blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009 (pierwszy post)

HEJ:mrgreen::mrgreen::mrgreen: -co sądzicie o książkach stephanie mayer?(zmierzch, księżyc w nowiu, zaćmienie, przed świtem) -czy byłby ktoś skłonny mi wytłumaczyć gdzie sie podziała reszta "midnight sun" (oprócz tych 12 rozdziałów) jak tak gdzie mogę ją znaleźć? -chciałby ktoś powymieniać się newsami na temat tych książek lub filmów, jakieś dodatkowe rozdziały, zwiastuny filmowe... może plakaty? pozdrawiam:)

kuba92762
kuba92762
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: HEJ -co sądzicie o książkach stephanie mayer?(zmierzch, księżyc w nowiu, zaćmienie, przed świtem) -czy byłby ktoś skłonny mi wytłumaczyć gdzie sie podziała reszta "midnight sun" (oprócz tych 12 rozdziałów) jak tak gdzie mogę ją znaleźć? -chciałby ktoś powymieniać się newsami na temat tych książek lub filmów, jakieś dodatkowe rozdziały, zwiastuny filmowe... może plakaty? pozdrawiam:)

Jesli ksiazka(chwalona bardzo) jest na takim poziomie jak film to naprawde, ale to naprawde wspolczuje.
blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli ksiazka(chwalona bardzo) jest na takim poziomie jak film to naprawde, ale to naprawde wspolczuje.

po 1 moj drogi nigdy nie uzylam i nie uzyje takiego stwierdzenia... a to, ze ty pozwalasz sobie czasmi troche.. dodać to wylacznie twoj problem:and: wiec jesli nie masz mi nic ciekawego do zaoferowania to dzieki, nie musisz sie udzielac:woot:
Ichabod
Ichabod
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o książkach stephanie mayer?(


Zhańbiła ona wampiry, ten jej twór powinien zostać nazwany zupełnie inaczej.
Do tej pory wampiry były tajemnicze, wzbudzały strach, ciekawość, a nawet współczucie - przykładowo tak jak je przedstawiła Anne Rice w Kronikach. Wampiry w wydaniu Mayer to wymoczki, które same nie wiedzą gdzie mają kły i jaki zrobić z nich użytek - oliwy do ognia dolała ekranizacja tej książki, całe rzesze skretyniałych nastolatek zakochały się w odtwórcy roli Edwarda i świata poza nim nie widzą, a co gorsza właśnie tak wyobrażają sobie one wampira.
Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  11 lipca 2009

Przeczytaj ,,Kroniki wampirów" a nie spojrzysz na Zmierzch

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zhańbiła ona wampiry, ten jej twór powinien zostać nazwany zupełnie inaczej. Do tej pory wampiry były tajemnicze, wzbudzały strach, ciekawość, a nawet współczucie - przykładowo tak jak je przedstawiła Anne Rice w Kronikach. Wampiry w wydaniu Mayer to wymoczki, które same nie wiedzą gdzie mają kły i jaki zrobić z nich użytek - oliwy do ognia dolała ekranizacja tej książki, całe rzesze skretyniałych nastolatek zakochały się w odtwórcy roli Edwarda i świata poza nim nie widzą, a co gorsza właśnie tak wyobrażają sobie one wampira.

już to gdzieś pisałem:D
blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeczytaj ,,Kroniki wampirów" a nie spojrzysz na Zmierzch

taaa? a co tam takiego jest?? masz moze pod reka link zebym mogla sobie sciagnac i przeczytac ten 1 tom chociaż???
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taaa? a co tam takiego jest?? masz moze pod reka link zebym mogla sobie sciagnac i przeczytac ten 1 tom chociaż???

anne rice - kroniki wampirow :zakochany:
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=lang_pl&ei=39VYSoyhKYPSjAe0r7Eb&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=anne+rice+kroniki+wampir%C3%B3w+ebook&spell=1
tutaj masz, mozesz sobie sciagnac.
ma tez fajne ksiazki o czarownicach :)
Amibia
Amibia
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co sądzicie o książkach stephanie mayer?

film zniosę, ale książki mi nie podchodzą. I już.
blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: film zniosę, ale książki mi nie podchodzą. I już.

:) a moze ty cos wiesz o tej kronice wampirow??:D
blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj masz, mozesz sobie sciagnac. ma tez fajne ksiazki o czarownicach :)

hmm?? a fajne to chociaż?? tj takie na faktach czy tez a"la bajka??? i dzieki:*:* i na to o czarownicach tez link poprosze:P:P
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm?? a fajne to chociaż?? tj takie na faktach czy tez a"la bajka??? i dzieki:*:* i na to o czarownicach tez link poprosze:P:P

no ogolnie wpisz sobie w google anne rice godzina czarownic ebook i ci wyskocza linki :)
no na faktach to raczej nie jest, przeciez ani wampiry, ani czarownice nie sa realne :mrgreen:
kuba92762
kuba92762
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po 1 moj drogi nigdy nie uzylam i nie uzyje takiego stwierdzenia... a to, ze ty pozwalasz sobie czasmi troche.. dodać to wylacznie twoj problem wiec jesli nie masz mi nic ciekawego do zaoferowania to dzieki, nie musisz sie udzielac

Skoro zakladasz temat to chyba mam prawo sie wypowiedziec:zonk: a co ciekawego masz na mysli? ciekawym bedzie jak powiem, ze "Zmierz" jest najlepsza ksiazka jak i filmem w historii? no oglady troszke:tak:
kuba92762
kuba92762
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zhańbiła ona wampiry, ten jej twór powinien zostać nazwany zupełnie inaczej. Do tej pory wampiry były tajemnicze, wzbudzały strach, ciekawość, a nawet współczucie - przykładowo tak jak je przedstawiła Anne Rice w Kronikach. Wampiry w wydaniu Mayer to wymoczki, które same nie wiedzą gdzie mają kły i jaki zrobić z nich użytek - oliwy do ognia dolała ekranizacja tej książki, całe rzesze skretyniałych nastolatek zakochały się w odtwórcy roli Edwarda i świata poza nim nie widzą, a co gorsza właśnie tak wyobrażają sobie one wampira.

Wszystko w tym temacie.
blondyneczka100000
blondyneczka100000
  11 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no ogolnie wpisz sobie w google anne rice godzina czarownic ebook i ci wyskocza linki :) no na faktach to raczej nie jest, przeciez ani wampiry, ani czarownice nie sa realne

a no nie o to mi chodzi:mrgreen: tylko o to ze wiesz, moze ta cala anna rice wierzy w wampiry tak jak inni w koniec swiata w 2012 i napisala taaka book:))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.