blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009 (pierwszy post)

HEJ:mrgreen::mrgreen::mrgreen: -co sądzicie o książkach stephanie mayer?(zmierzch, księżyc w nowiu, zaćmienie, przed świtem) -czy byłby ktoś skłonny mi wytłumaczyć gdzie sie podziała reszta "midnight sun" (oprócz tych 12 rozdziałów) jak tak gdzie mogę ją znaleźć? -chciałby ktoś powymieniać się newsami na temat tych książek lub filmów, jakieś dodatkowe rozdziały, zwiastuny filmowe... może plakaty? pozdrawiam:)

Indescribable3
Indescribable3
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: HEJ -co sądzicie o książkach stephanie mayer?(zmierzch, księżyc w nowiu, zaćmienie, przed świtem)

Bardzo mi się podobaly te książki.
Ale najbardziej Zmierzch. Była cudowna. W II chciałam skończyc książkę jak najszybciej, miala bardzo dziwny koniec ;/ III nawet taka w miarę. IV Była że tak powiem nijaka. Wystarczyło przeczytać spis treści by dowiedzieć się co się stanie. O filmie w ogóle nie wspomnę. Kompletne dno. Nie było ważnych cytatów.
Słyszałam, że "Intruz" to bardzo dobra książka.
GhostColdKiss
GhostColdKiss
  14 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj ,,Kroniki wampirów" a nie spojrzysz na Zmierzch

Dokładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: HEJ -co sądzicie o książkach stephanie mayer?(zmierzch, księżyc w nowiu, zaćmienie, przed świtem) -czy byłby ktoś skłonny mi wytłumaczyć gdzie sie podziała reszta "midnight sun" (oprócz tych 12 rozdziałów) jak tak gdzie mogę ją znaleźć? -chciałby ktoś powymieniać się newsami na temat tych książek lub filmów, jakieś dodatkowe rozdziały, zwiastuny filmowe... może plakaty? pozdrawiam:)

Śmieszna historyjka dla 12 latek ;]
Alucard
Alucard
  15 lipca 2009

Jedno wielkie pedalsko pokemonistyczne gówno obrażających prawdziwych fascynatów wampiryzmu.
Prawdziwy wampir to nosferatu a nie jakieś zakochano na styl 15 latki gówno

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.