margotka
margotka
  10 listopada 2009 (pierwszy post)

...w związku z jutrzejszym świętem... pojawia się pytanie... jakie mamy poszanowanie do tradycji związanej z naszą tożsamością narodową, patriotyzmem?

można zauważyć, że ludzie "czerwone świeta" w kalendarzu traktują, jako dzień wolny od pracy przed telewizorem....;) ...

czy wywieszanie biało-czerwonej flagi ma jeszcze/nadal jakis sens?

MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie masz pojecia na kogo glosowalem przyjacielu...;]

tak wiem
nikt na niego nie glosowal
normalnie sam sie wybral bo nikt sie nie przyznaje
btw jezeli nie glosowales to znaczy ze glosowales dokladnie na niego :)
kto nie jest przeciw ten jest za :D

Konto usunięte
Konto usunięte: zreszta ten kraj ma podstawowy problem, a mianowicie - na kogo nie zaglosujesz, i tak bedzie ch***wo :/

no nie wiem, nie wiem
jak na razie od 20'stu lat drobna czesc chodzi glosowac ciagle na tych samych ludzi to i sie nie dowiemy czy bedzie lepiej jak w koncu wybierze sie kogos nowego :)
HandOfFate
HandOfFate
  18 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak wiem nikt na niego nie glosowal normalnie sam sie wybral bo nikt sie nie przyznaje btw jezeli nie glosowales to znaczy ze glosowales dokladnie na niego :) kto nie jest przeciw ten jest za :D

chyba mnie zle kolego zrozumiales wiec napisze raz jeszcze wielkimi literami:
NIE WIESZ na kogo glosowalem wiec nie wyciagaj pochopnych wnioskow bo mnie nie znasz, tak jak i moich preferencji politycznych. glupio tak nie majac bladego pojecia wyskakiwac jak filip z konopii, no chyba ze masz taki zwyczaj...albo czytasz ludziom w myslach na odleglosc, hm?

Konto usunięte
Konto usunięte: no nie wiem, nie wiem jak na razie od 20'stu lat drobna czesc chodzi glosowac ciagle na tych samych ludzi to i sie nie dowiemy czy bedzie lepiej jak w koncu wybierze sie kogos nowego :)

tak, to kolejny problem. natomiast mysle ze kogo by nie wybrac niewiele sie tu zmieni, no chyba ze ktos posadzi na tronie prezydenckim korwina mikke, to na pewno byloby cos nowego ;]
egzekutor90gool
egzekutor90gool
  19 listopada 2009
margotka
margotka: czy wywieszanie biało-czerwonej flagi ma jeszcze/nadal jakis sens?


jak ktoś widzi taką potrzebę to niech wiesza :)
ja flagę mogę co najwyżej wywiesić w dniu rozpoczęcia EURO 2012, bo to będzie nasz prawdziwy tryumf.
Tego co było 90 lat temu nie mam prawa pamiętać, nie potrafię wczuć się w tamtą sytuację, dlatego świętowania dnia odzyskania przez Polskę niepodległości nie obchodzę.
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  19 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no chyba ze ktos posadzi na tronie prezydenckim korwina mikke, to na pewno byłoby cos nowego ;]

KM przewija się tam już od 89'tego
zauważył ze nic nie zdziała bo jego zchn'y czi inne aws'y już od dawna nie istnieją to zmienił stronę chorągiewki i zgrywa wielka opozycje intelektualna
dla mnie to taka sama bezczelna świnia jak bronek czy lesiu
razotka
razotka
  20 listopada 2009
margotka
margotka: jakie mamy poszanowanie do tradycji związanej z naszą tożsamością narodową, patriotyzmem?

Moim zdaniem niewielkie... Moi równieśnicy nie chodzą tego dnia do kościoła, traktują go jak dodatkowy dzień wolny i cieszą się z tego, że jakieś lekcje im przepadną.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.