MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  17 grudnia 2012 (pierwszy post)
...czyli na jakich filmach płakaliśmy...

Jestem pewna, że każdy z nas wylał morze łez w ciągu całego swojego życia, oglądając film lub też serial.

Które sceny Was najbardziej wzruszyły ?
Płaczecie najczęściej ze smutku, czy też może szczęśliwe zakończenia wzbudzają u Was wilgotnienie oczu ?


Pierwszym filmem, jaki przyszedł mi do glowy to "Zielona Mila'', każdy porządny człowiek powinien go widzieć, więc nie będę opisywać o czym on jest. W każdym razie zaczynam wyć już gdzieś na początku, pod koniec zazwyczaj ważę jakieś 1,5 kilo mniej z odwodnienia :D.

Temat zainspirowany filmikiem ze smoga, który rzucił mi się w oczy kiedy sprawdzałam pocztę :D.

50 momentów, na których wszyscy płakali w kinie.

A może ktoś się pokusi o rozszyfrowanie każdej sceny, z jakiego filmu pochodzi ? Przyznam szczerze, że wielu nie znam :).

Pozdrawiam :mrgreen:.
:ziober2:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012

parę tam na szybkości kojarzę
Zielona mila, skazani na Sha.. Odlot, lista shindlera, wybór zofii , król lew, pól na pól, życie jest piekne , co wydarzyło sie w medison cantry , kolor purpury , niekończoca sie opowieśc ( jezuuuu śmierc tego konia... masakra ) Apollo 13, przed egzekucja , Włąda piesicni , miasto boga, pluton , szeregowiec ryan , ostatni samuraj , zapasnik , moja dziewczyna , maley i ja ( ehh smutne ) . kick ass, śpiaca królewna , bambi , dumbo , toy story , waleczne serce , wiezien nienawiści , gran torino, terminator 2 , potter, za wszelka cene, chłopaie wpasiatej pizaemi , truman show, rzeka tajemnic , et, powrót króla

...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: No wlasnie co to za film ? Nigdy go nie oglądałam, ale jak ma coś wspolnego ze smutnymi swiętami, to mam wyrąbane, nie obejrzę nigdy :).

raczej na wesołe ten film jest
tak mnie jakos po prostu złapało :)
mi sie podbał ogólnie
C+ daje go na święta więc może obejrze znowu
MaqdaIena
MaqdaIena: A jak wyłam kiedy King Konga zabili, bosz !

tez
niewinne zwierze

MaqdaIena
MaqdaIena: Obczaj, obczaj, fajny material, tylko własnie brakuje mi podpisania scen, z jakich filmów są.

wiele tych scena nie było wzruszających :P
MaqdaIena
MaqdaIena: O bosz, jesteś mną

wrazliwy jestem no ;(( . a horrory oglądam przez palce :D
...Ignorance is bliss...
Earth
Earth
  18 grudnia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: I całe szczęście, że można pod wpływem czegoś negatywne emocje uwolnić, bo inaczej kiepsko to widzę ;D.

Jest jeszcze sport, myślę, że to nieźle wyładowuje, ale filmy są mniej wymagające. :DD

MaqdaIena
MaqdaIena: Cholera, wspomnienia tylko pokazują mi biegnącego owczarka collie ;D.

Ech, słusznie, ale podejrzewam, że inną scenę widzisz niż ja. Bo ten dzieciak tego psa chyba wygonił, kazał mu uciekać, jeśli mnie pamięć nie myli. :D Ale ten pies później wrócił! Pamiętam też scenę jak ten pies był gdzieś daleko i o 16 popatrzył na zegarek, bo zawsze o tej porze biegł pod szkołę tego młodego, no i tak biegł biegł, biegł... :ziober2:

MaqdaIena
MaqdaIena: No ja wiem. Tzn. eh, kurdę jak Antszej zaczął oglądać to mi wspomniał o tym serialu, a że jemu wierzę to pokusiłam się o załączenie pierwszego odcinka, ktory wyłączyłam po kilkunastu minutach, bo mi się nie spodobało :/. Potem wielu zaczęło się zachwycać i samo czytanie o Grze mi ją obrzydziło. Ale nie wykluczam tego, że kiedyś wrocę i być może sie wkręcę ;D.

Cóż, wiem, że się do tego przyczyniłam, bo dużo o tym wspominałam na forum, ale złapałam się na tym i przestałam, więc mam nadzieję, że kiedyś Cię na to najdzie. Dodam, że pierwszy odcinek rzeczywiście może nużyć. Mi to pokazał Krystian akurat, to też olałam, ale kazał oglądać no i wsiąkłam. Myślę, że każdego to czeka. :DD

MaqdaIena
MaqdaIena: Tom ? Samuraj ? Chyba tylko wzrost się zgadza .

Tyle Ci chyba mogę zdradzić, że Tom nie robi za samuraja, przynajmniej nie na pierwszym planie. :D Ale oczywiście nie namawiam na siłę, bo wiem, że to daje na ogół odwrotny skutek. :D

MaqdaIena
MaqdaIena: Jesu, dlaczego ja nie pamietam co się z nim stało ?. Czytać wszystkiego nie czytałam, ale widziałam na pewno, hm. Umarł ?. :D.

Jejku.. https://www.youtube.com/watch?v=oS6lJAzF0NA :x
A Dumbledore, A Syriusz, a młody Weasley? A Zgredek? :ninja:
LadyDomi
LadyDomi
  18 grudnia 2012
MaqdaIena
MaqdaIena: pammiętasz tytuł ?

Chyba nie widziałam tego filmu i dzięki Bogu, bo Twój opis jest przerażający. ;o
MaqdaIena
MaqdaIena: O kurdę, widziałam wszystkie dostępne odcinki, ale tego nie pamietam, coś tam mi świta, ale w którym kosciele dzwoni nie wiem :).

To jest chyba końcówka drugiego sezonu :D Ona im pomaga w śledztwie, a na sam koniec przychodzi do Patricka.
Earth
Earth: Harry Potter, też kilka scen sie znajdzie. :P

Śmierć Syriusza d83dde22 Ale w książce jest przedstawiona lepiej niż w filmie. Tak samo jak śmierć Dumbledora.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 grudnia 2012

Nawet na Zielonej Mili nie płakałem, nie wiem czemu też ktoś płacze na Armagedonie.
Ogólnie łzy to tylko z beki do dobrej komedii.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

Filmy Toma Hanksa:
Zielona mila, Forest Gump, Philadelphia

Skazani na Shawshank
Sleepers
American History X
Efekt motyla, ale to jak byłam młoda. Tytuły wyżej do dzisiaj wyciskają mi łzy.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

Ach, Szeregowiec Ryan i Armageddon - ale tez tylko za pierwszym razem.

Plus Pearl Harbour

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@Nuti
Jestes bez serca!!!!

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

Zapomniałam o
Czas zabijania

Ze śmiechu to Poranek kojota i chłopaki nie płaczą

Jak byłam młodsza to umierałam ze śmiechu na "Nic do stracenia", nie wiem czy to był film czy dobry skręt...

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatni raz płakałem widząc śmierć Mufasy w "Królu Lwie", i piszę to całkiem serio. Nie dlatego, że uważam się za wybitnie twardego człowieka, a raczej dlatego, że zdecydowanie odróżniam beletryzowane opowiastki od ludzkich dramatów :). Bardzo lubię kino szwedzkie, rosyjskie, ale raczej kino szokujące (Lilja 4-ever, Gruz 200), niż ckliwe historie o ludzkich nieszczęściach. Chyba największy żal odczuwam oglądając filmy biograficzne, o ludziach którzy poświęcili coś bardzo ważnego w imię jakiejś sprawy, vide Reinhold Messner podczas wejścia na Nanga Parbat (film o takim samym tytule) - stracił brata. Przy czym mój smutek z tego powodu jest taki sam podczas czytania książki, oglądania filmu, czy myślenia o tym, bo film to tylko obraz, książka to tylko tekst, a tak naprawdę i tak główną rolę gra nasz mózg i wyobraźnia podsuwająca scenariusze, o których reżyser czy pisarz nawet nie śnili.


Bosz eM. gruboskórny no ! Nie lubię filmów biograficznych, wolę czystą fikcję, gdzie można z czystym sumieniem się wzruszyć, po czym o tym zapomnieć, mieć świadomość, że to był tylko film. Do podanych przez Ciebie tytułów się nie odniosę, bo ich nie znam ;D.

:*

RexMundi
RexMundi: raczej na wesołe ten film jest tak mnie jakos po prostu złapało :) mi sie podbał ogólnie C+ daje go na święta więc może obejrze znowu


I tak sobie go odpuszczę.

RexMundi
RexMundi: wrazliwy jestem no ;(( . a horrory oglądam przez palce :D


A ja własnie nie uważam się za osobę wrażliwą :rotfl:.
Horrory kiedyś lubiłam, obecnie raczej unikam, gdyż teraz kojarzą mi się z okrucieństwem, a na ekranie nie znoszę oglądać tortur itp.

Earth
Earth: Jest jeszcze sport, myślę, że to nieźle wyładowuje, ale filmy są mniej wymagające. :DD


Własnie, komu by się chciało ruszać :ninja:.

Earth
Earth: Ech, słusznie, ale podejrzewam, że inną scenę widzisz niż ja. Bo ten dzieciak tego psa chyba wygonił, kazał mu uciekać, jeśli mnie pamięć nie myli. :D Ale ten pies później wrócił! Pamiętam też scenę jak ten pies był gdzieś daleko i o 16 popatrzył na zegarek, bo zawsze o tej porze biegł pod szkołę tego młodego, no i tak biegł biegł, biegł...


Sceny z zegarkiem nie pamietam ;D. Biegnięcie owszem, po łące chyba nawet, ahaha;D.

Earth
Earth: Cóż, wiem, że się do tego przyczyniłam, bo dużo o tym wspominałam na forum, ale złapałam się na tym i przestałam, więc mam nadzieję, że kiedyś Cię na to najdzie. Dodam, że pierwszy odcinek rzeczywiście może nużyć. Mi to pokazał Krystian akurat, to też olałam, ale kazał oglądać no i wsiąkłam. Myślę, że każdego to czeka. :DD


W sumie racja, też czytałam Twoje zachwyty, ale nie tylko Twoje. W sumie mam wszystkie odcinki ściągnięte, czekają na swoją porę.

Earth
Earth: Tyle Ci chyba mogę zdradzić, że Tom nie robi za samuraja, przynajmniej nie na pierwszym planie. :D Ale oczywiście nie namawiam na siłę, bo wiem, że to daje na ogół odwrotny skutek. :D


Wiele dobrego słyszałam o tym filmie, i pewnie tak wielu ludzi nie może się mylić w swojej ocenie, ale podobnie jak z Grą, jest na dysku, kiedyś, może obejrzę.

Earth
Earth: A Dumbledore, A Syriusz, a młody Weasley? A Zgredek?


Oni wszyscy umarli ?!!!! ;o
:rotfl:.
Nie no, coś pamiętam, ale niewiele.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nie widziałam tego filmu i dzięki Bogu, bo Twój opis jest przerażający. ;o


W tv milion razy leciał, musiał wpaść Ci kiedyś w oko, może po prostu nie pamiętasz sceny ;D.

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest chyba końcówka drugiego sezonu :D Ona im pomaga w śledztwie, a na sam koniec przychodzi do Patricka.


Eh, pamięć już nie ta. Naprawdę wiele rzeczy zapomniałam, zwłaszcza, że leci obecnie 5 już sezon ? Na tefałenie puszczają, jakiś z pierwszych, i ostatnio oglądałam któryś odcinek i kurdę jakbym pierwszy raz go widziała ;o.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nawet na Zielonej Mili nie płakałem, nie wiem czemu też ktoś płacze na Armagedonie. Ogólnie łzy to tylko z beki do dobrej komedii.


Nutek, gdzie Twoja wrażliwość !?
Jak można się nie pobeczeć na Zielonej Mili ? ;D.
To która komedia najwięcej łez wycisnęła ?

massacre
massacre: Zielona mila, Forest Gump, Philadelphia Skazani na Shawshank Sleepers American History X Efekt motyla, ale to jak byłam młoda. Tytuły wyżej do dzisiaj wyciskają mi łzy.


Sleepers tylko nie widziałam, a na reszcie również beczałam ;D.

massacre
massacre: Jak byłam młodsza to umierałam ze śmiechu na "Nic do stracenia", nie wiem czy to był film czy dobry skręt...


Grzebię w pamięci i naprawdę nie potrafię sobie przypomnieć filmu, na ktorym poryczałam się ze śmiechu :woot:.

Tak z lat młodości przypomniała mi się ''Mała Księżniczka'' kiedy pod koniec ojciec jej nie poznaje.... i był taki musical chyba, dla dzieci, mega stary, z dziewczynką z burzą blond loków, która była sierotą, mieszkała w sierocińcu i tak było mi jej szkoda ;D. ''Mała Ania''? :woot:.

Bosz, zaczynam się martwić o stan mojej pamięci.
:ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012

Pamietam, ze plakalam na pierwszym Wladcy Pierscieni.

ogolnie nie ogladam filmow, ktore moga sprawic, ze sie poplacze bo od kiedy urodzilam mlodego za bardzo wczuwam sie w historie.

Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  18 grudnia 2012

u mnie bardziej ciary przechodzą niż beczę jak dziecko :mrgreen:

zawsze ryczałem(hektolitry łez) jak Titanic się topił i ta wzruszajaca muzyka
http://www.youtube.com/watch?v=yPLcZ5Rk3Lg
tak jak wspomnieliście w "Królu Lwie" śmierć Mufasy
oj i kilka scen w Władcy Pierścienia: szczególnie ta końcowa jak Frodo opuscił swoją paczkę, oraz jak zmarł król Theoden na polu walki, rozłąka Aragorna z Arweną
śmierć owczarka w "Jestem legendą"

MaqdaIena
MaqdaIena: Dalej Dexter, kiedy ginie Rita.


Również u mnie zakręciła się łezka :tak: szczególnie ten Harrison cały we krwi siedzący obok wanny poruszył mnie :(
i właśnie wczoraj jak Deb zabiła tą wstrętną Marię ale jakoś we mnie to poruszyło i przeszły ciarki :ninja:

tak na szybko, bo kilka filmów mi umknęło w pamięci :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: zawsze ryczałem(hektolitry łez) jak Titanic się topił i ta wzruszajaca muzyka http://www.youtube.com/watch?v=yPLcZ5Rk3Lg

zal :ninja:
...Ignorance is bliss...
Wiertlo92
Posty: 935 (po ~153 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
Wiertlo92
  18 grudnia 2012
RexMundi
RexMundi: zal


Rex miałem wtedy cos ponad 10 lat :D co chwilę na VHS się oglądało :D do dziś mam te kasety ale nie wiem gdzie odtwarzacz video się znajduje :and:

"I dream I'm floating on the surface of my own life, watching it unfold."

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 grudnia 2012
Wiertlo92
Wiertlo92: Rex miałem wtedy cos ponad 10 lat :D co chwilę na VHS się oglądało :D do dziś mam te kasety ale nie wiem gdzie odtwarzacz video się znajduje
na Titanicu płacxze się tylko jak DiCaprio idzie na dno :D
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.