RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010 (pierwszy post)
Witam



Rusza pierwsza polska edycja autorskiego programu znanej modelki Tyry Banks: "Top Model. Zostań Modelką

Już od września na antenie TVN zobaczymy zmagania 13 dziewczyn w programie "Top Model. Zostań Modelką!" W przygotowaniu do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie.



W roli prowadzącej zobaczymy znaną modelkę, Joannę Krupę.
Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledzić będzie Jury, w którym zasiadają:
fotograf - Marcin Tyszka
projektant mody - Dawid Woliński
dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska
gość specjalny.



To oni wraz z prowadzącą, co tydzień decydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i musi odejść z programu.
Dodatkowych atrakcji na pewno dostarczą nam Michał Piróg i Magdalena Mielcarz występujący w programie jako opiekunowie i trenerzy modelek.


Przez 12 tygodni będziemy mogli obserwować walkę o nagrodę główną, na którą składają się:
kontrakt z Max Factor,
sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour"
międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.
W finale to my zdecydujemy, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką!".

=====

Pytania ogólne

- Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka)
- Macie juz swoją faworytkę ?
- Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ?
- Kasa ważniejsza od talentu ?
- Joanna Krupa vs. Magda Mielcarz - która Hot or Not ?
- Oglądacie/ oglądaliście inne edycje Top Models ? ( amerykańską/ brytyjską )

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  30 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dupolizem jest ohydnym

gdzie niby ?
to że poszła na przyjęcie wiedząc że ma zadanie do wykonania tylk oszacunek dla niej że się przygotowała merytorycznie do spotkania .. bo widząc inne panny jak nieudolnie próbowały zagadać to śmiech na sali

LeonGrande
LeonGrande: która mogłaby zrobić wielką kariere na wybiegu...

ta Aleksandra chyba się najlepiej prezentuje

LeonGrande
LeonGrande: NIECH POPRACUJE NAD DYKCJĄ

akurat po polsku tak nawija ..po iniakiemu pewnie bez problemu
gada dobrze po angielsku i francusku

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Paulina Papierska Teraz to moja faworytka!

całkiem fajna... ale sprawia wrażenie głupiej

Ilya
Ilya: Wygląda mi na zawodową modelkę

ma dość medialną urodę

Ilya
Ilya: Przegięcie. One są szkolone na modelki czy fotomodelki do Playboya/Faktu?

liczy się oglądalność
jednak jest to porażka że robia show na cyckach

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta Kaśka jest cwana ale chyba najbardziej się na nadaje by wygrać. Wiele wie o ludziach, modzie, jak pozować, jak zaimponować itp. Inne wyglądają jak zagubione kopciuszki.

Kasia juz jest po paru sesjach ..ale widać że jest kumata w tym co robi

Konto usunięte
Konto usunięte: oby tą Kaśkę już w końcu wywalili bo jest beznadziejna

zazdrość blondynki

LeonGrande
LeonGrande: nie wyglada jak Sabina Jeszka,

a no fajnie dzis wyglądała
kurde..temat o mam talent mi się zamknął :and:
dziś był dość mocny półfinał
szkoda mi trochę Bibera ale Ci Me Myself and I też dobrzy

LeonGrande
LeonGrande: a jak nie ona to niech może wygra ta co nie umiała angieslkiego czyli Paulina Papierska, tez sexy.

i podpisza z nią kontrakt po angielsku
:lol:
...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  30 października 2010
RexMundi
RexMundi: zazdrość blondynki

nie ma o kogo, jest ohydna od góry do dołu
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 października 2010
RexMundi
RexMundi: to że poszła na przyjęcie wiedząc że ma zadanie do wykonania tylk oszacunek dla niej że się przygotowała merytorycznie do spotkania .. bo widząc inne panny jak nieudolnie próbowały zagadać to śmiech na sali

Otóż to, wie jak sie zachowywać w takim towarzystwie. Potrafi sie znalezc.

RexMundi
RexMundi: akurat po polsku tak nawija ..po iniakiemu pewnie bez problemu gada dobrze po angielsku i francusku

Ale jako modelka z urody mnie osobiscie sie nie podoba :nie:

RexMundi
RexMundi: ta Aleksandra chyba się najlepiej prezentuje

Ale duzo przed nią pracy jak i przed pozostałymi, juz pisalem to na poczatku gdy powstawal temat lub nie tutaj, ale czasem na ulicy sie piekniejsze kobiety spotyka niz te co są w tym programie :ninja:

Bo oczywiscie, jak zrobią im fotki, wrzuca do kompa a pozniej przemaglują przez fotoszopa to efekt koncowy robi wrazenie:)

RexMundi
RexMundi: ale widać że jest kumata w tym co robi

Jak utrzyma forme, wygra.

RexMundi
RexMundi: a no fajnie dzis wyglądała

Kochałbym ją mocno :rotfl:
jest obłędna:ninja: i ten głos, ech... niech wygra! moj sms ma w finale:D

RexMundi
RexMundi: szkoda mi trochę Bibera

Mi w sumie nie... tak w ogole to w ciemno będzie 8 wokalistów w finale
idol nowe wcielenie.

RexMundi
RexMundi: i podpisza z nią kontrakt po angielsku

Zatrudni tłumacza :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jest ohydna od góry do dołu

No tak ,Tobie sie podoba ta cała Beata:ninja:
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: No tak ,Tobie sie podoba ta cała Beata

wiesz co, Beata tak na zywca mi się nigdy nie podobała, natomiast miała pare zjawiskowych zdjęć, po tych już kilku odcinkach doszłam do wniosku że Aleksandra powinna wygrać, podoba mi się także czasami jak Emilia wychodzi na zdjęciach, świetne spojrzenie... tam gdzie była hipisem ..no kurcze, można się zabujać w jej oczach :D
Reszta jest nijaka
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande:

i no właśnie słówko odnośnie Mam talent :mrgreen:
Gdybym ja mogła decydować kto idzie dalej to sama jestem w szoku ale zagłosowałabym na faceta z kołem, dlaczego? za te 3 minuty magii jakie wytworzył swoim występem, wbił mnie w fotel, poczułam się jak na spektaklu, zaczarowana, zafascynowana, zaskoczył mnie strasznie...w pozytywny sposób, a o to chyba chodzi
Sabina... tego się spodziewałam, smęcenia, czyli nic nowego, doceniam jej wokal ale płyty bym pewnie nie kupiła, mnie nie kręci
Me Myself And I - byłam za nimi całym sercem :D blondynka z zespołu prześliczna, swietna babka a ten głos do mnie zwyczajnie przemawia, kojarzy mi się z Roisin i widziałabym ją w klimatach Moloko, czyli coś co mnie porusza
Chłopaczek wybrał świetny repertuar Collinsa i już za to duży plus :ziober2:
reszta wypadła blado przy tych osobach, aczkolwiek bliżniacy wzbudzają sympatię i są zabawni
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma o kogo, jest ohydna od góry do dołu

z twarzy nic specjalnego ale ciało jakie takie ma

LeonGrande
LeonGrande: Ale jako modelka z urody mnie osobiscie sie nie podoba

cóż... dlatego nie zajmujesz się modelingiem bo nie wiesz co to piękność :D :P
a tak serio .. może po prostu pasuje do jakiejś koncepcji

LeonGrande
LeonGrande: Ale duzo przed nią pracy jak i przed pozostałymi, juz pisalem to na poczatku gdy powstawal temat lub nie tutaj, ale czasem na ulicy sie piekniejsze kobiety spotyka niz te co są w tym programie

tak samo jest z miss world
ileż to piękniejszych kobiet widujesz w spożywczym od tych co widać na wybiegach

LeonGrande
LeonGrande: jest obłędna i ten głos, ech... niech wygra! moj sms ma w finale:D

ale wybór piosenki mi się nie podobał

LeonGrande
LeonGrande: Mi w sumie nie... tak w ogole to w ciemno będzie 8 wokalistów w finale idol nowe wcielenie.

cóż ludzie wybierają
i dlatego wiedziałem że nie wejdzie "bibier" bo za dużo wokalistów
chociaż talent ma.. dobry głos no i instrumentalnie obcykany .. no i kurde.. rockowiec

LeonGrande
LeonGrande: No tak ,Tobie sie podoba ta cała Beata

pasztet i charakter francy
...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
RexMundi
RexMundi: z twarzy nic specjalnego ale ciało jakie takie ma

mi się ona kojarzy z żylastością :)

a widziałam urywek z najbliższego odcinka, liczę na dobre zdjęcie Emilii ...scenka bodajże z Psychozy
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak Emilia wychodzi na zdjęciach, świetne spojrzenie...

Ta niech wraca do dziecka o ! a nie sie bawi w programy pokaz cycki/dupe :ziober2:
tak jestem wstrętny.

Konto usunięte
Konto usunięte: można się zabujać w jej oczach :D

Jedynie w posladkach, piersiach i twarzy Pameli:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybym ja mogła decydować kto idzie dalej to sama jestem w szoku ale zagłosowałabym na faceta z kołem, dlaczego? za te 3 minuty magii jakie wytworzył swoim występem, wbił mnie w fotel, poczułam się jak na spektaklu, zaczarowana, zafascynowana, zaskoczył mnie strasznie...w pozytywny sposób, a o to chyba chodzi

Zarty sobie stroisz? : D o jezusie, ne sadzilem ze taz tak mamy odmienne gusta :rotfl:
toż można było ziewać jedynie, dla mnie nuda niestety : x
Zreszta, pozwole sobie stwierdzic ze dotychczasowe polskie edycje są tylko tłem do brytyjskiego czy amerykanskiego odpowiednika programu :)
Taka u nas troche nudnawa pospolitosc, cyrkowcy, facet wyciagajacy cos z marynarki, tance tance tance, spiew i spiew oraz spiew....

takich scen mi brakuje : http://www.youtube.com/watch?v=gk-XpSuvIT8
:rotfl: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Me Myself And I - byłam za nimi całym sercem :D blondynka z zespołu prześliczna, swietna babka a ten głos do mnie zwyczajnie przemawia,

Patrzac ze nie weszli bezsposrednio do finalu, nie wroze im nic nadzwyczajnego w finale :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopaczek wybrał świetny repertuar Collinsa i już za to duży plus reszta wypadła blado przy tych osobach, aczkolwiek bliżniacy wzbudzają sympatię i są zabawni

O wlasnie, np blizniaków chetnie bym zobaczyl w finale, fajne to to bylo :tak:
Sympatyczni no i mieli fajny pomysł :)

Za tydzien wejdą "chlopak z gitarą" i te 3 dziołchy co spiewają.

RexMundi
RexMundi: cóż... dlatego nie zajmujesz się modelingiem bo nie wiesz co to piękność :D :P

Cóż, mam po prostu inne kryteria pod tytułem "piękno kobiece":ninja:

RexMundi
RexMundi: tak samo jest z miss world ileż to piękniejszych kobiet widujesz w spożywczym od tych co widać na wybiegach

Dlatego te konkursy, programy to troche taki pic na wode...
niczym Alicja Janosz jako zwyciezczyni pierwszego Idola :rotfl:

RexMundi
RexMundi: ale wybór piosenki mi się nie podobał

Tez bym wolał usłyszeć coś bardziej żywiołowego, ale strojem nadrobiła i w ogole no!

RexMundi
RexMundi: i dlatego wiedziałem że nie wejdzie "bibier" bo za dużo wokalistów

Lepiej mi napisz kto wejdzie do finalu kto nie jest wokalistą lub nie jest związany z muzyka :ziober2:
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: Ta niech wraca do dziecka o ! a nie sie bawi w programy pokaz cycki/dupe tak jestem wstrętny.

a co ma wspólnego jej macierzyństwo z tym programem?
Jej twarz przynajmniej coś wyraża w odróżnieniu od Kaśki, której twarz wyraża tylko pustkę

LeonGrande
LeonGrande: Jedynie w posladkach, piersiach i twarzy Pameli

wiesz co sądziłam o Pameli więc tutaj już sobie daruję :D

LeonGrande
LeonGrande: Zarty sobie stroisz? : D o jezusie, ne sadzilem ze taz tak mamy odmienne gusta toż można było ziewać jedynie, dla mnie nuda niestety : x

nie, jego występ był rewelacyjny, gość nadaje się idealnie do tego programu bo jak nie tu to gdzie? zrobili z tego idola, osoby śpiewające mają więcej możłiwości aby się pokazać, tu im się nie uda mogą próbować gdzie indziej

LeonGrande
LeonGrande: takich scen mi brakuje : http://www.youtube.com/watch?v=gk-XpSuvIT8

nie mam możłiwości aby teraz na to zerknąć

LeonGrande
LeonGrande: Patrzac ze nie weszli bezsposrednio do finalu, nie wroze im nic nadzwyczajnego w finale

ja też nie, bo znając polską publikę będą się wzruszać zmęceniem Sabinki i tej małej dziewczynki ;)

LeonGrande
LeonGrande: Za tydzien wejdą "chlopak z gitarą" i te 3 dziołchy co spiewają.

wiesz że Piotrek jest moim faworytem od początku, ale obawiam się że swoją osobowością nie zyska wielkiej sympatii....ratuje go oprócz talentu to że ma wielu już fanów w necie
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co ma wspólnego jej macierzyństwo z tym programem?

To że teraz powinna myśleć bardziej o malcu niż o swojej karierze :woot:
mogla pomyslec wczesniej, jak jeszcze nie urodziła:ninja:

zreszta, tak nie wygra, jestem o tym wrecz przekonany.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz co sądziłam o Pameli więc tutaj już sobie daruję :D

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: jego występ był rewelacyjny, gość nadaje się idealnie do tego programu bo jak nie tu to gdzie?

Krecenie sie w kole to dla mnie troche za mało....
nigdzie, co z tego ze wygrałby? co dalej? bedzie smigal po polsce i pokazywal jak sie kreci ? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam możłiwości aby teraz na to zerknąć

Jak bd miec juz mozliwosc, to polecam zajrzec:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: i tej małej dziewczynki ;)

Szczerze to tez uwazam ze starsza grupe widzów i tych bardziej z sercem ujeła historia biednej dziewczynki ktora walczy o kase by miec dom z prawdziwego zdarzenia:ninja:

Ale lajcik, jak nie wygra pewnie TVN specjalna nagrode zafunduje :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz że Piotrek jest moim faworytem od początku, ale obawiam się że swoją osobowością nie zyska wielkiej sympatii....ratuje go oprócz talentu to że ma wielu już fanów w necie

Ale zobacz jak sie roznily dwa półfinały, pierwszy totalna klapa wiekszosc zawiodła, a w ostatnim odcinku kazdy wzbil sie na wyzyny. Moze i ten Piotrek udowodnij swoja klase:)
A tydzien pozniej ten co mial isc do wojska a spiewa teraz kawalki przy ziole:ziober2:
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: To że teraz powinna myśleć bardziej o malcu niż o swojej karierze mogla pomyslec wczesniej, jak jeszcze nie urodziła

ale ja nie rozumiem co to w ogóle Ciebie obchodzi? ;)
jej dziecko jej sprawa, a ja Cię zapewniam że malcowi krzywda żadna się nie stanie z tego powodu a ona będzie miała wspomnienia na wiele lat + świetne profesjonalne zdjęcia

LeonGrande
LeonGrande: zreszta, tak nie wygra, jestem o tym wrecz przekonany.

pewnie nie, ale która z nich będzie tak naprawdę wygraną to się kiedyś okaże ;)

LeonGrande
LeonGrande:

:ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Krecenie sie w kole to dla mnie troche za mało....

ale poprzez takie kręcenie w kole wzbudzić emocje to już bardzo dużo

LeonGrande
LeonGrande: nigdzie, co z tego ze wygrałby? co dalej? bedzie smigal po polsce i pokazywal jak sie kreci ?

a kogo to obchodzi? mnie nie...niechby robił co chciał, mógłby przebimbać tą kasę na dziweczki i wódkę, serio...wcale by mnie to nie obchodziło :D

LeonGrande
LeonGrande: Ale lajcik, jak nie wygra pewnie TVN specjalna nagrode zafunduje

albo znajdzie się jaki sponsor ;)

LeonGrande
LeonGrande: Ale zobacz jak sie roznily dwa półfinały, pierwszy totalna klapa wiekszosc zawiodła, a w ostatnim odcinku kazdy wzbil sie na wyzyny. Moze i ten Piotrek udowodnij swoja klase:) A tydzien pozniej ten co mial isc do wojska a spiewa teraz kawalki przy ziole

ta, powinny być te osoby bardziej wymieszane jakoś :D bo w tamtym odcinku nuda, tutaj już lepiej zdecydowanie
Piotrek nie jest w ogóle taką osobą sceniczną jaką lubią Polacy, dlatego się obawiam :D
no za Kamila też trzymam kciuki ;)
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja Cię zapewniam że malcowi krzywda żadna się nie stanie z tego powodu a ona będzie miała wspomnienia na wiele lat + świetne profesjonalne zdjęcia

Jak wygra program, w koncu nadal w nim jest, to malec tyle widział matke.
Nienawidze kobiet które mysla o sobie zamiast o rodzinie, pieprzone egoistki, taka z niej matka jak ze mnie benedykt XVI.

Takie tam moje radykalne podejscie do sprawy, o :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale która z nich będzie tak naprawdę wygraną to się kiedyś okaże ;)

No niby ta co wygra podpisze jakis kontrakt warty 300 tys euro?
takze to juz fajny start :tak:

jak sie sprawdzi, to potem bez klopotu nastepne podpisywac bedzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale poprzez takie kręcenie w kole wzbudzić emocje to już bardzo dużo

Zrozum że tego nikt by nie kupił, niszowa dzialnosc, sluch o nim by bardzo szybko zaginal.

Zobacz np zwyciescy 1 edycji, Ci dwaj nie pamietam jak sie zwali, co robili te figury rozne, nic nie slychac o nich, natomiast AudioFeels robi kariere:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: a kogo to obchodzi? mnie nie...niechby robił co chciał, mógłby przebimbać tą kasę na dziweczki i wódkę, serio...wcale by mnie to nie obchodziło :D

W tym programie chodzi tez o wypromowanie czegos, produktu, ktory pozniej bedzie sie dobrze sprzedawał pod szyldem tvn-u :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo znajdzie się jaki sponsor ;)

Ale tak porównujac tego od koła do tej małej bidulki, to chociaz jak ona wygra spożytkuje to na szczytny cel, tamten pewnie by przepił :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piotrek nie jest w ogóle taką osobą sceniczną jaką lubią Polacy, dlatego się obawiam :D no za Kamila też trzymam kciuki ;)

Co nie znaczy ze nie moglby nagrac dobrej plyty, bo czy wszyscy musza byc zwierzakami sceniczynymi ? :P
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: Jak wygra program, w koncu nadal w nim jest, to malec tyle widział matke.

ja nie wiem ile to dziecko ma? Ty kojarzysz?

LeonGrande
LeonGrande: Nienawidze kobiet które mysla o sobie zamiast o rodzinie, pieprzone egoistki, taka z niej matka jak ze mnie benedykt XVI.

spoko, a ja nie lubię pieprzonych altruistek które potem płaczą jakie to głupie były że nigdy o sobie nie pomyślały ;)

LeonGrande
LeonGrande: No niby ta co wygra podpisze jakis kontrakt warty 300 tys euro? takze to juz fajny start jak sie sprawdzi, to potem bez klopotu nastepne podpisywac bedzie.

na pewno ułatwienie, ale zawsze może być też tak że inna może się gdzieś tam spodobać i także może mieć szanse, chociaż powiem Ci że mnie to i tak gówno obchodzi co się z nimi stanie :)

LeonGrande
LeonGrande: Zrozum że tego nikt by nie kupił, niszowa dzialnosc, sluch o nim by bardzo szybko zaginal.

ale powinien przejść dalej, moim zdaniem stworzył coś co zasługuje na docenienie, już nawet nie chodzi o wygraną

LeonGrande
LeonGrande: Zobacz np zwyciescy 1 edycji, Ci dwaj nie pamietam jak sie zwali, co robili te figury rozne, nic nie slychac o nich,

jak dobrze pamiętam to oni byli od razu bardziej znani zagranicą niż u nas, więc co masz o nich słyszeć? jak mniemam nadal występują tylko że zagranicą

LeonGrande
LeonGrande: W tym programie chodzi tez o wypromowanie czegos, produktu, ktory pozniej bedzie sie dobrze sprzedawał pod szyldem tvn-u

czyli gówno gówniaste :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Ale tak porównujac tego od koła do tej małej bidulki, to chociaz jak ona wygra spożytkuje to na szczytny cel, tamten pewnie by przepił

widzisz, nie znasz jego marzeń itd, w przeciwieństwie do małej nie chlipał do ekranu i nie smutał ze chciałby to i to

LeonGrande
LeonGrande: Co nie znaczy ze nie moglby nagrac dobrej plyty, bo czy wszyscy musza byc zwierzakami sceniczynymi ? :P

nie muszą, i to mi się w nim podoba i liczę na dobrą płytę na której nie będzie tego szajsu jaki wszędzie promują
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie wiem ile to dziecko ma? Ty kojarzysz?

Matka ma 23 lata, to gdyby urodzila w wieku 18 lat, latwo policzyc ze ma 5 latek- maluch.

Konto usunięte
Konto usunięte: które potem płaczą jakie to głupie były że nigdy o sobie nie pomyślały ;)

Po prostu zawód modelki wiąże sie z ciagłą nieobecnoscia w domu, wyjazdami, zabieralaby wszedzie swoje dziecko? troche by to uturdniało rozwój...

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż powiem Ci że mnie to i tak gówno obchodzi co się z nimi stanie :)

Pytanie czy zrobią drugą edycje :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: oim zdaniem stworzył coś co zasługuje na docenienie

Jak widzisz po smsach, polacy kochaja spiew :ziober2:
co z tego jak na Eurowizji zawsze totalna klapa :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli gówno gówniaste

Tak samo jak IDOL, jak sami nie zrobią kariery, to taki szitttttt bedzie.
Flinta, Wydra, Dąbrowska dali rade i dobrze im idzie:)

Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, nie znasz jego marzeń itd,

Oj dobra, zażartowałem sobie tak :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: przeciwieństwie do małej nie chlipał do ekranu i nie smutał ze chciałby to i to

Przecież wiem, granie na ludzkich uczuciach jest fe.
To juz podchodzi pod proszenie o jałmużną.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie muszą, i to mi się w nim podoba i liczę na dobrą płytę na której nie będzie tego szajsu jaki wszędzie promują

Ważne by ktoś go po programie dobrze poprowadził, zeby jakis menager sie znalazł, ktos kto w niego zainwestuje : ) bo ze sprzedaniem płyt sadzeze nie mialby klopotu, zakladajac ze kawalki beda w stylu ktory zaprezentowal na castingu.
Bron boze zeby ktos chcial z niego zrobic demona sceny :ziober2:
moonlight28
moonlight28
  31 października 2010
LeonGrande
LeonGrande: Matka ma 23 lata, to gdyby urodzila w wieku 18 lat, latwo policzyc ze ma 5 latek- maluch.

a mi się coś zdawało że ona ma niemowlaka :ninja:
zresztą jak wspomniałam, nie mi to oceniać, bo niby z jakiej paki miałabym oceniać jej macierzyństwo, na co innego patrzę w tym programie ;)

LeonGrande
LeonGrande: Po prostu zawód modelki wiąże sie z ciagłą nieobecnoscia w domu, wyjazdami, zabieralaby wszedzie swoje dziecko? troche by to uturdniało rozwój...

sądzę że ona nawet nie brała pod uwagę że się dostanie ;)

LeonGrande
LeonGrande: Pytanie czy zrobią drugą edycje

pewnie tak ;)

LeonGrande
LeonGrande: Jak widzisz po smsach, polacy kochaja spiew co z tego jak na Eurowizji zawsze totalna klapa

ja też kocham ale kuzwa bez przesady :D
Eurowizja to już totalna porażka :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Tak samo jak IDOL, jak sami nie zrobią kariery, to taki szitttttt bedzie. Flinta, Wydra, Dąbrowska dali rade i dobrze im idzie:)

i to dowodzi tylko tego że wygrana w programie niczego nie gwarantuje, chociaż w top model jest kontrakt, w mam talent kasa...a to już zmienia postać rzeczy

LeonGrande
LeonGrande: Oj dobra, zażartowałem sobie tak

no ! bo już mnie wnerwiasz :ninja: :D

LeonGrande
LeonGrande: To juz podchodzi pod proszenie o jałmużną.

poniekąd zapewne ;)

LeonGrande
LeonGrande: Ważne by ktoś go po programie dobrze poprowadził, zeby jakis menager sie znalazł, ktos kto w niego zainwestuje : ) bo ze sprzedaniem płyt sadzeze nie mialby klopotu, zakladajac ze kawalki beda w stylu ktory zaprezentowal na castingu. Bron boze zeby ktos chcial z niego zrobic demona sceny

otóż to, ludzi zachwycił nie tylko jego głos ale także repertuar który wybrał, lecąc w komerchę straciłby to poparcie, chociaż zawsze napalone nastki by mu pewnie pozostały ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.