kuba92762
kuba92762
  7 lipca 2012 (pierwszy post)

Tamten temat przepadł w sumie, a niewielu ma ustawione 'najnowsze na górze', więc proponuję odświeżyc jako, że dział i tak jest praktycznie martwy.

Ja ostatnio przeczytałem "Co się przydarzyło tej małej dziewczynce"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129435/co-sie-przydarzylo-tej-malej-dziewczynce

i 'Recenzja" Deana Koontza http://lubimyczytac.pl/ksiazka/129134/recenzja

Obie książki bardzo dobre.Co prawda w tej pierwszej tematyka na pewno jest poważniejsza, ale Koontza szybciej się jakoś czyta:)

Liczę, że są tu jacyś czytelnicy i polecą coś ciekawego:tak: Zachęcam do dyskusji.

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  8 marca 2014
Kiniowska
Kiniowska: Jak dotrwam do końca i okaże się tak dobre jak mówisz, to rozejrzę się za "Chemią...". :)


Przy najbliższej okazji jadę po "Chemię..."!!! Rewelacja! Nawet z takim zakończeniem... :D Śmiałe 7,5-8/10.
Paulinessa
Paulinessa
  10 marca 2014
Kiniowska
Kiniowska: Przy najbliższej okazji jadę po "Chemię..."!!! Rewelacja! Nawet z takim zakończeniem... :D Śmiałe 7,5-8/10.

A kolejna książka, Szepty zmarłych, też jest świetną powieścią :) ja teraz czytam Wołanie Grobu ;)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  10 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A kolejna książka, Szepty zmarłych, też jest świetną powieścią :) ja teraz czytam Wołanie Grobu ;)


Dzięki za polecenie. :) Teraz wiem, że warto sięgać dalej po pozycje tego autora. ;)
Paulinessa
Paulinessa
  10 marca 2014
Kiniowska
Kiniowska: Teraz wiem, że warto sięgać dalej po pozycje tego autora. ;)


Zdecydowanie, tym bardziej, że póki co jest ich dosłownie kilka ;)
Warmiak75
Warmiak75
  11 marca 2014

"Za progiem grobu" A. Ziemiańskiego.
Obecnie na tapecie "Nexus" R. Naam.

Paulinessa
Paulinessa
  13 marca 2014

Harlan Coben, Sześć lat później 7/10

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/161959/szesc-lat-pozniej/opinia/15860034#opinia15860034

Paulinessa
Paulinessa
  20 marca 2014

już nikogo nie ma?

Kinga, Kuba?

kuba92762
kuba92762
  20 marca 2014

Że ja?
Jeśli o mnie chodzi to nieee. Bywam tylko sporadycznie, żeby przeczytać posty, ale się nie udzielam.
Na lubimyczytac można mnie znaleźć. :)

Paulinessa
Paulinessa
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Że ja? Jeśli o mnie chodzi to nieee. Bywam tylko sporadycznie, żeby przeczytać posty, ale się nie udzielam.


No Ty, zazwyczaj najwięcej się tu udzielałeś, teraz Cię nie ma. Zresztą, nie ma się co dziwić, forum upadło :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Na lubimyczytac można mnie znaleźć. :)


Widziałam Cię tam :)
kuba92762
kuba92762
  21 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: No Ty, zazwyczaj najwięcej się tu udzielałeś, teraz Cię nie ma. Zresztą, nie ma się co dziwić, forum upadło :)

To prawda, na sporcie niby ludzie coś próbują pisać, ale nie ma już tej atmosfery :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałam Cię tam :)
To obserwuj :P
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Kinga, Kuba?


Jestem, jestem! :)
Mam "Chemię śmierci" i biorę się za czytanie. :w00t:
Paulinessa
Paulinessa
  27 marca 2014
Kiniowska
Kiniowska: Mam "Chemię śmierci" i biorę się za czytanie.


To daj znać jak przeczytasz :) no i potem czytaj Szepty zmarłych i Wołanie grobu (choć ta ostatnia podobała mi się już mniej)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  27 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: To daj znać jak przeczytasz :) no i potem czytaj Szepty zmarłych i Wołanie grobu (choć ta ostatnia podobała mi się już mniej)


Jasne, że dam znać. :) Dopiero dzisiaj ją zaczęłam, a czytam chyba tylko w drodze do/z pracy, więc trochę mi to zajmie... A pozostałe chciałabym zdobyć w wersjach kieszonkowych, więc jak takie dopadnę to na pewno bezzwłocznie nabędę. :D

EDIT: Przez Beckett'a zaniedbuję inne książki które kupiłam i które leżą, czekając na swoją kolej... nawet "Wołanie kukułki" którym się tak ekscytowałam z niewiadomego powodu. :P
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  29 marca 2014

Carlos Ruiz Zafon - Cień Wiatru... - Kupilam kilka miesiecy temu, i z poczatku kompletnie mi nie podeszla... odlozylam na polke i zapomnialam o niej na dluzszy czas... Ostatnio siegnelam z nudow... Mimo malo ciekawego poczatku, pozniej calkie niezle sie rozkreca :) Warta przeczytania...

Dzis nabylam kolejna tego autora - mam nadzieje, ze bedzie rownie ciekawa, lub lepsza ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  5 kwietnia 2014

"Chemia śmierci" S.Beckett - trudno dać mi jakieś cyferki w skali ocen, ale była lepsza niż "Zapisane...", zdecydowanie. :)

I gdybym wiedziała, zaczęłabym od niej, bo w sumie zaczęłam to czytać tak "od d*py strony" trochę... :P