RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010 (pierwszy post)
Witam



Rusza pierwsza polska edycja autorskiego programu znanej modelki Tyry Banks: "Top Model. Zostań Modelką

Już od września na antenie TVN zobaczymy zmagania 13 dziewczyn w programie "Top Model. Zostań Modelką!" W przygotowaniu do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie.



W roli prowadzącej zobaczymy znaną modelkę, Joannę Krupę.
Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledzić będzie Jury, w którym zasiadają:
fotograf - Marcin Tyszka
projektant mody - Dawid Woliński
dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska
gość specjalny.



To oni wraz z prowadzącą, co tydzień decydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i musi odejść z programu.
Dodatkowych atrakcji na pewno dostarczą nam Michał Piróg i Magdalena Mielcarz występujący w programie jako opiekunowie i trenerzy modelek.


Przez 12 tygodni będziemy mogli obserwować walkę o nagrodę główną, na którą składają się:
kontrakt z Max Factor,
sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour"
międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.
W finale to my zdecydujemy, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką!".

=====

Pytania ogólne

- Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka)
- Macie juz swoją faworytkę ?
- Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ?
- Kasa ważniejsza od talentu ?
- Joanna Krupa vs. Magda Mielcarz - która Hot or Not ?
- Oglądacie/ oglądaliście inne edycje Top Models ? ( amerykańską/ brytyjską )

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
PegySue
PegySue
  4 października 2010
RexMundi
RexMundi: - Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program

Oglądałam raz,nie powiem żeby był to program który przyciągnie mnie przed telewizor i obejrzę następny odcinek.
vainglory
vainglory
  5 października 2010
RexMundi
RexMundi: Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka)

Wydaje mi się, że bez Jego chamskich komentarzy, całość programu, od początku do końca ociekałaby nic nie wnoszącą nudą.

RexMundi
RexMundi: Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ?

Chyba nie, ale wiesz, Kamilku. Oni się niby na tym znają, Dżoana to najwspanialsza, najpiękniejsza i w ogóle naj-naj-naj modelka na światową skalę, Dawidek to naj-naj-naj projektant, Karolinka szuka mądrych dziewczynek, a Tyszka jest uroczy. Jak na mła, jury powinno decydować tylko o wyborze kandydatek, reszta w rękach telewidzów.
Wygnaniec69
Wygnaniec69
  6 października 2010

ogladam kazdy odcinek tego wiem ze to jest glupie i plytkie ale podoba mi sie ta niesmiala i skromna Paulina jestem jej fanem:D

LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  6 października 2010

Pamela Jedziniak oraz Katarzyna Smolińska najbardziej hot:ninja:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 października 2010
Kalida
Kalida: RexMundi: myślę że odpadnie w drugim odcinku bardzo mozliwe

no i zonk
tydzień temu najgorsza w ym tygodniu najlepsza \chociaż mi sie nie podoba aż tak to foto

Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się, że bez Jego chamskich komentarzy, całość programu, od początku do końca ociekałaby nic nie wnoszącą nudą.

ale jury tu nie sa gwiazdami programu
niech modelki postarają sie o to by nie było nudno

Konto usunięte
Konto usunięte: ak na mła, jury powinno decydować tylko o wyborze kandydatek, reszta w rękach telewidzów.

no to powinno być albo od początku widzowie decyzują albo wcale
w sumie to aż dziwne że nie ma smsków na ulubienice

Konto usunięte
Konto usunięte: ogladam kazdy odcinek tego wiem ze to jest glupie i plytkie ale podoba mi sie ta niesmiala i skromna Paulina jestem jej fanem:D

która to


====

w kolejnym odcinku odpadła Sonia Wesołowska




za najlepsze zdjęcie uznano fotografie Aleksandry Kuligowskiej


osobiście zaczyna mnie denerwowac koncepcja programu - cały czas cycki i cycki
widać nie mają pomyslu na inne fotki to juz będzie chyba 3 sesja gdzie maja świecić cyckami przed telewidzami

Pozostałe zdjęcia
Które wam się spodobało najbardziej /

Beata Szarłowska


Anna Piszczałka


Emilia Pietras


Marta Szulawiak


Katarzyna Smolińska


Nicole Rosłoniec


Pamela Jedziniak


Paulina Pszech


Paulina Papierska


Weronika Lewicka
...Ignorance is bliss...
Ilya
Ilya
  7 października 2010
RexMundi
RexMundi: Które wam się spodobało najbardziej

Tylko pierwsze mi się podoba. Reszta jest taka sztuczna...
Pogodynka
Posty: 9521 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 21
Pogodynka
  7 października 2010

Która najbardziej??
hmm zdecydowanie
- Weronika Lewicka
- Paulina Papierska
- Paulina Pszech

"Zadaj sobie pytanie, czy to, co robisz dzisiaj, przybliża cię do tego, co chcesz robić jutro. "
vainglory
vainglory
  8 października 2010
RexMundi
RexMundi: ale jury tu nie sa gwiazdami programu niech modelki postarają sie o to by nie było nudno

no wtedy byłoby zdecydowanie ciekawiej.
ale jak to dżoana powiedziała, one na razie nie mają nic do powiedzenia, bo dopiero stawiają kroki w tej branży.

RexMundi
RexMundi: w sumie to aż dziwne że nie ma smsków na ulubienice

:rotfl:
rzeczywiście.

RexMundi
RexMundi: Które wam się spodobało najbardziej?

RexMundi
RexMundi: Paulina Pszech

zakochałam się.
Ilya
Ilya
  9 października 2010
RexMundi
RexMundi: osobiście zaczyna mnie denerwowac koncepcja programu - cały czas cycki i cycki

Muszę Cię zmartwić - w następnej sesji też będą cycki.
Soiko
Soiko
  13 października 2010

Nadgoniłam z odcinkami i ciesze się, że Zuza odpadał, bo mnie wkurzała!

Najbardziej podoba mi się

RexMundi
RexMundi: Marta Szulawiak

Bije od tyle sympatii :D

RexMundi
RexMundi: Emilia Pietras

Baba z jajami, takie lubie!
shamaramorgan
shamaramorgan
  13 października 2010
RexMundi
RexMundi: W finale to my zdecydujemy, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką!". ===== Pytania ogólne - Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program - Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego - Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka) - Macie juz swoją faworytkę ? - Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ? - Kasa ważniejsza od talentu ? - Joanna Krupa vs. Magda Mielcarz - która Hot or Not ? - Oglądacie/ oglądaliście inne edycje Top Models ? ( amerykańską/ brytyjską )

po pierwsze, szkoda, że to widzowie w finale będą decydować kto zostanie top modelką. To nie jest sprawiedliwe, wystarczy, że laska będzie miła, albo będzie miała dużą rodzinę. Widzowie nie są tak obiektywni jak sama branża modelingowa. Ale oczywiście TVN też chce sobie zarobić.

-uwielbiam ten program :zakochany:
-chyba wymieniłabym Korwin-Piotrowską, bo niewiele ma wspólnego z modą.
- on jest szczery. Lepiej powiedzieć wprost "jesteś brzydka, gruba, nie nadajesz się" niż kłamać. Poza tym jak jest ktoś taki, program ma większą oglądalność (patrz "Idol" "mam talent")
-jestem zakochana w urodzie Pameli :zakochany: no i Zula była super ;)
-decydować powinni tylko i wyłącznie jury.
-szczerze, wolę Mielcarz. Krupa aby nie mu sztucznych ust i botoksu? ;>
-oglądałam :D

i muszę przyznać, że polska edycja jest bardzo skromna. Nie podobają mi się werdykty jury, ani tematyka zdjęć (jak da mnie jest ona za bardzo zróżnicowana dla modelek. Każda powinna mieć to samo, a nie, że jedna w sukni ślubnej, a druga jest naga. btw. chyba tylu cycków naraz, co w polskiej edycji Top Model, nie widziałam nawet po godzinie 23)
Amen. Idę uczyć się starożytności :)
Belee
Posty: 219 (po ~67 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Belee
  15 października 2010

Ahh, ten program jest najlepszym programem w 2010 roku! Mam nadzieje, że Kasia wygra

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  15 października 2010
Ilya
Ilya: Tylko pierwsze mi się podoba. Reszta jest taka sztuczna...

wszystkie są sztuczne

Konto usunięte
Konto usunięte: no wtedy byłoby zdecydowanie ciekawiej. ale jak to dżoana powiedziała, one na razie nie mają nic do powiedzenia, bo dopiero stawiają kroki w tej branży.

to nie znaczy że nie posiadaja osobowości
mogli by pokazać jak się wyzywają w domu , jak plują se do kawy czy maczaja szczoteczki w kiblu :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nadgoniłam z odcinkami i ciesze się, że Zuza odpadał, bo mnie wkurzała!

a słyszałaś o jej rewelacjach ..chyba na facebooku -- że tam są podstawione modelki i ylk odwie chyba są tylko naturalne z ulicy ? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: RexMundi: Emilia Pietras Baba z jajami, takie lubie!

a mnie wkurza jej podejście ..wywaliłbym ją w tym odcinku

Konto usunięte
Konto usunięte: po pierwsze, szkoda, że to widzowie w finale będą decydować kto zostanie top modelką. To nie jest sprawiedliwe, wystarczy, że laska będzie miła, albo będzie miała dużą rodzinę. Widzowie nie są tak obiektywni jak sama branża modelingowa. Ale oczywiście TVN też chce sobie zarobić.

nom..to juz konkurs popularności nie "talentu"

Konto usunięte
Konto usunięte: -chyba wymieniłabym Korwin-Piotrowską, bo niewiele ma wspólnego z modą.

ona to w ogóle ... przestylizowana na maxa jest

Konto usunięte
Konto usunięte: - on jest szczery. Lepiej powiedzieć wprost "jesteś brzydka, gruba, nie nadajesz się" niż kłamać. Poza tym jak jest ktoś taki, program ma większą oglądalność (patrz "Idol" "mam talent")

można ale bez tej całej takiej otoczki jaka wokół siebie robi

Konto usunięte
Konto usunięte: Krupa aby nie mu sztucznych ust i botoksu? ;>

nie wiem ..ale usta ma podejrzane :>

Konto usunięte
Konto usunięte: i muszę przyznać, że polska edycja jest bardzo skromna. Nie podobają mi się werdykty jury, ani tematyka zdjęć (jak da mnie jest ona za bardzo zróżnicowana dla modelek. Każda powinna mieć to samo, a nie, że jedna w sukni ślubnej, a druga jest naga. btw. chyba tylu cycków naraz, co w polskiej edycji Top Model, nie widziałam nawet po godzinie 23)

na słaby program :tak:
i te ...przyuczenia do zawodu :lol: .. z dupy wzięte :nie:

==========
tym razem pożegnaliśmy Paulinę Pszech


z najlepsze zdjęcie sesji uznano fotografię Kasi Smolińskiej


a o to pozostałe zdjęcia

Które wam się spodobała najbardziej ?
Które najmniej ?
i Kogo Wy byście odesłali do domu ?


Weronika Lewicka


Paulina Papierska


Pamela Jedziniak


Ola Kuligowska


Beata Szarłowska


Anna Piszczałka


Marta Szulawiak


Emilia Pietras


Nicole Rosłoniec
...Ignorance is bliss...
Soiko
Soiko
  16 października 2010
RexMundi
RexMundi: a słyszałaś o jej rewelacjach ..chyba na facebooku -- że tam są podstawione modelki i ylk odwie chyba są tylko naturalne z ulicy ?

Nie wyglądają na zawodowe modelki.

RexMundi
RexMundi: a mnie wkurza jej podejście ..wywaliłbym ją w tym odcinku

Zuza była 100razy gorsza.

RexMundi
RexMundi: tym razem pożegnaliśmy Paulinę Pszech

Paris :pavarotti: no trudno, ale po metamorfozie spodobała mi się. zdjęcie z tym dziwactwem na szyi wyszło boskie.

RexMundi
RexMundi: z najlepsze zdjęcie sesji uznano fotografię Kasi Smolińskiej

Wreszcie! Ma coś w sobie maleństwo (:

RexMundi
RexMundi: Beata Szarłowska

Ona ma coś w sobie, mimo że jest brzydko ale moim zdaniem powinna wygrać.
shamaramorgan
shamaramorgan
  16 października 2010
RexMundi
RexMundi: ona to w ogóle ... przestylizowana na maxa jest

podobno nie ma parcia na szkoło, a pcha się tam, gdzie nie powinna.

RexMundi
RexMundi: można ale bez tej całej takiej otoczki jaka wokół siebie robi

może liczy na swój program, jak Kuba albo Szymon :D

RexMundi
RexMundi: ========== tym razem pożegnaliśmy Paulinę Pszech

proszę mi nie spoilerować! jeszcze nie oglądałam poprzedniego odcinka :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.