RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010 (pierwszy post)
Mam nadzieję że ten temat będzie działał - bo do ostatniego w ogóle nie mogę wejść :zonk:

Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?
Na jakie premiery Wy czekacie ?
Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać
Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

(jaki i kogo widzicie z aktorów ) - mile widzana argumentacja
Potencjalna Gwiazda roku ?

oto kilka propozycji filmów na nadchodzący rok
( głównie te które sam z chęcią obejrzę )

Parnassus



Tytułowe imaginarium to widowisko, w trakcie którego publiczność wybiera między radością a smutkiem, światłem a mrokiem. Z nim to właśnie jeździ po świecie Dr Parnassus , który zawarł pakt z diabłem : w zamian za nieśmiertelność musi oddać mu swoje pierworodne dziecko: 16-letnią córkę Valentinę. Nie zamierza jednak tego zrobić...

no i jedna postać grana przez : Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell

Wszystko, co kocham



Opowiada o wzlotach i upadkach grającego punk-rocka nastolatka, któremu przyszło dorastać w okresie Stanu Wojennego.

Amelia Earhart



Film opowiada historię jednej z najsłynniejszych amerykańskich pilotek. Hilary Swank wciela się w postać Amelii Earhart - słynnej pionierki lotnictwa, poetki i feministki, która zaginęła bez wieści nad Oceanem Spokojnym podczas próby okrążenia kuli ziemskiej wzdłuż równika w 1937 roku...

Alicja w Krainie Czarów



19-letnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do kapryśnego świata ponownie łącząc się z przyjaciółmi z dzieciństwa: Białym Królikiem, Tweedledee'm i Tweedledum'em, Susłem, Gąsienicą, Kotem z Cheshire, i oczywiście z Szalonym Kapelusznikiem (Johnny Depp). Alicja wyrusza w fantastyczną podróż, aby odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie i zakończyć okrutne rządy Czerwonej Królowej (Helena Bonham Carter).
plus Tim Burton za kamerą

Musze sobie darować resztę filmów bo mnie szlak trafi zaraz przez ten mój net :zonk:
ale mam nadzieję ze w temacie jeszcze coś dorzucę od siebie a coś zacytuję od Was :)

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
MisPushUpek
MisPushUpek
  8 stycznia 2010

Napracowałes się :D

RexMundi
RexMundi: Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?

Ciężko stwierdzić. Nie śledzę tego co jest w produkcji.
Niech 2010 rok sprzyja kinomanom :rock:

RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Właściwie to nie czekam. Wyczytuję ciekawe recenzje oraz opinie użytkowników na filmweb'ie. Jeżeli coś przypadnie mi do gustu to oglądam :)
Z filmów, które poleciłeś to jedynie "Parnassus" wydaje sie ciekawy. Kręcą mnie mroczne klimaty :ninja:

Ja osobiście chciałbym, aby powstał film oparty na poemacie Dantego Alighieri pt. "Boska Komedia". Efekty specjalne w dzisiejszej kinematografii mogłyby sprostać temu wyzwaniu.

Jako chłystek z podstawówki interesowałem sie Dragon Ballem. Film powstał. 1 Część to gniot. Jak spieprzą kolejny epizod to leje ciepłym moczem na tą produkcję ;D

RexMundi
RexMundi: Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać Remake ?

Filmy, które przypadły krytykom do gustu.
Dobry scenariusz, pomysł na wykonanie, ale zła realizacja = Remake :D

Pozdro.
HandOfFate
HandOfFate
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja osobiście chciałbym, aby powstał film oparty na poemacie Dantego Alighieri pt. "Boska Komedia". Efekty specjalne w dzisiejszej kinematografii mogłyby sprostać temu wyzwaniu.

nie wiem czy sie orientujesz, ale gra powstała, mega efekciarska, jakos luty marzec ma wyjsc na ps3 i x360, gralem w demo, genialne...god of war w klimatach piekielnych :]
Ale slusznie, podroz Dantego przez kolejne kregi piekla to doskonaly material na film, moze ktos sie tym kiedys zainsteresuje, byle zrobili z tego film od 18 lat a nie grzeczna opowiastke dla 15latkow :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako chłystek z podstawówki interesowałem sie Dragon Ballem. Film powstał. 1 Część to gniot. Jak spieprzą kolejny epizod to leje ciepłym moczem na tą produkcję ;D

Nie widzialem, trailer mowil sam za siebie, a mowil "nie ogladaj pelnej wersji"
ma byc kolejna czesc kinowa? :woot:
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  9 stycznia 2010
Prince of Persia: The Sands of Time - Czekam na ten film od pierwszej chwili w której dowiedziałem się, że on powstaje. Mam nadzieje, że się nie zawiodę bo jestem ogromnym fanem serii gier o Księciu Persji.

Parnassus - Hołd w stronę Heath'a Ledger'a który zmarł w trakcie kręcenia tego obrazu. Jego rolę dokończyli Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell którzy pokazali, że robią to z dobrego serca przekazując swoje honoraria dla 2-letniej córki Heath'a. Brawo!

Salt - Nie lubię Angeliny ale muszę to obejrzeć ze względu na naszą gwiazdę - Daniela Olbrychskiego, przekonamy się czy ten cały szum wokół tego filmu i niby ważnej roli Pana Daniela był słuszny.

Grown Ups - Komedyjka ze świetną obsadą: Steve Buscemi , Adam Sandler, Salma Hayek, Rob Schneider czy Kevin James. Sądząc po trailerze ambitne kino to to nie będzie ale komedie są po to aby się rozerwać i odstresować a nie zagłębiać się w fabułę i wytykać błędy aktorów.

Alice in Wonderland - Johnny Depp to marka sama w sobie i mimo, że to już kolejny film o Alicji to warto się na niego wybrać i przypomnieć sobie tę historię. :)

Child's Play - Nie wiem czy to oficjalne info - ale według serwisów filmweb.pl i imdb.com powstaje re-make horroru/komedii "Laleczka Chucky" który ma mieć premierę w tym roku. Z chęcią zobaczyłbym odświeżoną wersję historii szalonego Charles'a Lee Ray'a. :D

A jutro wybieram się na do kina na komedię "Avatar" która zarobiła do tej pory ponad 1 mld wydając "zaledwie" 300 mln na produkcję i 250 mln na reklamę - Cameron to chory człowiek! Ale dołożę 20 zł do tej machiny... :rock: :crylol:
ZioMen
ZioMen
  9 stycznia 2010

A ja tam czekam na film o PFK ^^.

JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  10 stycznia 2010

Byłem dziś na "Avwatarze" - pozytywnie choć szału nie robi.

shamaramorgan
shamaramorgan
  10 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Byłem dziś na "Avwatarze" - pozytywnie choć szału nie robi.

zgadzam się :tak:
margotka
margotka
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: obys nie miala racji!!!!!!! wypluj to :D


nie-e:P ...

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądałam, nic nie straciłaś.. w filmie ciągle to samo - rozszarpywanie ciał


hm,.. czyli póki co nie będę oglądać.. od kiedy jestem w ciązy filmy z grzebniem w bebechach, jakoś mnie odrzucają:/
JoseMourinhoJr
Posty: 4525 (po ~107 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
JoseMourinhoJr
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zgadzam się

Od początku denerwował mnie ten cały szum wokół tego filmu.
Poszedłem do kina, żeby się przekonać czy to 3D faktycznie takie super i w ogóle...
Spodziewałem się czegoś lepszego - może to dlatego, że to był mój pierwszy oglądany w kinie film 3D i nie mogę go porównać z jakimś innym - trailer Shreka Forever podobał mi się bardziej jeżeli o technologię 3D chodzi :mrgreen:.

Pozytywnie zaskoczyłem się w kwestii fabuły, niby taki re-make "Pocahontas" ale fajnie to zrobione. Do łez mnie nie wzruszył ale skłonił do przemyśleń...

Świat Pandory piękny ^^
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  12 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

http://www.youtube.com/watch?v=KSqL9ygBCck&feature=fvst
Robin Hood ,bo lubie takie klimaty
http://www.youtube.com/watch?v=q6CJenNMsb4&feature=channel
Clash of the Titans
http://www.youtube.com/watch?v=Z8EA7EbFX4k
Prince of Persia
http://www.youtube.com/watch?v=nfheb4Qhb_U
Salt ,ciekawe co tam dziadek Daniel zaprezentuje...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  12 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Świat Pandory piękny ^^

ale wywołuje depresje i myśli samobójcze :lol:
w Stanach podobno ponad 1000 osób po obejrzeniu Avatara chciało popełnić samobójstwo bo zdołowała ich rzeczywistość :zonk:
...Ignorance is bliss...
79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  12 stycznia 2010
JoseMourinhoJr
JoseMourinhoJr: Świat Pandory piękny ^^


RexMundi
RexMundi: e wywołuje depresje i myśli samobójcze w Stanach podobno ponad 1000 osób po obejrzeniu Avatara chciało popełnić samobójstwo bo zdołowała ich rzeczywistość

...moja kobieta musiała zdjąć okulary 3D - ma lek wysokości...

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

MisPushUpek
MisPushUpek
  13 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale slusznie, podroz Dantego przez kolejne kregi piekla to doskonaly material na film, moze ktos sie tym kiedys zainsteresuje, byle zrobili z tego film od 18 lat a nie grzeczna opowiastke dla 15latkow :/

Na pewno spieprzą...jak zawsze :/
Zalezy jaki rezyser sie za to weźmie :D
Dzięki za cynk o grze. Luknę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ma byc kolejna czesc kinowa?

Skończyło sie tak, że zapowiada się na kolejną część. Zobaczymy.
HandOfFate
HandOfFate
  14 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno spieprzą...jak zawsze :/ Zalezy jaki rezyser sie za to weźmie :D

Jak dla mnie to robota dla Petera Jacksona albo Tima Burtona, oboje potrafia doskonale kreowac atmosfere i swiat w swoich obrazach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dzięki za cynk o grze. Luknę :)

Narazie jest demo, ostatnio pobralem z Playstation Network na PS3 i gralem, genialne, jesli grales w God of War na PS2 i Ci sie podobalo, to ta gra jest dla Ciebie.
Pelna wersja na PS3 i X-Klocka jakos luty albo marzec ma byc, nie pamietam dokladnie.
Ale swiat gry, graficznie piekna sprawa, stylizacja mega, wszystko takie...demoniczne, fajne, zreszta popatrz na filmiki na YT bedziesz wiedzial o czym pisze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Skończyło sie tak, że zapowiada się na kolejną część. Zobaczymy.

Pierwszej nie widzialem, nie zapowiada sie tez zebym ja zobaczyl
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  14 stycznia 2010

Chętnie obejrze Alicje w Krainie Czarów, Parnassusa.
Z pewnością nie skuszę się na remake Koszmaru z Ulicy Wiązów - niektórych rzeczy nie powinno się ruszać, powinny zostać takie, jakimi je stworzono na początku.

+ do obejrzenia
HP, Opowieści z Narnii,
i reklamowali ostatnio jakiś chyba o wampirach :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.