przydałoby się lekkie czyszczenie tematu :P
A tak swoją drogą to już mam pomysł na fabułę ale przez to, że nie znamy się w ogóle to dostaniecie role LOSOWO. W sensie, że jest pięć ról, każdy niech wybierze liczbę od 1-5. Wybrana liczba nie może paść ponownie, więc kto pierwszy ten lepszy. Szczegóły odnośnie swojej roli dostanie każdy na pw :P
Paulinessa
Paulinessa
  7 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki za interwencje. Przydałoby się lekkie czyszczenie tematu :P


On żartował.

Konto usunięte
Konto usunięte: każdy niech wybierze liczbę od 1-5


2

mam grać tą złą i piękną i tyle :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2013

za szybko... poczekaj do poniedziałku
powinny jeszcze jakies babeczki się zapisać
Magda , Patrycja , może Anna

Konto usunięte
Konto usunięte: On żartował.
nie żartowałem
chcecie się całować to nie na forum tylko włączcie kamerki :D
...Ignorance is bliss...
Paulinessa
Paulinessa
  7 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
RexMundi
RexMundi: nie żartowałem chcecie się całować to nie na forum tylko włączcie kamerki :D


Dobrze,ale nie strasz mnie tu banem, bo CIĘ zdetronizuję. :rotfl:

RexMundi
RexMundi: za szybko... poczekaj do poniedziałku powinny jeszcze jakies babeczki się zapisać Magda , Patrycja , może Anna


Popieram.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: bo się zdetronizuję.

sie to się możesz :ziober2:
...Ignorance is bliss...
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  7 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś będzie miał jakieś pytania związane z tą zabawą to proszę pisać


Zadałam pytanie, powtórzyłam je. Odpowiedzi nie otrzymałam.
Zapisy są do poniedziałku, a Ty masz przygotowanych tylko 5 ról i sugerujesz, żeby już wybierać?
Coś tutaj jest nie teges z organizacją.
Paulinessa
Paulinessa
  7 czerwca 2013
RexMundi
RexMundi: sie to się możesz


Zdązyłam wyedytować, ha!

______

i jeszcze raz dodam info dla autora tematu i naszego narratora: zaczynając grę założysz NOWY TEMAT, więc luz ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zadałam pytanie, powtórzyłam je. Odpowiedzi nie otrzymałam. Zapisy są do poniedziałku, a Ty masz przygotowanych tylko 5 ról i sugerujesz, żeby już wybierać? Coś tutaj jest nie teges z organizacją.

oj toż przecież oczywiste że on poprowadzi tą fabułę
czy jest dobry to przekonamy się podczas zabawy - sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało

a z zapisami wiem jak to jest... :) ma chłopak zapał i już by chciał .. to tak jak z typerem na sporcie - zapisy przewidzane na tydzień a po dwóch dniach już każdy chce typować :D

nie bądź taka anty :ninja: obyś wylosowała słodką niewinną pastereczkę która opiekuje się malutkimi owieczkami :lol:
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.