misiav
misiav
  14 września 2011 (pierwszy post)

Jako że jest temat "Co ostatnio obejrzałeś" myślę , że tutaj podobny temat się przyda :)

A więc :

Tytuły ostatnio przeczytanych książek i ew. wrażenia po ich zobaczeniu (bardzo mile widziane).


Zaczynam :

"Laura Ayars i David Baskin wydają się być stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, iż David utonął podczas kąpieli w oceanie. Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, poddaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo? A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? Kolejno giną osoby, które mogły znać odpowiedź. Komuś wyraźnie zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw."

Coben mnie nie zawiódł, książkę (544 strony) przeczytałam w jeden wieczór. Polecam !

Edge
Edge
  29 października 2011
Wojciech Cejrowski - WC Podróżnik - świetnie napisana książka, mnóstwo użytecznych uwag, duże poczucie humoru. Aż ma się ochotę samemu ruszyć w taką wyprawę ;)

Kathy Reichs - Kości w proch - sięgnąłem po tę autorkę na fali fascynacji antropologii sądowej spowodowanej przez Simona Becketta. Osobiście oceniam książki Reichs jako słabsze niż Becketta. Brak akcji i napięcia, które towarzyszy książkom S.B. Ale wciąż świetnie się czyta i mogę polecić ;)
bloodflower
Posty: 5 (po ~514 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
bloodflower
  30 października 2011

hmm duzo bylo tych ostatnich
moje male drzewko pomaranczowe - Jose Mauro de Vasconcelos
walka o tron t4 George Martin
brisingr - w sumie wszystkie 3 czesci - christopher paolini.
i wielki powrot do kirkegaarda i whartona.

lodowaty cien mojej dloni zmienial ksztalt - KAT

umrzyj
umrzyj
  3 listopada 2011

Stanisław Lem - Katar

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 listopada 2011

Ashes - Ilsa J. Bick

polecam, mila do czytania i ciekawa, ciekawe czy wyjdzie kontynuacja, bo chetnie bym pzeczytala :mrgreen:

LeceWkulki
LeceWkulki
  8 listopada 2011

Bukowski- Szmira

Fantazja
Fantazja
  12 listopada 2011
MIsia
MIsia: Coben mnie nie zawiódł, książkę (544 strony) przeczytałam w jeden wieczór. Polecam !

:zakochany:
mój ulubiony autor, powieści z Myronem Bolitairem połykam, a jakże, w jeden - dwa wieczory. Lubię też "Niewinnego", "W głębi lasu", ale "Mistyfikacji" nie miałam jeszcze w rękach.
Zaczynam teraz Robina Cooka - "Niebezpieczna gra", uwielbiam go za thrillery medyczne, cudo ! :zakochany:
leserxD
leserxD
  12 listopada 2011
Patrishia
Patrishia: Filozofia dla ubogich.


widocznie taka lubie :)

ach moj zaplon :zakochany:
LeceWkulki
LeceWkulki
  20 listopada 2011

Bukowski- Gorący Diabeł

Misia
Posty: 5330 (po ~105 znaków)
Reputacja: -4576 | BluzgometrTM: 14
Misia
  23 listopada 2011
Fantazja
Fantazja: powieści z Myronem Bolitairem połykam

Ja tak samo właśnie. Kocham te dialogi Myrona z Winem :zakochany:

Fantazja
Fantazja: "W głębi lasu",

Właśnie to przeczytałam.

Dla ciekawych :


Dwadzieścia lat temu czworo nastolatków wymknęło się do lasu z letniego obozu. Dwoje odnaleziono później z poderżniętymi gardłami. Pozostała dwójka jakby zapadła się pod ziemię, nie pozostawiając po sobie nawet najdrobniejszego śladu. Była wśród nich siostra Paula Copelanda, obecnie prokuratora i owdowiałego ojca sześcioletniej Cary. Paul ma ambicje polityczne, ale jego plany mogą lec w gruzach, gdy w zastrzelonym na Manhattanie mężczyźnie rozpoznaje ofiarę tamtej tragedii. Nie ma wyjścia, musi postawić sobie pytanie - czy jego siostra żyje? Jaką tajemnicę skrywa milczący las? Co naprawdę wydarzyło się owej pamiętnej nocy?
Anka291
Anka291
  1 grudnia 2011

Trylogia Husycka Sapkowskiego.
Jeszcze nigdy nie byłam tak zafascynowana bohaterami i ich przygodami. :)

SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  7 grudnia 2011
Kod Edy Vinci, A.R.R.R. Roberts jako Don Brine :>

Już po samej okładce widać, że to parodia książki Dana Browna. Z ciekawości po nią sięgnęłam i czasem bycie ciekawskim sie opłaca. Niesamowita. Zabawna. Relaksująca. ;)
SummerSale
Posty: 431 (po ~183 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SummerSale
  11 grudnia 2011

Akwarium - Wiktor Suworow
najlepsza książka szpiegowsko-wywiadowcza jaką udało mi się dorwać.
chyba tylko z tej książki tak dokładnie można dowiedzieć się o podeszwach butów żołnierza Specnazu. :d

teraz biorę się trzeci raz za Specnaz, tego samego autora.
nie mogę coś przebrnąć.

mikolajR10
mikolajR10
  11 grudnia 2011

Stieg Larsson: Millennium Trylogia. Polecam gorąco:)
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem
Millennium: Zamek z piasku, który runął

Pati198509
Pati198509
  11 grudnia 2011
Bardzo mnie zainteresowały Książki:
NORA ROBERTS:
1.Na Zawsze
2.Droga Do Szczęścia
3.Miłość Na Zamówienie
Obecnie czytam:
"Rodzinne Sekrety"
Mam do przeczytania:
-Więzy Krwi
Jeśli ktoś lubi romansidła to polecam:p Ja uwielbiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.