Basia
Basia
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

Undertaker
Undertaker
  6 kwietnia 2011

Rytuał - mocny film ale jednak ssie przy Egzorcyście.

Jezus
Jezus
  6 kwietnia 2011

Piłę tę ostatnią sobie obejrzałem bo długo nie mogłem się do niej przekonać.
Przekombinowana, już nie mieli jak tego zaplątać.
Założę się, że zrobią następną część w której ten grubas bez nogi będzie robił pułapki, a potem następną w której ginie, a jego dzieło kontynuuje jego klon/bratbliźniak trzymany w piwnicy czy coś. :rotfl:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2011

Lustra 2.

Do obejrzenia, ale nie powalił.
Plus mieszane uczucia - nie wiem czemu wychodzi się z założenia, ze im więcej krwi, flaków itd - tym film straszniejszy. Nie tędy droga.

Basia
Basia
  6 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Piłę tę ostatnią sobie obejrzałem

też to ostatnio oglądałam, w sumie nie mam porównania z poprzednimi wersjami, bo jakoś nigdy się nie złożyło, żebym obejrzała, ale zalewanie kamery sztuczną krwią i podobne zabiegi dawno przestały mnie ruszać, a dobry horror jak na moje powinien bardziej straszyć niż obrzydzać :and:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 kwietnia 2011

Wczoraj oglądałem
Maczetę - jak na swój gatunek i klimat całkiem przyjemny film
Pirania - od tak sobie na rozluźnienie
Hush - zapowiadał się fajnie ale im dalej tym gorzej

...Ignorance is bliss...
ichabod
ichabod
  6 kwietnia 2011

The Next Three Days, jak na hollywódzki remake to nieźle go zrobili. Crowe dobrze zagrał męża pogrążonego w żalu, który zrobi wszystko dla swojej żony.

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2011
Basia
Basia: a dobry horror jak na moje powinien bardziej straszyć niż obrzydzać

Dokładnie Basiu. Dlatego filmy typu Wrong Turn 3 obrzydzają, a nie straszą.

W wyżej wspomnianych Lustrach 2 jest scena, w ktorej odbicie lustrzane zjada kawałki szkła, chrypie sobie, krew cieknie, policzki robią się dziurawe i krew nimi wypływa na wszystkie możliwe strony :zonk:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2011

A i obejrzałam przed wczoraj nową wersje Guliwera.
Beznadzieja. Więcej nie ma co komentować.
Ani śmieszny, ani fajny.

Jezus
Jezus
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lustra 2. Do obejrzenia, ale nie powalił. Plus mieszane uczucia - nie wiem czemu wychodzi się z założenia, ze im więcej krwi, flaków itd - tym film straszniejszy. Nie tędy droga.

Słabszy od jedynki, o wiele.
+ dziewczynka wychodząca z lustra, prawie jak w Ringu. :rotfl:

I szkoda, że nie pociągnęli wątku tego gościa z jedynki, który utknął po drugiej stronie lustra.

Basia
Basia: też to ostatnio oglądałam, w sumie nie mam porównania z poprzednimi wersjami, bo jakoś nigdy się nie złożyło, żebym obejrzała, ale zalewanie kamery sztuczną krwią i podobne zabiegi dawno przestały mnie ruszać, a dobry horror jak na moje powinien bardziej straszyć niż obrzydzać

W poprzednich częściach już 3 inne osoby kontynuowały dzieło tego starego i za każdym razem było to wyłożone jako super nowinka, której było można się domyślić od początku, ale nikt tego jednak nie zrobił, szał pał.
Btw, piła to raczej takie słabe pseudopsychologiczne gore połączone z thrillerem niż horror.

RexMundi
RexMundi: Maczetę - jak na swój gatunek i klimat całkiem przyjemny film

Nie kumam artyzmu tego filmu, a ten aktor wyszedł w nim najobleśniej ze wszystkich filmów w których grał.
Jezus
Jezus
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A i obejrzałam przed wczoraj nową wersje Guliwera. Beznadzieja. Więcej nie ma co komentować. Ani śmieszny, ani fajny.

Szkoda, chciałem to obejrzeć ze względu na Jacka Blacka.
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  6 kwietnia 2011

Wczoraj oglądałem Bitwa o Los Angeles jak ktoś chce iść na to do kina szkoda pieniędzy.

Gutek909
Gutek909
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lustra 2.

jedynka nieporównywalnie lepsza :)

Basia
Basia: Krótko i na temat - tytuły ostatnio obejrzanych filmów plus ew. wrażenia po ich zobaczeniu ;)

hmm
wczoraj oglądałem " Jak zostać królem " i prawie usnąłem :rotfl:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Słabszy od jedynki, o wiele. + dziewczynka wychodząca z lustra, prawie jak w Ringu. I szkoda, że nie pociągnęli wątku tego gościa z jedynki, który utknął po drugiej stronie lustra.

Tez mi się tak skojarzyła ta panna.
No i rzeczywiście tak związku z jedynką było tyle co nic :)

Jezus
Jezus: Szkoda, chciałem to obejrzeć ze względu na Jacka Blacka.

Nie warto Jacuś, z czystym sumieniem mówię :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jedynka nieporównywalnie lepsza :)

Zdecydowanie :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 kwietnia 2011
Jezus
Jezus: Nie kumam artyzmu tego filmu, a ten aktor wyszedł w nim najobleśniej ze wszystkich filmów w których grał.

bo musisz się wczuć w klimat
Maczeta nie SMSuje :lol:

Jezus
Jezus: Szkoda, chciałem to obejrzeć ze względu na Jacka Blacka.

obejrzałem jedynie dla niego
nie ucierpiałem
nie słuchaj Agi ;p
film nie poraża ale jak na Blacka ujdzie
...Ignorance is bliss...