RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010 (pierwszy post)
Mam nadzieję że ten temat będzie działał - bo do ostatniego w ogóle nie mogę wejść :zonk:

Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?
Na jakie premiery Wy czekacie ?
Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać
Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

(jaki i kogo widzicie z aktorów ) - mile widzana argumentacja
Potencjalna Gwiazda roku ?

oto kilka propozycji filmów na nadchodzący rok
( głównie te które sam z chęcią obejrzę )

Parnassus



Tytułowe imaginarium to widowisko, w trakcie którego publiczność wybiera między radością a smutkiem, światłem a mrokiem. Z nim to właśnie jeździ po świecie Dr Parnassus , który zawarł pakt z diabłem : w zamian za nieśmiertelność musi oddać mu swoje pierworodne dziecko: 16-letnią córkę Valentinę. Nie zamierza jednak tego zrobić...

no i jedna postać grana przez : Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell

Wszystko, co kocham



Opowiada o wzlotach i upadkach grającego punk-rocka nastolatka, któremu przyszło dorastać w okresie Stanu Wojennego.

Amelia Earhart



Film opowiada historię jednej z najsłynniejszych amerykańskich pilotek. Hilary Swank wciela się w postać Amelii Earhart - słynnej pionierki lotnictwa, poetki i feministki, która zaginęła bez wieści nad Oceanem Spokojnym podczas próby okrążenia kuli ziemskiej wzdłuż równika w 1937 roku...

Alicja w Krainie Czarów



19-letnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do kapryśnego świata ponownie łącząc się z przyjaciółmi z dzieciństwa: Białym Królikiem, Tweedledee'm i Tweedledum'em, Susłem, Gąsienicą, Kotem z Cheshire, i oczywiście z Szalonym Kapelusznikiem (Johnny Depp). Alicja wyrusza w fantastyczną podróż, aby odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie i zakończyć okrutne rządy Czerwonej Królowej (Helena Bonham Carter).
plus Tim Burton za kamerą

Musze sobie darować resztę filmów bo mnie szlak trafi zaraz przez ten mój net :zonk:
ale mam nadzieję ze w temacie jeszcze coś dorzucę od siebie a coś zacytuję od Was :)

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Amelia Earhart http://i218.photobucket.com/albums/cc126/dismas84/192863.jpg

:zonk:
jeszcze nie ten plakat dałem
:zonk:
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  2 stycznia 2010

"Starcie Tytanów" ja czekam na to

:zakochany:
shamaramorgan
shamaramorgan
  2 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?

zauważyłam wiele ciekawych propozycji filmowych

RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Wyspy tajemnic :mrgreen:
i kolejną część Harry'ego Pottera

Alicja w krainie czarów (chciałabym obejrzeć w kinie, bo ciekawie się zapowiada w 3D)
Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
raj dla par
nostalgia anioła
Parnassus
Sherlock Holmes

RexMundi
RexMundi: Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

nie przepadam za nimi ;)
4Pure
4Pure
  2 stycznia 2010

Podobno ma bać nowa seria smallville. Czekam z niecierpliwością ;-)

margotka
margotka
  2 stycznia 2010

na alicje w krainie czarów czekam z niecierpliwością:))) ... w multikinie o tym ostatnio było:D ... RE WE LA CJA!

zapowiada sie też w styczniu premiera polskiego filmu "ciacho", którego cakowity dochód ma być przeznaczony na cele charytatywne:> ... sama obsada powinna przyciągnąć ludzi do kin

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010
tomekkolarz
tomekkolarz: "Starcie Tytanów" ja czekam na to

może byc Ciekawe o ile nie zawalą tego jakimiś bzdurnymi efektami lub co gorsza jego brakiem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: i kolejną część Harry'ego Pottera

w końcu ostatnią :)
oby była lepsza od Księcia Półkrwi bo ta pokpili strasznie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: (chciałabym obejrzeć w kinie, bo ciekawie się zapowiada w 3D)

w 3D ma wyjść także nowy Robin Hood z R.Crowe - tu jestem ciekaw jak sobie poradzą

Konto usunięte
Konto usunięte: Wyspy tajemnic

też na to czekam
lubię takie klimaty :tak:

===

także po udanym jak dla mnie Iron Manie pojawi się druga cześć Iron Man 2 na którą już czekam z zaciekawieniem ( do "jedynki" byłem niezbyt przekonany przed obejrzeniem )
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010
margotka
margotka: na alicje w krainie czarów czekam z niecierpliwością:))) ... w multikinie o tym ostatnio było:D ... RE WE LA CJA!

no pokazanie Alicji jako 19 latki jest już szalone i stylu Burtona - zapowiada sie znakomicie

margotka
margotka: "ciacho", którego cakowity dochód ma być przeznaczony na cele charytatywne:> ...

może to argument by iść :)
ale osobiście z polskich premier wolę Wszystko, co kocham
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

cóż nie chciałem ale odświeżono Koszmar z ulicy Wiązów
trochę się obawiam ruszania "dziecięcych klasyków kina grozy"
Drużyna A - czy w końcu ktoś zginie :woot: ( Liam Neeson jako Pułkownik John 'Hannibal' Smith )
Untitled Karate Kid Remake - Jackie Chan zostanie nowym panem Miyagi :wtf: :)

RexMundi
RexMundi: co nas czeka w 2010

Książę Persji - ekranizacja gry.. - trudne zadanie jak dla mnie film może być dobrą przygoda lub strasznym kiczem ;/
Saga "Zmierzch": Zaćmienie - obejrzę dla zasady :)
Shrek Forever - co za dużo to niezdrowo już dwójka mi się nie podobała i czuję ze będzie coraz gorzej ..Shrek zostanie dziadkiem :woot:
(wątki rodzinne w bajkach mnie wkurzają :) )
Predators - wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza ( film zagadka )
Priest - kolejny komiks .. oby udany
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu - byle bez dubbingu :nie:
RexMundi
RexMundi: Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać

Step Up 3-D :lol:

RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

The Hurt Locker - film z 2008 roku a u nas nadal brak premiery :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Harry'ego Pottera


RexMundi
RexMundi: w końcu ostatnią :)


muszę sie poprawić :)
Insygnia Śmierci będą w dwóch częściach - rok po roku :zonk:
a w Polsce jak dobrze pójdzie to w Styczniu :tak:..ale 2011
...Ignorance is bliss...
redeyess
redeyess
  2 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

''Eclipse''
"Valentine's day''
''Alice in wonderland''
''The lovely bones''

RexMundi
RexMundi: Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać

nie wiem czy będzie, ale jak będzie to VII część ''piły'' :ninja:

RexMundi
RexMundi: Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

tak, tak!
''Love story'' to bym chciała.. znakomity film.
Ichabod
Ichabod
  2 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?


The Book of Eli
Shutter Island
Inception
The Wolfman
Legion
Priest
The Last Airbender
The Sorcerer's Apprentice
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I

Większość na szczęście wejdzie do kin już w styczniu lub lutym.

RexMundi
RexMundi: Remake ?


Czekam na remake The Crazies, który ma swoją premierę pod koniec lutego (:
No i nowa wersja Robin Hooda z Russelem Crowe w roli główniej zapowiada się ciekawie.
Ilya
Ilya
  3 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Clash of the Titans
Prince of Persia
Legion
Daybreakers
Wilkołak
Nostalgia anioła
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  3 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ''Love story'' to bym chciała..

a para bohaterów ? jakich aktorów ;>

ogólnie widzę że dość romantycznie kino preferujesz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: The Book of Eli

nie lubie takich Falloutowych klimatów.. przynajmniej obecne filmy nie trafiają do mnie :)
ciekawe jak sobie poradzi Denzel

Konto usunięte
Konto usunięte: Inception The Wolfman Legion Priest The Last Airbender The Sorcerer's Apprentice Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I

a tu widze fantazyjnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No i nowa wersja Robin Hooda z Russelem Crowe w roli główniej zapowiada się ciekawie.

Stone chciał najpierw wyreżyserować wersje że Robin to ten zły .. ciekawe jakby to wyszło :woot:
no i podobno ma byc w 3D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czekam na remake The Crazies,

a nie martwi Cię to że np. okaże sie klapą i sprawi że oryginał tez już nie będzie tak samo "smakował" ?
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  3 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?

kazdego roku ukazuja sie bardzo ciekawe filmy, tego tez na pewno tak bedzie :tak:

RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Alice in Wonderland - kocham filmy Tima Burtona, Uwielbiam geniusz aktorski Depp'a, na film czekam bardzo niecierpliwie

Clash of the titans - Bedzie widowiskowo, i tylko tego spodziewam sie po filmie, fabule doskonale znam bo widzialem wielokrotnie pierwowzor :)

Invictus - Bo to film Clinta Eastwooda i na pewno będzie to kawał dobrego kina. Tematyka apartheidu itd, zapowiada sie wysmienicie.

Wyspa Tajemnic - Wiadomo....Scorsese, wiecej nie trzeba pisac :]

Prince od Persia - bo zapowiada się że ktoś nareszcie dobrze zekranizuje grę komputerową. Dzięki Bogu że nie wziął się za to Uwe Boll :D

Brothers - Bo ktoś już widział i mówił że świetny kawał kina

Machete - Robert Rodriguez mowi sam za siebie :]

Incepcja - Bo zapowiada sie kawał ciekawego Thrillera Sci-Fi w rezyserii genialnego Nolana, z super obsada aktorska.

Robin Hood - Ciekawe jak wyjdzie im remake, IMO Russel Crowe pasuje do tytulowej roli genialnie, ale jakos Kate Blanchett do Lay Marion juz mniej :)

Parnassus - Bo Terry Gilliam zapewni w tym filmie widzowi prawdziwa uczte dla oka.

RexMundi
RexMundi: Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać

na pewno stos polskich komedii romantycznych, kolejna piła...to beda shity, ale co kto lubi w koncu, dlatego wymyslono cale spektrum gatunkow filmowych :)

RexMundi
RexMundi: Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ? (jaki i kogo widzicie z aktorów ) - mile widzana argumentacja

Hm...
Nic mi nie przychodzi do głowy...
W tym roku Clash of the Titans i Robin Hood to juz i tak o 2 remake'i za duzo, wole jednak cos nowego czego jeszcze nie widzialem niz odgrzewane kotlety :)

RexMundi
RexMundi: Potencjalna Gwiazda roku ?

Duzo ostatnio Worthingtona, avatar, terminator 4, teraz clash of the titans...
Ja jednak obstawiam Di Caprio, zagral w Wyspie Tajemnic i w rownie genialnie zapowiadajacej sie Incepcji, stawiam ze te dwie role moga go wyniesc na prowadzenie w tym roku :)

RexMundi
RexMundi: cóż nie chciałem ale odświeżono Koszmar z ulicy Wiązów trochę się obawiam ruszania "dziecięcych klasyków kina grozy" Drużyna A - czy w końcu ktoś zginie ( Liam Neeson jako Pułkownik John 'Hannibal' Smith ) Untitled Karate Kid Remake - Jackie Chan zostanie nowym panem Miyagi :)

To bedzie porazka, chyba ze Krugera fajnie zremakeuja, ale watpie...

Konto usunięte
Konto usunięte: i kolejną część Harry'ego Pottera

tak, ostatnia ksiazka ma byc podzielona na 2 filmy z tego co kiedys czytalem, nie wiem czy to nadal aktualne, ale z checia to obejrze....tylko to na pewno w tym roku?

RexMundi
RexMundi: Predators - wyprodukowany przez Roberta Rodrigueza ( film zagadka )

Tez moze byc niezle, zakladajac ze w tym roku sie ukaze, jesli tak, obowiazkowa pozycja, Rodriguez + Predator? Lepszego polaczenia nie mogli wymyslic :D

Konto usunięte
Konto usunięte: The Book of Eli

Ah, zapomnialem o tym, to ten film z Washingtonem? No to pewnie zobacze jako fan Fallouta, chyba ze zrobia z tego film zbyt podobny do I am legend...to bedzie kaszanka :)

Konto usunięte
Konto usunięte: The Wolfman

Na to pewnie do kina nie pojde, ale zobaczyc zobacze :tak:

RexMundi
RexMundi: nie lubie takich Falloutowych klimatów.. przynajmniej obecne filmy nie trafiają do mnie :) ciekawe jak sobie poradzi Denzel

O Denzela sie nie martwie bo to dobry aktor, jeszcze nie widzialem z nim filmu ktory by mi sie nie podobal, bywaly lepsze i gorsze, ale zaden nie byl zly/nudny itd.
Bardziej boje sie o to czy nie zrobia z tego kopii I am legend, tak jak pisalem wyzej. Miejmy nadzieje ze nie, ja z kolei klimaty postapokaliptyczne uwielbiam :))

RexMundi
RexMundi: a nie martwi Cię to że np. okaże sie klapą i sprawi że oryginał tez już nie będzie tak samo "smakował" ?

Typowe ryzyko kazdego remake'u :/
redeyess
redeyess
  3 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: ogólnie widzę że dość romantycznie kino preferujesz :D

ja tam lubię dramaty, romantyczne, komedie, horrory, scfi, w zależności co mi się spodoba :-)

RexMundi
RexMundi: a para bohaterów ? jakich aktorów ;>

hmmmm.. musiałabym się dłużej zastanowić, bo rolę kobiety mogłaby zagrać Jennifer Garner, a rolę mężczyzny to sama nie wiem..:woot:

a teraz lecę oglądać ''Avatar'' :bye:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.