RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010 (pierwszy post)
Witam



Rusza pierwsza polska edycja autorskiego programu znanej modelki Tyry Banks: "Top Model. Zostań Modelką

Już od września na antenie TVN zobaczymy zmagania 13 dziewczyn w programie "Top Model. Zostań Modelką!" W przygotowaniu do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie.



W roli prowadzącej zobaczymy znaną modelkę, Joannę Krupę.
Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledzić będzie Jury, w którym zasiadają:
fotograf - Marcin Tyszka
projektant mody - Dawid Woliński
dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska
gość specjalny.



To oni wraz z prowadzącą, co tydzień decydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i musi odejść z programu.
Dodatkowych atrakcji na pewno dostarczą nam Michał Piróg i Magdalena Mielcarz występujący w programie jako opiekunowie i trenerzy modelek.


Przez 12 tygodni będziemy mogli obserwować walkę o nagrodę główną, na którą składają się:
kontrakt z Max Factor,
sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour"
międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.
W finale to my zdecydujemy, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką!".

=====

Pytania ogólne

- Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka)
- Macie juz swoją faworytkę ?
- Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ?
- Kasa ważniejsza od talentu ?
- Joanna Krupa vs. Magda Mielcarz - która Hot or Not ?
- Oglądacie/ oglądaliście inne edycje Top Models ? ( amerykańską/ brytyjską )

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  1 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: to jakas kpina

tak to jest jak głosuja telewidzowie
nie pierwszy i nie ostatni raz

bez sensu to - albo jury bawi sie do końca i ono decyduje która polka ma reprezentowac nasz kraj w świeci a nie ludzie których bierze na litość dziewczyna której trzeba tłumaczyć w programie na żywo co do niej powiedział jakiś tam zagrancizny gościu ze świata mody po angielsku

ładnie Ola się dziś prezentowała

większe moje żale na temat finału po sobotniej powtórce
...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  1 grudnia 2010

wyniki sfałszowane :ninja:

Endzi
Endzi
  1 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: wygrywa Paulina WTF to jakas kpina

:crylol: chyba udpali na głowę! Ola było o niebo lepsza :( Kurde ile razy jej zdjęcia były naj, profesjonalnie się zachowywała, nie robiła scen... nie rozumiem.
Endzi
Endzi
  1 grudnia 2010

idę spać, a finał obejrzę jutro, bo mam w plecy jeszcze 2 odcinki... w sumie nie wiem po co ehhh...

A Kaśka mieszka u mnie na wsi :ziober2:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  2 grudnia 2010

Paulina mi się podobała, ale na finał to ona się nie nadawała :ninja:, tak to jest jak ludzie głosują.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 grudnia 2010
Grinch
Grinch: tak to jest jak głosuja telewidzowie nie pierwszy i nie ostatni raz

A morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany, chcesz wygrać program w tvn? bądź biedny i zapłakany

:rotfl:

Endzi
Endzi: chyba udpali na głowę! Ola było o niebo lepsza :( Kurde ile razy jej zdjęcia były naj, profesjonalnie się zachowywała, nie robiła scen... nie rozumiem.

Cóż widać widzów urzekła jej historia. Ale to nie ten program ... :ziober2:

Endzi
Endzi: A Kaśka mieszka u mnie na wsi

:zakochany:!
Proszę ją pozdrowić ewentualnie daj mi jej adres to wyśle jej ciepłe słowa - od fana:ninja:
Zadziora
Zadziora
  2 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: Cóż widać widzów urzekła jej historia. Ale to nie ten program ...

Widzowie to się chyba nie znają :ninja: miła dziewczyna, ale nie nadaje się na top modelkę ;]

LeonGrande
LeonGrande: Proszę ją pozdrowić ewentualnie daj mi jej adres to wyśle jej ciepłe słowa - od fana

Jak ją spotkam ;) Nie wiem czy tu jeszcze mieszka, może teraz się wyprowadzi, bo jest "sławna" :D

Idę oglądać 2 ostatnie odcinki!

P.S. Będzie następna edycja?
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  2 grudnia 2010
Zadziora
Zadziora: Nie wiem czy tu jeszcze mieszka, może teraz się wyprowadzi, bo jest "sławna" :D

http://film.wp.pl/idGallery,7666,idPhoto,255447,galeria.html?ticaid=1b596&_ticrsn=3

no wlasnie, moze wyemigrowac:ziober2:
jak dla mnie, to ona była "tap madeeel"

Zadziora
Zadziora: P.S. Będzie następna edycja?

Podobno ma być i podobno ma zostać jedynie Dżoanna z tego składu dżuryji.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  4 grudnia 2010

Obejrzalem dzis powtórke, zdecydowanie zwyciestwo Pauliny to jakies nieporozumienie, kompletnie jej nie widze na wybiegu.
Ola wygrała bezapelacyjnie. Ania jakas taka była malo przekonwująca.

Swoja drogą Pamela (taka laska) szuka osoby towarzyszącej na studniówke ? wtf ?!
:mrgreen: wysyłam cv

Zadziora
Zadziora
  4 grudnia 2010
LeonGrande
LeonGrande: jak dla mnie, to ona była "tap madeeel"

Jak dla mnie też :) ale tak jak powiedziała któraś z dziewczyn " ona miała parcie straszne". Nie wiem jak Paulina się tam odnajdzie ;]

LeonGrande
LeonGrande: Podobno ma być i podobno ma zostać jedynie Dżoanna z tego składu dżuryji.

E skład spoko był.

LeonGrande
LeonGrande: Obejrzalem dzis powtórke, zdecydowanie zwyciestwo Pauliny to jakies nieporozumienie, kompletnie jej nie widze na wybiegu. Ola wygrała bezapelacyjnie. Ania jakas taka była malo przekonwująca.

Gdzie widziałeś? Ja nie oglądałam finału a na VOD jeszcze nie ma :and:

LeonGrande
LeonGrande: Swoja drogą Pamela (taka laska) szuka osoby towarzyszącej na studniówke ? wtf ?! wysyłam cv

Ładna, ale duża była i taka płaczka ;]
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  5 grudnia 2010
Zadziora
Zadziora: " ona miała parcie straszne"

Ambitna dziewczyna, wiedziala do czego dąży, w pelni swiadomie sie starała by wygrać, inne wolały płakać i ciągle sie użalać nad swoim losem.
Widać to była lepsza strategia.

Zadziora
Zadziora: E skład spoko był.

Konto usunięte
Konto usunięte: producenci w pełni zadowoleni są tylko z pracy Joanny Krupy (31 l.). Ona może być pewna udziału w kolejnej edycji. Z programem pożegnać się za to mają Karolina Korwin-Piotrowska (39 l.), fotograf Marcin Tyszka (34 l.) oraz projektant Dawid Woliński (33 l.). Producentom oraz widzom nie podoba się, że wymieniona trójka za ostro wypowiada się o kandydatkach, często wpędzając je w kompleksy. - Producenci liczyli na ostre komentarze Karoliny Korwin-Piotrowskiej i wojnę na słowa między Dawidem Wolińskim a Marcinem Tyszką. Tymczasem okazało się, że widzowie ich nie kupują


Zadziora
Zadziora: Gdzie widziałeś? Ja nie oglądałam finału a na VOD jeszcze nie ma

Zawsze w soboty o 12:30 leciały powtórki srodowych odcinkow :woot:

Zadziora
Zadziora: ale duża była

W sensie nie anorektyczka? i dobrze, choc cycki troche za małe.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.