RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  2 stycznia 2010 (pierwszy post)
Mam nadzieję że ten temat będzie działał - bo do ostatniego w ogóle nie mogę wejść :zonk:

Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?
Na jakie premiery Wy czekacie ?
Co waszym zdaniem nie powinno się w ogóle pokazywać
Remake ? - chcielibyście by odświeżono jakiś starszy film ?

(jaki i kogo widzicie z aktorów ) - mile widzana argumentacja
Potencjalna Gwiazda roku ?

oto kilka propozycji filmów na nadchodzący rok
( głównie te które sam z chęcią obejrzę )

Parnassus



Tytułowe imaginarium to widowisko, w trakcie którego publiczność wybiera między radością a smutkiem, światłem a mrokiem. Z nim to właśnie jeździ po świecie Dr Parnassus , który zawarł pakt z diabłem : w zamian za nieśmiertelność musi oddać mu swoje pierworodne dziecko: 16-letnią córkę Valentinę. Nie zamierza jednak tego zrobić...

no i jedna postać grana przez : Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell

Wszystko, co kocham



Opowiada o wzlotach i upadkach grającego punk-rocka nastolatka, któremu przyszło dorastać w okresie Stanu Wojennego.

Amelia Earhart



Film opowiada historię jednej z najsłynniejszych amerykańskich pilotek. Hilary Swank wciela się w postać Amelii Earhart - słynnej pionierki lotnictwa, poetki i feministki, która zaginęła bez wieści nad Oceanem Spokojnym podczas próby okrążenia kuli ziemskiej wzdłuż równika w 1937 roku...

Alicja w Krainie Czarów



19-letnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do kapryśnego świata ponownie łącząc się z przyjaciółmi z dzieciństwa: Białym Królikiem, Tweedledee'm i Tweedledum'em, Susłem, Gąsienicą, Kotem z Cheshire, i oczywiście z Szalonym Kapelusznikiem (Johnny Depp). Alicja wyrusza w fantastyczną podróż, aby odnaleźć swoje prawdziwe przeznaczenie i zakończyć okrutne rządy Czerwonej Królowej (Helena Bonham Carter).
plus Tim Burton za kamerą

Musze sobie darować resztę filmów bo mnie szlak trafi zaraz przez ten mój net :zonk:
ale mam nadzieję ze w temacie jeszcze coś dorzucę od siebie a coś zacytuję od Was :)

Pozdrawiam
...Ignorance is bliss...
tomekkolarz
Posty: 23668 (po ~134 znaków)
Reputacja: -65 | BluzgometrTM: 102
tomekkolarz
  3 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: może byc Ciekawe o ile nie zawalą tego jakimiś bzdurnymi efektami lub co gorsza jego brakiem :D


liczę że nie pominą nic z pierwowzoru i że wzbogacą wszystko o porządne efekty specjalne :) moim zdaniem to bedzie strzał w dziesiątkę bo oryginał pomimo że ma swoje lata ogląda się świetnie no i nie mogę się doczekać Andromedy :D:D:D Po za tym Kraken Meduza, cerbery, Pegazy, czyli to co w mitologi lubię najbardziej. mam nadzieje że nie spitolą mi tego lub broń boże nie pominą :D

i jeśli ktoś nie oglądał pierwowzoru to gorąco polecam :)
:zakochany:
shamaramorgan
shamaramorgan
  3 stycznia 2010
margotka
margotka: sama obsada powinna przyciągnąć ludzi do kin

żmuda-trzebiatowska mnie zniechęca :nie:
W ogóle na plakacie myślałam, że to Frytka.

RexMundi
RexMundi: w końcu ostatnią :) oby była lepsza od Księcia Półkrwi bo ta pokpili strasznie

przed ostatnią :)

RexMundi
RexMundi: w 3D ma wyjść także nowy Robin Hood z R.Crowe - tu jestem ciekaw jak sobie poradzą

oglądałam trailer, ale nie zachwycił mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, ostatnia ksiazka ma byc podzielona na 2 filmy z tego co kiedys czytalem, nie wiem czy to nadal aktualne, ale z checia to obejrze....tylko to na pewno w tym roku?

:tak: ma być podzielona. Pierwsza część ma wyjść końcem roku
margotka
margotka
  4 stycznia 2010

jak sobie was tak czytam to chyba zaczne sobie w jakimś notatniku wypisywac filmy do zobaczenia :mrgreen:

the book of eli zapowiada się całkiem znośnie - oglądając zwiastun pierwsze skojarzenie mialam z Resident Evil - czyli nie najgorzej:P

trzecią część sagi Belli i Edwardzie najpierw przeczytam - potem pójdę na film:>

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 stycznia 2010
margotka
margotka: trzecią część sagi Belli i Edwardzie najpierw przeczytam - potem pójdę na film:>

gdyby nie ten cały romans od którego robi się nie dobrze to całkiem dobra część :)
ale jak znowu kto inny bedzie to reżyserował to spartolą to jeszcze bardziej niż Księzyc w Nowiu

tomekkolarz
tomekkolarz: wzbogacą wszystko o porządne efekty specjalne :)

byle nie raziły sztucznością ..bo to jest najgorsze

Konto usunięte
Konto usunięte: przed ostatnią :)

poprawiłem się ;)
...Ignorance is bliss...
margotka
margotka
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: margotka: trzecią część sagi Belli i Edwardzie najpierw przeczytam - potem pójdę na film:> gdyby nie ten cały romans od którego robi się nie dobrze to całkiem dobra część :) ale jak znowu kto inny bedzie to reżyserował to spartolą to jeszcze bardziej niż Księzyc w Nowiu


na filmwebie reklamują jakiś nowy horror o wampirach...:> że niby też jakaś saga... Daybreakers - Świt :>
..boszz... ja nadal nie znalazlam czasu żeby 30 dni mroku zobaczyć:/
RozbierzSieKotq69
RozbierzSieKotq69
  5 stycznia 2010

czekam na parnassua i alicje

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2010
margotka
margotka: ja nadal nie znalazlam czasu żeby 30 dni mroku zobaczyć:/

Ja tez nie widziałem :)

margotka
margotka: na filmwebie reklamują jakiś nowy horror o wampirach...:> że niby też jakaś saga... Daybreakers - Świt :>

byle tylko nie poszło śladami Naprzeciw ciemności :lol:
...Ignorance is bliss...
HandOfFate
HandOfFate
  5 stycznia 2010
margotka
margotka: the book of eli zapowiada się całkiem znośnie - oglądając zwiastun pierwsze skojarzenie mialam z Resident Evil - czyli nie najgorzej:P

obys nie miala racji!!!!!!! wypluj to :D

margotka
margotka: trzecią część sagi Belli i Edwardzie najpierw przeczytam - potem pójdę na film:>

fuj, romanse z wampirami to nie dla mnie :)
redeyess
redeyess
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: ale jak znowu kto inny bedzie to reżyserował to spartolą to jeszcze bardziej niż Księzyc w Nowiu

no i ponoć to był znów inny reżyser, a do ostatniej części też będzie inny - tak czytałam gdzieś :woot:

margotka
margotka: ..boszz... ja nadal nie znalazlam czasu żeby 30 dni mroku zobaczyć:/

oglądałam, nic nie straciłaś.. w filmie ciągle to samo - rozszarpywanie ciał
HandOfFate
HandOfFate
  5 stycznia 2010
margotka
margotka: ..boszz... ja nadal nie znalazlam czasu żeby 30 dni mroku zobaczyć:/

Film kiepski jak jasna cholera wiec naprawde niewiele, a smiem napisac nawet ze nic nie stracilas, jesli chcesz, polecam komiks na podstawie ktorego stworzono film, komiks jest naprawde przegenialny, film natomiast został spartolony jak nie wiem co...w skali 1-10 jak dla mnie slabe 4 :)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no i ponoć to był znów inny reżyser, a do ostatniej części też będzie inny - tak czytałam gdzieś

dla mnie to jest nie do zrozumienia :nie:
każdy ma inną wizję filmu i chyba nie zwracają uwagę że te cztery filmy tworzą całość
a tak każdy ma zupełni inny klimat :nie:
...Ignorance is bliss...
redeyess
redeyess
  5 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: dla mnie to jest nie do zrozumienia każdy ma inną wizję filmu i chyba nie zwracają uwagę że te cztery filmy tworzą całość a tak każdy ma zupełni inny klimat

gdyby wszystko było zrobione tak, jak zrobiła to reżyserka pierwszej części to film byłby genialny, a tak.. chociaż w drugiej części lepiej ucharakteryzowani byli aktorzy..
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby wszystko było zrobione tak, jak zrobiła to reżyserka pierwszej części to film byłby genialny, a tak.. chociaż w drugiej części lepiej ucharakteryzowani byli aktorzy..

może być albo lepiej albo gorzej
na sadze Zmierzch to się odbiło jak dla mnie negatywnie - zawiodłem sie strasznie
ale np. gdy dowiedziałem się że HP i więzień Azkabanu będzie robił nowy reżyser .. byłem pełen obaw a szalenie sie zaskoczyłem bo klimat był świetny .. chyba moja ulubiona część
...Ignorance is bliss...
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Boondock Saints 2: All Saints Day

o ile w ogóle będzie :zonk:
...Ignorance is bliss...
odwieczna
odwieczna
  6 stycznia 2010
RexMundi
RexMundi: Czy rok 2010 okaże się rakiem filmowych hitów ?


Będą hity jak i kity.
Nie nastawiam się na nic. :)

RexMundi
RexMundi: Na jakie premiery Wy czekacie ?

Na pewno Alicja. ;>
To w końcu najlepsze kinowe trio. Deep, Burton, Elfman plus miłe dodatki jak Wolski czy Rickman. :D

Alvin i Wiewiórki 2. :zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.