TAKEmeTOtheSKY
TAKEmeTOtheSKY
  31 lipca 2010 (pierwszy post)

Chciałem opowiedzieć Historie {dawne Historie} .

Kiedyś tortury według władz a nawet zwykłych strażnikow wyglądały masakrycznie tzn.

Tortury wyglądały w sposób jak np za zrobienie czegoś złego lub trzymania jakiś wiaomości ważnych ::: Ludzie potrafili zamknąc sprawce na 1 tydzień do lokum w którym był przywiązany do krzesła i kapała mu prosto na głowe "WODA" skóra zaczeła się kurczyć i marszczyć po czym dostawała się do mózgu i czekało jeszcze następne 2 godz cierpienia .

Co myślicie o takim czymś ?

ja osobiście uważam że jest to głupota ludzkiego umysłu .Czekam na odp pozdrawiam

TAKEmeTOtheSKY
TAKEmeTOtheSKY
  7 sierpnia 2010

no uważam że to była głupota osobiście :} .
Weźmy głupi ale realny przykład .....
pomyśl jak był by ktoś z twojej rodziny w lochach torturowany ktoś bliski którego kochasz :nawet w tych czasach: twierdziła byś dalej że to było słuszne ?
do mnie doszły informacje nie wiem czy prawidłowe ale raczej tak bo mówiłmi to nauczyciel hist !że większość z tych ludzi oczywiście nie wszyscy była w spiskach :}

Aivalar
Aivalar
  8 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pomyśl jak był by ktoś z twojej rodziny w lochach torturowany ktoś bliski którego kochasz :nawet w tych czasach: twierdziła byś dalej że to było słuszne ?

Oczywiście ,że nie.
Jeżeli miałabym 100% pewności ,że jest niewinny.
Niemniej wówczas ludzie byli wychowywani w przemocy ,biedzie i ludobójstwie.
Dla nich było to 'normalne' tak jak dla Nas fakt ,że jakiś człowiek idzie do więzienia bo zabił swoją żonę i dziecko - tak jak dla Nas jest normalne ,że policjant zatrzymuje i wlepia mandat pijanemu kierowcy.

Konto usunięte
Konto usunięte: do mnie doszły informacje nie wiem czy prawidłowe ale raczej tak bo mówiłmi to nauczyciel hist !że większość z tych ludzi oczywiście nie wszyscy była w spiskach :}

Spiski spiskami.
Nigdy do końca nie było wiadomo kto jest winny a kto nie.
Nie było takich dowodów jakimi dysponują ludzie w XXI wieku.
Niemniej uważam ,że każdy starał się przeżyć ,za wszelką cenę.
Jeden zdradzał drugiego bo chciał przeżyć i chciał by przeżyła jego rodzina - to było na tej zasadzie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.