Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  15 czerwca 2009 (pierwszy post)

Piszę w tym dziale bo to coś z kulturą związane na pewno jest :D

Dorzeczy :D

Jutro idę się zapisać na tatuaż:and: Wybrałem pajączka na lewym barku.

Pytanie brzmi, czy tatuaż pająka ma jakieś znaczenie? Bo wiem że na kostce oznacza złodzieja. Ale nie mogę nigdzie znaleźć w google czy ma jakieś znaczenie na barku. Więc jak ktoś może to niech napisze co oznacza taki tatuaż.

wiewiooorka
wiewiooorka
  15 czerwca 2009

ma takie znaczenie jakie mu nadasz :woot:

NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Kazik
Kazik: Pytanie brzmi, czy tatuaż pająka ma jakieś znaczenie? Bo wiem że na kostce oznacza złodzieja. Ale nie mogę nigdzie znaleźć w google czy ma jakieś znaczenie na barku. Więc jak ktoś może to niech napisze co oznacza taki tatuaż.


Pająk jest często logiem gangów. Jak napisałeś, jest często robiony przez amatorów w więzieniu. Moim zdaniem robienie takiego tatuażu to błąd. Skoro nie jesteś pewny znaczenia tego tatuażu, to dlaczego chcesz go zrobić?

Moim zdaniem, jeżeli chcesz tatuować swoje ciało, tatuaż musi mieć jakieś przesłanie, sens.. A nie "fajnie" wyglądającego pajączka. Tatuaż który nie ma sensu to zwyczajne pozerstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: ma takie znaczenie jakie mu nadasz

To prawda. Każdy może interpretować wszystko inaczej.

Kazik
Kazik: Ale nie mogę nigdzie znaleźć w google czy ma jakieś znaczenie na barku

Najlepiej zapytaj się osoby wykonującej tatuaż. Jeżeli jest dobry w swoim fachu będzie potrafił odpowiedzieć ci na pytanie.
Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro nie jesteś pewny znaczenia tego tatuażu, to dlaczego chcesz go zrobić?

Dlatego pytam. właśnie szukałem w google i nic nie znalazłem o tym. więc jeszcze się zastanawiam jaki sobie zrobić, poczytałem troszkę i mam kilka innych propozycji. A jak dzisiaj będę się zapisywał to pogadam jeszcze z goście który będzie mi robił :P
NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Kazik
Kazik: poczytałem troszkę i mam kilka innych propozycji. A jak dzisiaj będę się zapisywał to pogadam jeszcze z goście który będzie mi robił :P

Nie bądź w gorącej wodzie kąpany. Tatuaż to decyzja na całe życie. Musi być przemyślana i nie możesz mieć żadnych wątpliwości. A z tego co widzę masz 16 lat, więc będziesz potrzebował pozwolenia jednego z rodzica.
Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  15 czerwca 2009

na to rodzice się zgodzili :) Mam pozwolenie, i nad tatuażem zastanawiam się już ponad 3 miesiące, więc ta decyzja jest przemyślana ;) A propo. Tatuaż robię na moje 17 urodziny :P

zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  15 czerwca 2009

spytaj tu - może będą wiedzieli coś więcej na ten temat.

NeverMind1910
NeverMind1910
  15 czerwca 2009
Kazik
Kazik: nad tatuażem zastanawiam się już ponad 3 miesiące, więc ta decyzja jest przemyślana ;)


Ludzie zastanawiają się nad tym latami. A moim zdaniem ty planujesz zrobić tatuaż na pokaz, taka moda. Tak naprawdę sam nie ma pojęcia co chcesz wytatuować, byleby ten tatuaż był i wzbudzał fascynacje rówieśników.

Tatuaż może podkreślać charakter u kobiet urodę. Jednak zły dobór i brak jakiegokolwiek sensu zdecydowanie oszpeca człowieka.
666kamilka666
666kamilka666
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie zastanawiają się nad tym latami. A moim zdaniem ty planujesz zrobić tatuaż na pokaz, taka moda. Tak naprawdę sam nie ma pojęcia co chcesz wytatuować, byleby ten tatuaż był i wzbudzał fascynacje rówieśników.

Nie gdybaj.
Dobrze że sie chłopak pyta.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaż może podkreślać charakter u kobiet urodę. Jednak zły dobór i brak jakiegokolwiek sensu zdecydowanie oszpeca człowieka.

Masz absolutną racje.

A co do tego "zanczenia". Musisz naprawdę bardzo uważać gdzie i jaki robisz ten tatuaż, żebyś potem przez "przyadek" w mordę nie dostał (;.
Nie sądzę żeby Google wiedziały i powiedziały Ci całą prawdę.
Najlepiej będzie jak się zapytasz tego który ma Ci to robić (mam też nadzieję że porządny koleś, a nie jakiś młodziak).
wiewiooorka
wiewiooorka
  15 czerwca 2009

poczytaj sobie w googlach o symbolice pajaków jakie maja znaczenie w kulturach i różnych regionach świata
potem wyciagnij z tego wnioski i mysle ze na pewno załapiesz ocb w wiekszości:woot: wszystko jest ze soba powiązane w jakiś sposób

symbolika ogólna
pajak-praca, zręczność, cierpliwość, pułapka, wyzysk, szczęście, nadzieja, agresja

a miejscem tatuazu nie powinienes sie przejmowac :] duze znaczenie ma wzór i sposób wykonania wiec nie wiem po co nawiazywac do grypsów:] rób gdzie chcesz

btw a jakie znaczenie dla Ciebie ma ten pajak?? O_o bo robic cos zeby tylko miec to troche bez sensu

Kazik
Posty: 190 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kazik
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo robic cos zeby tylko miec to troche bez sensu

jakie znaczenie? no chodzi o moją pracowitość;P Ostatnim czasem wiele pomogłem innym i zmieniłem się na lepsze w sensie że zrobiłem się pracowity :P A co do pająka oznacza pracowitość, wyczytałem to na jakiejś stronce ;P Ten rok byl dla mnie trudnym rokiem i chcę upamiętnić;P Właśnie tym tatuażem , i nie robie po to by był szpan ;P bo i tak powstanie w miejscu gdzie nie widać;P A bez koszulki nie będę chodził :P
wiewiooorka
wiewiooorka
  15 czerwca 2009

poruszajace naprawde

czyli mozna olac temat
powodzenia

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  16 czerwca 2009

Tatuaż to arcydzieło i wg mnie niepowinno sie go mieć bo tak i już tylko mieć jakiś głębszy sens sprawienie sobie takiej oto ozdoby :tak:

fruityloop
fruityloop
  16 czerwca 2009

nie rob se tatuaza, to fajnie wyglada z bliska, ale z 5 metrow kazdy tatuaz wyglada jak brud np z blota

Jakob
Posty: 13700 (po ~83 znaków)
Reputacja: -42 | BluzgometrTM: 22
Jakob
  16 czerwca 2009
Kazik
Kazik: Piszę w tym dziale bo to coś z kulturą związane na pewno jest :D Dorzeczy :D Jutro idę się zapisać na tatuaż Wybrałem pajączka na lewym barku. Pytanie brzmi, czy tatuaż pająka ma jakieś znaczenie? Bo wiem że na kostce oznacza złodzieja. Ale nie mogę nigdzie znaleźć w google czy ma jakieś znaczenie na barku. Więc jak ktoś może to niech napisze co oznacza taki tatuaż.

bóg mnie zrobił zbyt idealnym aby bezcześcić się jakimś mazidłem tzw ,,artysty" :ziober2:
a tak na serio- czy to musi coś symbolizować??
za dużo się discovery naoglądaliście
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.