RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  29 września 2010 (pierwszy post)
Witam



Rusza pierwsza polska edycja autorskiego programu znanej modelki Tyry Banks: "Top Model. Zostań Modelką

Już od września na antenie TVN zobaczymy zmagania 13 dziewczyn w programie "Top Model. Zostań Modelką!" W przygotowaniu do niekonwencjonalnych i zaskakujących sesji zdjęciowych pomogą im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie.



W roli prowadzącej zobaczymy znaną modelkę, Joannę Krupę.
Postępy początkujących w tej branży dziewczyn śledzić będzie Jury, w którym zasiadają:
fotograf - Marcin Tyszka
projektant mody - Dawid Woliński
dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska
gość specjalny.



To oni wraz z prowadzącą, co tydzień decydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i musi odejść z programu.
Dodatkowych atrakcji na pewno dostarczą nam Michał Piróg i Magdalena Mielcarz występujący w programie jako opiekunowie i trenerzy modelek.


Przez 12 tygodni będziemy mogli obserwować walkę o nagrodę główną, na którą składają się:
kontrakt z Max Factor,
sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour"
międzynarodowy kontrakt z agencją modelek.
W finale to my zdecydujemy, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką!".

=====

Pytania ogólne

- Oglądacie lub macie zamiar oglądać ten program
- Kogo w tym jury byś wymieniła/ wymienił i dlaczego
- Dlaczego w każdym polskim show musi byc jakiś jur który jest chamem lub na takiego się kreuje ( patrz. Tyszka)
- Macie juz swoją faworytkę ?
- Czy jest sens by przez cały program o tym kto odpada decydowało jury ( powiedzmy fachowcy) a sam finał i zwyciężczynię widzowie ?
- Kasa ważniejsza od talentu ?
- Joanna Krupa vs. Magda Mielcarz - która Hot or Not ?
- Oglądacie/ oglądaliście inne edycje Top Models ? ( amerykańską/ brytyjską )

=====

Temat jest poświęcony całemu programowi a nie pojedynczym odcinkom
tak więc wszelkie pytania i opinie proszę umieszczać tu i nie tworzyć nowych tematów

=====

UWAGA
Jeśli Twoja opinia na temat tego programu jest negatywna
wyraź ją w kulturalny sposób a najlepiej także uargumentuj ją.
Uszanuj także osoby które lubią tego typu programy
oraz uczestników którzy w tym programie wystąpili

w przeciwnym razie
:ban:

====

Pozdrawiam
Zapraszam do dyskusji
...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  18 listopada 2010
LeonGrande
LeonGrande: Zakladzik ?

o co? :ninja:

LeonGrande
LeonGrande: Na taką polke to musimy poczekac do kolejnej edycji

może za 10 lat i podobną znajdą, chociaż wątpliwe...ona była jedyna w swoim rodzaju :zakochany:

LeonGrande
LeonGrande: a za 7 lat, swoja córke puść na casting

mam nadzieję że nie przyjdzie jej do głowy taki zawód :ninja:
ale do you can dance bym puściła :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: Pewnie standartowo sie rozpłakała i powiedziala "no ale ja nie potrafię "

ahahahahahaha :crylol:
to całkiem możliwe :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o co?

Musze sie zastanowic co by spowodowalo usmiech na mej twarzy :rotfl:
bo to ze wygram jest wrecz oczywiste

Konto usunięte
Konto usunięte: może za 10 lat i podobną znajdą, chociaż wątpliwe...ona była jedyna w swoim rodzaju

Hmmm po polskich ulicach, po polskich plazach chodzi mnóstwo pieknych kobiet, te co sa w programie hmmm nazwalbym przecietne : P
moze w nastepnej edycji wejdzie jakas rakieta:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: mam nadzieję że nie przyjdzie jej do głowy taki zawód ale do you can dance bym puściła

A gdyby sama chciala sprobowac, to odradzalabys jej czy wspierala ? :woot:

Tak wymiata na parkiecie ?:pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: ahahahahahaha to całkiem możliwe :D

Wtedy bym powiedzial, no dobra, w takim razie sie odwróć i sie nie ruszaj :rotfl:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 listopada 2010

Aaa i jeszcze jedno pytanie, jakbys zareagowala, gdy poszla do takiego programu majac 17 lat i tam pozowała nago :woot:

moonlight28
moonlight28
  18 listopada 2010
LeonGrande
LeonGrande: Musze sie zastanowic co by spowodowalo usmiech na mej twarzy

już sama rozmowa ze mną powoduje uśmiech na Twej twarzy :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: bo to ze wygram jest wrecz oczywiste

o łosiu, przeliczysz się :ziober2:

LeonGrande
LeonGrande: moze w nastepnej edycji wejdzie jakas rakieta

tego Ci życzę :rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: A gdyby sama chciala sprobowac, to odradzalabys jej czy wspierala ?

odradzałabym ale decyzja i tak by należałą do niej, a jeśli już by uznała że jednak próbuje to wtedy nie pozostałoby nic jak wspierać :D

LeonGrande
LeonGrande: Tak wymiata na parkiecie ?

lubi bardzo, ale nie ma takich możłiwości rozwoju jakbym chciała

LeonGrande
LeonGrande: Wtedy bym powiedzial, no dobra, w takim razie sie odwróć i sie nie ruszaj

zupełnie jak z kukłą :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już sama rozmowa ze mną powoduje uśmiech na Twej twarzy

Co nie znaczy ze chcialbym cos wiecej :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: o łosiu, przeliczysz się

Twój typ na dzis?

Konto usunięte
Konto usunięte: odradzałabym

Czyli uwazasz ze takie programy to nie jest dobry sposob na promocje wlasnej osoby :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: lubi bardzo, ale nie ma takich możłiwości rozwoju jakbym chciała

Mysle ze na bank beda jeszcze istniec takie programy : D
a jak nie ju ken dans to pewnie inny powstanie : P

Konto usunięte
Konto usunięte: zupełnie jak z kukłą :D

Znów te dziwne aluzje :rotfl: :rotfl:
moonlight28
moonlight28
  18 listopada 2010
LeonGrande
LeonGrande: Co nie znaczy ze chcialbym cos wiecej

:rotfl:

LeonGrande
LeonGrande: Twój typ na dzis?

bezapelacyjnie Ola i tylko ona

LeonGrande
LeonGrande: Czyli uwazasz ze takie programy to nie jest dobry sposob na promocje wlasnej osoby

program jak program, jeśli zrobiłaby to tylko dla zabawy byłabym na tak
w innym przypadku musi być uświadomiona z czym wiąże się modeling, wystarczy zbyt słaba psychika i dziewczyny siadają, często pakując się jeszcze w inne tarapaty przy okazji ;)

LeonGrande
LeonGrande: Mysle ze na bank beda jeszcze istniec takie programy : D a jak nie ju ken dans to pewnie inny powstanie : P

pewnie tak

LeonGrande
LeonGrande: Znów te dziwne aluzje

ach tam :ziober2:

idę coś wszamać :D
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bezapelacyjnie Ola i tylko ona

Przegra w finale, zajmie 2 miejsce:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: w innym przypadku musi być uświadomiona z czym wiąże się modeling, wystarczy zbyt słaba psychika i dziewczyny siadają, często pakując się jeszcze w inne tarapaty przy okazji ;)

No ale dla osob z malych miejscowosci to jedyna szansa by sie wypromowac w swiat:ninja:
takze sa tez jakies plusy, te co odpadły mozliwe ze tez sie gdzies zahaczą.

Konto usunięte
Konto usunięte: idę coś wszamać :D

Smacznego:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  20 listopada 2010

Dobra obejrzałem powtórkę

Ciesze się okropnie że w końcu odpadła Beata - bo jej uroda odpychała równie mocno jak charakter. Co prawda na fotach wychodziła całkiem dobrze..ale wiadomo retusz :ninja:

Kasia udowodniła że jest profesjonalistką i inteligentną dziewczyną lecz nie wiem.. nie widzę jej jako modelki - ciut za niska, ale jako reporterka w świecie mody czy jakiejś innej telewizji myślę żeby się sprawdziła

Weronika - sympatyczna i pocieszna ale nie modelka..duże szanse na latanie z mikrofonem po mieście i wypytywaniem przechodniów o ich gust muzyczny czy randki dla VIVY

Paulina - kolejna do odstrzału

Ola - Idealna osoba do wygrania tego programu , uroda i figura odpowiednia, dobry wzrost i widać ze nie jest ani głupiutka ani jakaś paranoiczka

Ania - zaszła już daleko myślę że będzie w pierwszej trójce ale odpadnie jako ta trzecia - za mało pewna siebie i to ją zniszczy

Biorąc pod uwagę że o zwycięstwie zadecydują telewidzowie wszystko zależy od tego jak pokażą uczestniczki - finał pomiędzy Kasią i Ola - mój sms pójdzie na Ole

co do przyszłego programu ciesze się że w końcu będą się uczyć się chodzić na wybiegu bo z tego co ja tam widzę jak się poruszają na tym wybiegu podczas eliminacji to tragedia .. a największa porażką jest Paulina i ona odpadnie w następnym odcinku ..zagrożona będzie z Weronika - obie nie potrafią chodzić

aha i osobne zdanie dla pani Korwin - Piotrowskiej --- MEGA :zonk:

niech już kończy się ta edycja i wymieniają to jury bo mnie krew zalewa

...Ignorance is bliss...
moonlight28
moonlight28
  20 listopada 2010
RexMundi
RexMundi: Biorąc pod uwagę że o zwycięstwie zadecydują telewidzowie wszystko zależy od tego jak pokażą uczestniczki - finał pomiędzy Kasią i Ola - mój sms pójdzie na Ole

czytałam ostatnio że w finale będą 3 uczestniczki ;)

RexMundi
RexMundi: Ola - Idealna osoba do wygrania tego programu , uroda i figura odpowiednia, dobry wzrost i widać ze nie jest ani głupiutka ani jakaś paranoiczka

YES :ziober2:
ziewadeuko
ziewadeuko
  25 listopada 2010

GUDBAJ KASIU! :w00t:

Olcia :zakochany: no i Ania dała radę.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 listopada 2010
za nami półfinał w tym odcinku odpadły 2 uczestniczki

Nasze modelki wyjechały do Mediolanu na Tydzień mody
jeszcze pierwszego dnia po castingach związanych z chodzeniem na wybiegu
pożegnano Weronikę Lewicką



W drugim dniu troche sie działo
Ania dostała się na pokaz mody a Kasia zostala wybrano jako reprezentantka modelek do przeprowadzenia wywiadów za kulisami ze znanymi postaciami świata mody

odbyła sia także sesja - " Romans w Mediolanie"

a później odbyły się ostatnie obrady jury

i uzgodnili że z programem przed samymi finałem pożegna się
Kasia Smolińska





a do finału dotarły trzy uczestniczki
o tym która z nich zdobędzie tytuł TOP Model zadecydują telewidzowie juz za tydzień w programie na żywo

oto finalistki

Paulina Papierska





Anna Piszczałka





Aleksandra Kuligowska





Która dziewczyna zostanie pierwszą Top Model ?

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2010

To jakas kpina :zonk: wyrzucaja najatrakcyjniejsza kobieta, a zostawiaja dwie totalne sieroty
a) my english is not good
b) ja sie wstydze, no nie wiem jestem niesmiala.
Powinni zmienic nazwe programu na TAP SJEROT - odwzorowuje finalistki w 100%.
Kasia zasluzyla na bycie w finale kosztem tej koszmarnej Anki oraz ciagle nie wiedzacej o co kaman Pauliny..

Coz, po opadnieciu Kasi, ta cala Ola rozgromi dwie pozostale, po prostu nie sa godnymi konkurentkami, zero szans.
Uzasadnienie, Paulina buzke i cialo ma nienajgorszą ale moim zdaniem nie nadaje sie na modelke, za wysokie dla niej progi, biedaczka sie w tym swiecie pogubi nie dogada (jako ciezko mi uwierzyc ze sie nauczy angielskiego) nie wspominajac ze zero pojecia ma o modzie, nie jest w ogole w tym swiecie rozeznana, taka biedaczka polaczka z malej wsi dostala sie i chce tym programem bardziej uwierzyc w siebie niz cos zdzialac karierowo. Teraz czas na Anne, kompletnie mi sie ona nie podoba, wyglada jak wyciagnieta z grobu, zero sexapilu, moze cialo podchodzi pod modelke, ja w niej nic nie widze, kompletnie nic. No i ta ciagle niesmialosc, wstyd, malo co jej rumience nie wyskoczą.
Ola? nigdy sie jej zbytnio nie czepialem, uroda całkiem ok, jest pociagajaca na swoj sposob, widze tu jakas mala szanse na zrobienie kariery, warunki na pewno ma. Z tych co pozostaly moim zdaniem sily sie rozkladaja nastepujaco : P- 10%, A-20%, O-70%.

Dziekuje za uwage :mrgreen:

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  25 listopada 2010

Kasi finał sie należał
nawet musze sie poprawić bo pisalem że jest za niska ale z tego co zobaczylem to jest od Oli wyższa o kilka centymetrów
odpaśc Powinna Paulina i najbardziej sie boje tego że kupi widzów na litość i dadza jej wygrać

...Ignorance is bliss...
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  25 listopada 2010
http://film.onet.pl/seriale/1,4,8,78125816,200463762,10201853,0,forum.html

Tak bardzo prawdziwe:mrgreen:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  1 grudnia 2010

Fajnie, mecz sie skonczyl, to przelaczylem na tvn patrze a tam ogloszenie wynikow, ku mojemu zdziwieniu ... wygrywa Paulina WTF :rotfl:

to jakas kpina :ziober2:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.